BELEDİYE BAŞKANIMIZ
ZEKİ KAYDA'NIN
MESAJLARI
 
SİTE İÇİ ARAMA
ETKİNLİK TAKVİMİ
 
ZİYARETÇİ BİLGİLERİ
Toplam Ziyaretçi :
Kurşunlu Üretim Serasında,Renk Renk Çiçekler Alıcılarını Bekliyor

         

           
             Salihli Belediyesi Park Ve Bahçeler Müdürlüğü'ne bağlı Üretim Serası ve Ağaç Fidanlığında birbirinden güzel rengarenk çiçekler alıcılarını bekliyor. Kurşunlu yolu üzerinde bulunan üretim serasında mevsimlik çiçek, çalı, ağaç, iç ve dış mekan çiçekleri 50 kuruştan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.
           Kurşunlu Kaplıcaları'na yakınlığı nedeniyle ziyaretçi akınına uğrayan serada, en çok ilgiyi ise küçüğünden büyüğüne çeşit çeşit kaktüsler çekiyor. Çiçeklerin üretim aşamalarının da izlenebildiği serada, sadece Salihli'nin değil çevre ilçelerden gelen insanların da talepleri karşılanıyor. Cumartesi ve Pazar günleri de açık olan Üretim Serası, ekonomik ve cazip fiyatlarıyla ziyaretçilerini bekliyor.


 
   


Diğer Hizmetlerimiz İçin Tıklayınız...
DUYURULAR
TEMMUZ AYI NÖBETÇİ ECZANELERİ

Salihli Belediyesi tarafından Kent Meydanında düzenlenen,Ramazan Şenlikleri 1 ay boyunca devam edecektir.Tüm halkımız davetlidir.

İlan ve Reklam Vergisi'nin 2.nci taksitinin TEMMUZ ayı içinde ödenmesi gerekmektedir.

Salihli Belediyesi Şehir Tiyatrosu yeni dönem kayıtlarına başlamıştır.14 yaşından büyük herkesi bekliyoruz.

22.07.2014
Salihli İlçesi Eldelek Mah.114 ada 1 parsel,Yağmurlar Mah.236 ada 1 parsel,Bektaşlar Mah.533 parsellerde bulunan mülkiyeti belediyemize ait olan dükkanlar, 2886 sayılı D.İ.K. 45.maddesine göre Açık Teklif Açık Artırma Usulü ile 3 yıllığına ihale edilecektir.

22.07.2014
Salihli İlçesi Durasıllı ve Yılmaz Mah.Bila Parseller ve Durasıllı Mahallesi 4360-1460-4410 parseller ve Yılmaz Mah.2355-2356 1671 parsellerdeki tarlalar,Poyrazdamları Mahallesi 3032 parsel,Sart Mahallesi 106 ada 1 parsel ve Karayahşi Mahallesi 1142 parselde bulunan mülkiyeti belediyemize ait olan dükkanlar 2886 sayılı D.İ.K. 45.maddesine göre Açık Teklif Açık Artırma Usulü ile tarlalar ihale tarihinden itibaren 31.12.2015 tarihine kadar,dükkanlar ise 1 yıllığına ihale edilecektir.

DANIŞMA MASASI
FAYDALI LİNKLER
e-Devlet
T.C Kimlik No Sorgulama
Sosyal Güvenlik Kurumu
Başbakanlık
Salihli Eğitim-Kültür ve Dayanışma Derneği
Bütçe ve Mali Kontrol Genel Müdürlüğü
Türkiye İş Kurumu
Sardes Salihli Tanıtım
Salihli TV
Sektör Gazetesi
Ekmek israfını önleme kampanyası
Zafer Kalkınma Ajansı
Salihli Haber