BELEDİYE BAŞKANIMIZ
ZEKİ KAYDA'NIN
MESAJLARI
 
SİTE İÇİ ARAMA
ETKİNLİK TAKVİMİ
 
ZİYARETÇİ BİLGİLERİ
Toplam Ziyaretçi :
BİZİM EV SOSYAL TESİSLERİ

          Bizim Ev Sosyal Tesisleri  300 kişilik kapasiteye sahip 2.sınıf lokanta bar konumunda bir işletmedir.Tesisimiz Salihli halkına kaliteli hizmet sunmaktadır.İlçemize gelen üst düzey yetkililerin ve Belediyemizin düzenlemiş olduğu kültürel etkinliklerde gelen misafirlerin ağırlanmaları tesisimizce sağlanmaktadır. Kamu Kurum ve Kuruluşların, Kamu yararına çalışan derneklerin kabul ve yemek organizasyonlarını karşılamaktadır.
          Hafta sonları canlı müzik programı ve DIGITURK yayınımız devam etmektedir.Çevre düzenlemesi ve bahçe aydınlatması yenilenmiştir.Tesisimizin üst kat terasının kapatılması ile iç mekân düzenlenmesi ve masa sandalye gibi malzemeler yenilenmiştir.
         Tesisimizde hizmet veren personel 1 Müdür , 1 Sayman ,1 Tahsildar ,1 Satın alma sorumlusu, 1 Kreş öğretmeni , 8 Garson , 1 Aşçıbaşı , 4 Aşçı , 1 Tatlıcı ,2 Bulaşıkçı , 2 Temizlikçi , 2 Bekçi  ve 1 şoför olmak üzere toplam 26 dır.

 

                                                                   Talat Bal
                                              Bizimev Sosyal Tesisleri Sorumlusu

 

 

 

DUYURULAR
TEMMUZ AYI NÖBETÇİ ECZANELERİ

Salihli Belediyesi tarafından Kent Meydanında düzenlenen,Ramazan Şenlikleri 1 ay boyunca devam edecektir.Tüm halkımız davetlidir.

İlan ve Reklam Vergisi'nin 2.nci taksitinin TEMMUZ ayı içinde ödenmesi gerekmektedir.

Salihli Belediyesi Şehir Tiyatrosu yeni dönem kayıtlarına başlamıştır.14 yaşından büyük herkesi bekliyoruz.

22.07.2014
Salihli İlçesi Eldelek Mah.114 ada 1 parsel,Yağmurlar Mah.236 ada 1 parsel,Bektaşlar Mah.533 parsellerde bulunan mülkiyeti belediyemize ait olan dükkanlar, 2886 sayılı D.İ.K. 45.maddesine göre Açık Teklif Açık Artırma Usulü ile 3 yıllığına ihale edilecektir.

22.07.2014
Salihli İlçesi Durasıllı ve Yılmaz Mah.Bila Parseller ve Durasıllı Mahallesi 4360-1460-4410 parseller ve Yılmaz Mah.2355-2356 1671 parsellerdeki tarlalar,Poyrazdamları Mahallesi 3032 parsel,Sart Mahallesi 106 ada 1 parsel ve Karayahşi Mahallesi 1142 parselde bulunan mülkiyeti belediyemize ait olan dükkanlar 2886 sayılı D.İ.K. 45.maddesine göre Açık Teklif Açık Artırma Usulü ile tarlalar ihale tarihinden itibaren 31.12.2015 tarihine kadar,dükkanlar ise 1 yıllığına ihale edilecektir.

DANIŞMA MASASI
FAYDALI LİNKLER
e-Devlet
T.C Kimlik No Sorgulama
Sosyal Güvenlik Kurumu
Başbakanlık
Salihli Eğitim-Kültür ve Dayanışma Derneği
Bütçe ve Mali Kontrol Genel Müdürlüğü
Türkiye İş Kurumu
Sardes Salihli Tanıtım
Salihli TV
Sektör Gazetesi
Ekmek israfını önleme kampanyası
Zafer Kalkınma Ajansı
Salihli Haber