» Güncel  » Haberler

  

2017 Yılı Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi 2. Dönem
 

2017 YILI UYGULAMALI GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİ İKİNCİ DÖNEM

Zafer Kalkınma Ajansı (ZEKA) ile Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) arasında 10/01/2017 tarihinde imzalanan "Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi İşbirliği" protokolü kapsamında 2017 Yılı Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi İkinci Dönemi başvuruya açılmıştır.

İkinci dönem kapsamında Eylül-Aralık 2017 tarihleri arasında toplam 32 kurs açılacaktır. Eğitimler ücretsiz olup her bir kurs kapsamında azami 30 kişi katılımcı olarak belirlenecektir. Eğitime, 18 yaşını doldurmuş ve Afyonkarahisar, Kütahya, Manisa veya Uşak illerinde ikamet etmekte ya da çalışmakta olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları başvuru yapabilir. Katılımcıların seçiminde şehit yakınlarına, gazilere, engellilere, kadınlara ve gençlere (18-29 yaş) öncelik verilecektir. Bir kurs kapsamında toplam eğitim süresi 35 saat olup eğitim hafta içi 5 gün 09:00 - 17:00 saatleri arasında gerçekleştirilecektir. Toplam eğitim süresinin %80´ine katılım sağlayanlar, Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Katılım Belgesi almaya hak kazanırlar. Katılımcılar bu belge sayesinde KOSGEB tarafından 50.000 TL´si hibe, 100.000 TL´si kredi şeklinde verilen "Yeni Girişimci Desteği"ne başvurmaya hak kazanırlar.

2017UGE-02 KATILIMCI BAŞVURU FORMU TIKLA

www.zafer.org.tr/genel/2017-yili-uygulamali-girisimcilik-egitimi-ikinci-donem-sonuclari.html

Başvuru yapmak için yukarıda yer alan bağlantı üzerinden “2017 Yılı Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Katılımcı Başvuru Formu”nu doldurmanız ve e-posta adresinize gönderilecek olan bu formun çıktısını alıp, imzalayıp nüfus cüzdanı örneği ile birlikte Kütahya ilinde bulunan Ajans Genel Sekreterliği’ne ya da Afyonkarahisar, Manisa ve Uşak illerinde bulunan Yatırım Destek Ofislerine teslim etmeniz gerekmektedir. Her bir kurs için son başvuru zamanı kurs başlamadan 5 iş günü öncesi olarak belirlenmiştir. (örnek: 25/09/2017 tarihinde başlayacak kurs için son başvuru zamanı 18/09/2017 saat 17:00´dır.) Eğitime kabul edilenlerin listesi ile eğitim zamanı ve yeri Zafer Kalkınma Ajansı (ZEKA) web sitesi www.zafer.org.tr/ üzerinden duyurulacaktır.Haber Tarihi: 06.09.2017

HaberlerVALİ GÜVENÇER’DEN BAŞKAN KAYDA’YA ZİYARET

...

KIZILELMA ANITI ATATÜRK CADDESİNDE YERİNİ ALDI

...

MANİSA TÜRK SAĞLIK-SEN’DEN BAŞKAN KAYDA’YA ZİYARET

...

BAŞKAN KAYDA MESAİYE İŞÇİLERLE KAHVALTI YAPARAK BAŞLADI

...

BAŞKAN KAYDA MUTLULUKLARA ORTAK OLUYOR

...

SALİHLİ BELEDİYESİ 2. FOTOMARATON ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

...

BAŞKAN KAYDA, AÇILIŞA KATILDI

...

HAUS MAKİNA’DAN BAŞKAN KAYDA’YA ZİYARET

...

SALİHLİ’DE 2. FOTOMARATON YARIŞMASI BAŞLADI

...

BAŞKAN KAYDA ŞEHİT AİLELERİ DERNEĞİ’NİN AŞURE HAYRINA KATILDI

...

MİLLİ EGEMENLİK ORTAOKULU’NDAN BAŞKAN KAYDA’YA DAVET

...

BAŞKAN ERGÜN, BAŞKAN KAYDA VE BAŞKAN TOSUN’U AĞIRLADI

...

MUHTARLAR DERNEĞİ’NDEN BAŞKAN KAYDA’YA ZİYARET

...

ESKİ ÖĞRENCİSİNDEN BAŞKAN KAYDA’YA ZİYARET

...

SALİHLİ BELEDİYESPOR 1 PUANA RAZI OLDU 2-2

...