» Güncel  » Haberler

  

2017 Yılı Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi 2. Dönem
 

2017 YILI UYGULAMALI GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİ İKİNCİ DÖNEM

Zafer Kalkınma Ajansı (ZEKA) ile Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) arasında 10/01/2017 tarihinde imzalanan "Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi İşbirliği" protokolü kapsamında 2017 Yılı Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi İkinci Dönemi başvuruya açılmıştır.

İkinci dönem kapsamında Eylül-Aralık 2017 tarihleri arasında toplam 32 kurs açılacaktır. Eğitimler ücretsiz olup her bir kurs kapsamında azami 30 kişi katılımcı olarak belirlenecektir. Eğitime, 18 yaşını doldurmuş ve Afyonkarahisar, Kütahya, Manisa veya Uşak illerinde ikamet etmekte ya da çalışmakta olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları başvuru yapabilir. Katılımcıların seçiminde şehit yakınlarına, gazilere, engellilere, kadınlara ve gençlere (18-29 yaş) öncelik verilecektir. Bir kurs kapsamında toplam eğitim süresi 35 saat olup eğitim hafta içi 5 gün 09:00 - 17:00 saatleri arasında gerçekleştirilecektir. Toplam eğitim süresinin %80´ine katılım sağlayanlar, Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Katılım Belgesi almaya hak kazanırlar. Katılımcılar bu belge sayesinde KOSGEB tarafından 50.000 TL´si hibe, 100.000 TL´si kredi şeklinde verilen "Yeni Girişimci Desteği"ne başvurmaya hak kazanırlar.

2017UGE-02 KATILIMCI BAŞVURU FORMU TIKLA

www.zafer.org.tr/genel/2017-yili-uygulamali-girisimcilik-egitimi-ikinci-donem-sonuclari.html

Başvuru yapmak için yukarıda yer alan bağlantı üzerinden “2017 Yılı Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Katılımcı Başvuru Formu”nu doldurmanız ve e-posta adresinize gönderilecek olan bu formun çıktısını alıp, imzalayıp nüfus cüzdanı örneği ile birlikte Kütahya ilinde bulunan Ajans Genel Sekreterliği’ne ya da Afyonkarahisar, Manisa ve Uşak illerinde bulunan Yatırım Destek Ofislerine teslim etmeniz gerekmektedir. Her bir kurs için son başvuru zamanı kurs başlamadan 5 iş günü öncesi olarak belirlenmiştir. (örnek: 25/09/2017 tarihinde başlayacak kurs için son başvuru zamanı 18/09/2017 saat 17:00´dır.) Eğitime kabul edilenlerin listesi ile eğitim zamanı ve yeri Zafer Kalkınma Ajansı (ZEKA) web sitesi www.zafer.org.tr/ üzerinden duyurulacaktır.Haber Tarihi: 06.09.2017

HaberlerSALİHLİ BELEDİYESİ OKULLARA ATIK PİL TOPLAMA KUTUSU DAĞITTI

...

SALİHLİ OSB ARALIK AYI TOPLANTISI KAYDA BAŞKANLIĞINDA YAPILDI

...

ÖĞRENCİLERDEN İHTİYAÇ SAHİPLERİNE GİYSİ YARDIMI

...

JUDOCULAR SALİHLİ’NİN GURURU OLDU

...

ÖĞRENCİLERDEN ÖRNEK DAVRANIŞ

...

SALİHLİ BELEDİYESPOR URGANLI’DA LİDER OLDU

...

SALİHLİ’NİN SULTANLARI LİDERE YENİLDİ

...

BAŞKAN KAYDA, GENEL BAŞKAN BAHÇELİ BAŞKANLIĞINDA BELEDİYE BAŞKANLARI TOPLANTISINA KATILDI

...

MHP'Lİ BAŞKANLAR ANTALYA'DA İSTİŞARE YAPTI

...

SALİHLİ’DE “ ENGELSİZ ŞARKILAR” KONSERİ BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI

...

SALİHLİ’DE ÖLÜM YOLU TARİH OLUYOR

...

BAŞKAN KAYDA, KÖFTECİ PAŞAM MEHMET'İ HİZMETE AÇTI

...

ELİT FUARDAN BAŞKAN KAYDA’YA ZİYARET

...

AVRUPA ŞAMPİYONLARI BAŞKAN KAYDA’YI ZİYARET ETTİ

...

SESSİZLİĞİN SESİ OLAN ÜSTÜNDAĞ’DAN, BAŞKAN KAYDA’YA ZİYARET

...