» Güncel  » Haberler

  

2017 Yılı Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi 2. Dönem
 

2017 YILI UYGULAMALI GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİ İKİNCİ DÖNEM

Zafer Kalkınma Ajansı (ZEKA) ile Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) arasında 10/01/2017 tarihinde imzalanan "Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi İşbirliği" protokolü kapsamında 2017 Yılı Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi İkinci Dönemi başvuruya açılmıştır.

İkinci dönem kapsamında Eylül-Aralık 2017 tarihleri arasında toplam 32 kurs açılacaktır. Eğitimler ücretsiz olup her bir kurs kapsamında azami 30 kişi katılımcı olarak belirlenecektir. Eğitime, 18 yaşını doldurmuş ve Afyonkarahisar, Kütahya, Manisa veya Uşak illerinde ikamet etmekte ya da çalışmakta olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları başvuru yapabilir. Katılımcıların seçiminde şehit yakınlarına, gazilere, engellilere, kadınlara ve gençlere (18-29 yaş) öncelik verilecektir. Bir kurs kapsamında toplam eğitim süresi 35 saat olup eğitim hafta içi 5 gün 09:00 - 17:00 saatleri arasında gerçekleştirilecektir. Toplam eğitim süresinin %80´ine katılım sağlayanlar, Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Katılım Belgesi almaya hak kazanırlar. Katılımcılar bu belge sayesinde KOSGEB tarafından 50.000 TL´si hibe, 100.000 TL´si kredi şeklinde verilen "Yeni Girişimci Desteği"ne başvurmaya hak kazanırlar.

2017UGE-02 KATILIMCI BAŞVURU FORMU TIKLA

www.zafer.org.tr/genel/2017-yili-uygulamali-girisimcilik-egitimi-ikinci-donem-sonuclari.html

Başvuru yapmak için yukarıda yer alan bağlantı üzerinden “2017 Yılı Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Katılımcı Başvuru Formu”nu doldurmanız ve e-posta adresinize gönderilecek olan bu formun çıktısını alıp, imzalayıp nüfus cüzdanı örneği ile birlikte Kütahya ilinde bulunan Ajans Genel Sekreterliği’ne ya da Afyonkarahisar, Manisa ve Uşak illerinde bulunan Yatırım Destek Ofislerine teslim etmeniz gerekmektedir. Her bir kurs için son başvuru zamanı kurs başlamadan 5 iş günü öncesi olarak belirlenmiştir. (örnek: 25/09/2017 tarihinde başlayacak kurs için son başvuru zamanı 18/09/2017 saat 17:00´dır.) Eğitime kabul edilenlerin listesi ile eğitim zamanı ve yeri Zafer Kalkınma Ajansı (ZEKA) web sitesi www.zafer.org.tr/ üzerinden duyurulacaktır.Haber Tarihi: 06.09.2017

Haberler“MÜBAREK ÜÇ AYLAR, ÜLKEMİZE HUZUR GETİRSİN.”

...

SALİHLİ BELEDİYESPOR U-16 TAKIMI MANİSA ŞAMPİYONU

...

ŞAMPİYON KIZLARDAN BAŞKAN VEKİLİ KAYA’YA ZİYARET

...

“ NEVRUZ BAYRAMI ATALARIMIZIN MİRASIDIR. ”

...

BAŞKAN KAYDA BÜYÜK KURULTAYA KATILDI

...

SALİHLİ BELEDİYESPOR EVİNDE KAYBETTİ

...

SALİHLİ BELEDİYESİ ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERİ YEMEKTE AĞIRLADI

...

ÇANAKKALE ŞEHİTLERİ 103’ÜNCÜ YILINDA ANILDI

...

“ÇANAKKALE’DEN AFRİN’E KAN, AYNI KAN; RUH, AYNI RUHTUR.”

...

SALİHLİ’DE ÇANAKKALE ZAFERİNE ÖZEL PROGRAM

...

BAŞKAN KAYDA, ÖĞRENCİSİNİN NİKAHINI KIYDI

...

BAŞKAN KAYDA, BANKA MÜDÜRLERİNİ ZİYARET ETTİ

...

BAŞKAN KAYDA PAZEN ÇİÇEK AÇTI SERGİSİNE KATILDI

...

BAŞKAN KAYDA, SAĞLIK ÇALIŞANLARININ BAYRAMINI KUTLADI

...

ÇARŞI GRUBU'NDAN AFRİN'E TAM DESTEK

...