» Güncel  » Haberler

  

MİLLETVEKİLİ BİLEN’DEN BAŞKAN KAYDA’YA ZİYARET
 

AK Parti Manisa Milletvekili İsmail Bilen, Salihli Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı´nın Salihli Belediye Başkan adayı Zeki Kayda´yı ziyaret etti. AK Parti Salihli İlçe Başkanı Selçuk Dinç ve Yönetimi ile birlikte ziyarette bulunan Manisa Milletvekili Bilen, 31 Mart 2019´da yapılacak olan yerel seçimlerde Salihli ilçesinde Cumhur İttifakı´nın ortak adayı olan Belediye Başkanı Zeki Kayda’nın kazanması için AK Parti ve MHP Salihli İlçe Teşkilatlarının birlik ve beraberlik içerisinde rehavete kapılmadan çalışacaklarını ifade etti.
Manisa Büyükşehir ve 17 ilçede 31 Mart 2019´da yapılacak yerel seçimlerde Cumhur İttifakı´nın yeni bir zafere daha ulaşacağını belirten AK Parti Manisa Milletvekili İsmail Bilen, “Ak Parti ve MHP İlçe Teşkilatları olarak hiç rehavete kapılmadan sokak sokak, mahalle mahalle, dolaşarak sandıkta aynı dirayette daha güçlü bir şekilde Manisa ve Salihli´nin sesini Türkiye´nin her tarafından duyulması için çalışacağız. Allah bizleri utandırmasın” dedi. Salihli’de başlayan değişim rüzgarının hız kesmeden yeni yatırımlarla devam edeceğini müjdeleyen Manisa Milletvekili Bilen, Cumhur İttifakının Salihli Belediye Başkan Adayı Zeki Kayda’ya her zaman destek olacaklarını açıkladı.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Belediye Başkanı Zeki Kayda da yaptığı açıklamada, “Cumhur İttifakı ile ülkemizde yaşadığımız farklılığın Salihli´de adımını atıyoruz. Bundan dolayı çok mutluyum. 24 Haziran seçimlerinde ilk zaferini kazanan Cumhur İttifakı, 2019 seçimlerinde bizim birlikteliğimizi daha da pekiştirecek. Biz 2 ayrı siyasi partiyiz ama her şeyimiz ortak. Salihli´yi birlikte yöneteceğiz. Mart 2019 yerel seçimlerinde birlik ve beraberliğimizin daim olmasını diliyorum” diye konuştu.
Ziyarete, MHP Salihli İlçe Başkanı Mehmet Akın, Ülkü Ocakları Salihli İlçe Başkanı Musa Şentürk, Belediye Başkan Yardımcıları Nuri Kaya, Ali Rıza Ünveren, Mahmut Süreyya Karaoğlu ve İbrahim Karaca da eşlik etti.Haber Tarihi: 05.02.2019

HaberlerBAŞKAN KAYDA, “ŞİMDİ DAHA GÜÇLÜ VE TECRÜBELİYİZ.”

...

SALİHLİ BELEDİYESİ’NDE YENİ DÖNEMİN İLK MECLİSİ ZEKİ KAYDA BAŞKANLIĞINDA YARIN TOPLANIYOR

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ ZEKİ KAYDA MAZBATASINI ALDI

...

BAKAN PAKDEMİRLİ’DEN BAŞKAN KAYDA’YA ZİYARET

...

MİLLETVEKİLİ BAYBATUR’DAN BAŞKAN KAYDA’YA ZİYARET

...

BELEDİYESPOR'LU KARATECİLER YİNE ŞAŞIRTMADI

...

CUMHUR İTTİFAKI ADAYI ZEKİ KAYDA’YA KURTULUŞ’TA SEVGİ SELİ

...

BAŞKAN KAYDA, “ADALA’MIZA HİZMETLERİMİZ SÜRECEK.”

...

SALİHLİ BELEDİYESPOR ERKEK BASKETBOL TAKIMI ŞAMPİYON OLDU

...

SALİHLİ BELEDİYE MECLİSİ KAYDA BAŞKANLIĞINDA ŞUBAT AYI TOPLANTISINI YAPTI

...

MİLLETVEKİLİ BİLEN’DEN BAŞKAN KAYDA’YA ZİYARET

...

CUMHUR İTTİFAKI SALİHLİ’DE SEÇİM ÇALIŞMALARINA BAŞLADI

...

SALİHLİ BELEDİYESPOR’LU KARATECİLER 14 MADALYA KAZANDI

...

BELEDİYESPOR’LU HİLAL ÖZTÜRK TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLDU

...

BAŞKAN KAYDA’DAN SALİHLİ’YE (TOKİ) TOPLU KONUT MÜJDESİ

...