» Güncel  » Haberler

  

MİLLETVEKİLİ BİLEN’DEN BAŞKAN KAYDA’YA ZİYARET
 

AK Parti Manisa Milletvekili İsmail Bilen, Salihli Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı´nın Salihli Belediye Başkan adayı Zeki Kayda´yı ziyaret etti. AK Parti Salihli İlçe Başkanı Selçuk Dinç ve Yönetimi ile birlikte ziyarette bulunan Manisa Milletvekili Bilen, 31 Mart 2019´da yapılacak olan yerel seçimlerde Salihli ilçesinde Cumhur İttifakı´nın ortak adayı olan Belediye Başkanı Zeki Kayda’nın kazanması için AK Parti ve MHP Salihli İlçe Teşkilatlarının birlik ve beraberlik içerisinde rehavete kapılmadan çalışacaklarını ifade etti.
Manisa Büyükşehir ve 17 ilçede 31 Mart 2019´da yapılacak yerel seçimlerde Cumhur İttifakı´nın yeni bir zafere daha ulaşacağını belirten AK Parti Manisa Milletvekili İsmail Bilen, “Ak Parti ve MHP İlçe Teşkilatları olarak hiç rehavete kapılmadan sokak sokak, mahalle mahalle, dolaşarak sandıkta aynı dirayette daha güçlü bir şekilde Manisa ve Salihli´nin sesini Türkiye´nin her tarafından duyulması için çalışacağız. Allah bizleri utandırmasın” dedi. Salihli’de başlayan değişim rüzgarının hız kesmeden yeni yatırımlarla devam edeceğini müjdeleyen Manisa Milletvekili Bilen, Cumhur İttifakının Salihli Belediye Başkan Adayı Zeki Kayda’ya her zaman destek olacaklarını açıkladı.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Belediye Başkanı Zeki Kayda da yaptığı açıklamada, “Cumhur İttifakı ile ülkemizde yaşadığımız farklılığın Salihli´de adımını atıyoruz. Bundan dolayı çok mutluyum. 24 Haziran seçimlerinde ilk zaferini kazanan Cumhur İttifakı, 2019 seçimlerinde bizim birlikteliğimizi daha da pekiştirecek. Biz 2 ayrı siyasi partiyiz ama her şeyimiz ortak. Salihli´yi birlikte yöneteceğiz. Mart 2019 yerel seçimlerinde birlik ve beraberliğimizin daim olmasını diliyorum” diye konuştu.
Ziyarete, MHP Salihli İlçe Başkanı Mehmet Akın, Ülkü Ocakları Salihli İlçe Başkanı Musa Şentürk, Belediye Başkan Yardımcıları Nuri Kaya, Ali Rıza Ünveren, Mahmut Süreyya Karaoğlu ve İbrahim Karaca da eşlik etti.Haber Tarihi: 05.02.2019

HaberlerBAŞKAN KAYDA’DAN KAYMAKAM SAĞLAM’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

...

BAŞKAN KAYDA, EGE BELEDİYELER BİRLİĞİ MECLİS TOPLANTISINA KATILDI

...

BAŞKAN KAYDA KEMERDAMLARI MAHALLESİNİ ZİYARET ETTİ

...

BAŞKAN KAYDA, ÜNİVERSİTELİ GENÇLERİN MEZUNİYET SEVİNCİNE ORTAK OLDU

...

BAŞKAN KAYDA’DAN İYİ TATİLLER MESAJI

...

BAŞKAN KAYDA, GENEL BAŞKAN BAHÇELİ’Yİ ZİYARET ETTİ

...

BAŞKAN KAYDA DURASILLI MAHALLESİNİ ZİYARET ETTİ

...

BAŞKAN KAYDA TÜRKİYE BELEDİYELER BİRLİĞİ TOPLANTISINA KATILDI

...

SALİHLİ BELEDİYESPOR’LU 2 JUDOCU MİLLİ TAKIMDA

...

YÜZME KURSU KAYITLARI BAŞLADI

...

SALİHLİ BELEDİYESİ YAZ SPOR OKULLARI 8 BRANŞTA AÇILIYOR

...

SALİHLİ BELEDİYE MECLİSİ, HAZİRAN AYI TOPLANTISINI KAYDA BAŞKANLIĞINDA YAPTI

...

ALAN KILAVUZLUĞU EĞİTİMİ BAŞLADI

...

Başkan Kayda, “Cumhur İttifakı’nın Salihli’mize İlk Yatırımı Gümrük Müdürlüğü Oldu.”

...

Belediyespor’lu Minik Judocular İzmir’de Yarıştı

...