» Güncel  » Haberler

  

BAŞKAN KAYDA, “ADALA’MIZA HİZMETLERİMİZ SÜRECEK.”
 

Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, geleneksel hale getirdiği mahalle ziyaretleri kapsamında Adala Mahallesini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi. Mahalle sakinleri tarafından ilgiyle karşılanan Başkan Kayda, Cuma namazından sonra Adala Mahallesinde kurulan pazaryerini ziyaret ederek Pazar esnaflarına hayırlı işler diledi. 
Büyükşehir yasasıyla beldeden mahalleye dönüşen Adala Mahallesine Salihli Belediyesi tarafından tüm hizmetlerin götürüldüğünü belirten Başkan Kayda, mahallede yaşanan içme suyu sıkıntısının Büyükşehir ve MASKİ işbirliğinde kurulan arıtma su tesisi ile çözüldüğünü söyledi. Manisa Büyükşehir Belediyesi, Kula Belediyesi ve Salihli Belediyesi işbirliğinde kurulan Jeopark Belediyeler Birliğinin uluslararası çalışmaları sonucunda doğal güzelliğe sahip olan Adala Kanyonunun da Kula-Salihli Jeopark kapsamına alındığını ifade eden Başkan Kayda, “Böylelikle Adala Mahallemiz, restore edilen Atatürk Evi, jeopark müzesi olacak Nahiye Binası ve tabiat harikası kanyonu sayesinde adeta bir turizm ziyaret merkezi haline gelecek. Adalı’mızı ziyaret edecek turistler sayesinde buradaki esnaflarımız ekonomik anlamda bir gelir elde edecekler” dedi.
Pazaryerini gezerek esnaflarla ve vatandaşlarla sohbet eden Başkan Kayda, Pazar torbası dağıtarak mahalle sakinleri ile hatıra fotoğrafı çektirdi. Adala Mahalle ziyaret programına, MHP Salihli İlçe Başkanı Mehmet Akın, Başkan Yardımcıları Ali Rıza Ünveren, Mahmut Süreyya Karaoğlu ve İbrahim Karaca, belediye daire müdürleri ve personeli ile Adala Sorumlusu Ömer Havan da eşlik etti.

 Haber Tarihi: 15.02.2019

HaberlerBAŞKAN KAYDA, PROTOKOL ÜYELERİ VE VATANDAŞLARLA BAYRAMLAŞTI

...

BAŞKAN KAYDA, PERSONELİ İLE BAYRAMLAŞTI

...

BAŞKAN KAYDA MİLLETVEKİLİ BİLEN VE AK PARTİ TEŞKİLATI İLE BAYRAMLAŞTI

...

BAŞKAN KAYDA HEMŞEHRİLERİNİN BAYRAMINI KUTLADI

...

SALİHLİ BELEDİYESPOR’LU ALİMENUR ONUR’A MİLLİ DAVET

...

SALİHLİ OSB YÖNETİMİ KAYDA BAŞKANLIĞINDA TOPLANDI

...

SALİHLİ BAYRAMA HAZIR

...

BAŞKAN KAYDA YILMAZ MAHALLESİNİ ZİYARET ETTİ

...

BEŞİKTAŞ’LI HALİM OKTA BAŞKAN KAYDA’YI ZİYARET ETTİ

...

ÖZLENEN SALİHLİSPOR İÇİN İLK ADIM ATILDI

...

SALİHLİ BELEDİYESPOR’ LU KARATECİLERDEN 14 ALTIN MADALYA

...

SALİHLİ'DE KURBAN KESİM EĞİTİMİ BAŞLADI

...

BAŞKAN KAYDA KORDON MAHALLESİNİ ZİYARET ETTİ

...

BAŞKAN KAYDA SALİHLİ’NİN TANITIM ELÇİLERİNE SERTİFAKALARINI VERDİ

...

BAŞKAN KAYDA, VALİ DENİZ İLE İNCELEMELERDE BULUNDU

...