» Güncel  » Haberler

  

BAŞKAN KAYDA, “ADALA’MIZA HİZMETLERİMİZ SÜRECEK.”
 

Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, geleneksel hale getirdiği mahalle ziyaretleri kapsamında Adala Mahallesini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi. Mahalle sakinleri tarafından ilgiyle karşılanan Başkan Kayda, Cuma namazından sonra Adala Mahallesinde kurulan pazaryerini ziyaret ederek Pazar esnaflarına hayırlı işler diledi. 
Büyükşehir yasasıyla beldeden mahalleye dönüşen Adala Mahallesine Salihli Belediyesi tarafından tüm hizmetlerin götürüldüğünü belirten Başkan Kayda, mahallede yaşanan içme suyu sıkıntısının Büyükşehir ve MASKİ işbirliğinde kurulan arıtma su tesisi ile çözüldüğünü söyledi. Manisa Büyükşehir Belediyesi, Kula Belediyesi ve Salihli Belediyesi işbirliğinde kurulan Jeopark Belediyeler Birliğinin uluslararası çalışmaları sonucunda doğal güzelliğe sahip olan Adala Kanyonunun da Kula-Salihli Jeopark kapsamına alındığını ifade eden Başkan Kayda, “Böylelikle Adala Mahallemiz, restore edilen Atatürk Evi, jeopark müzesi olacak Nahiye Binası ve tabiat harikası kanyonu sayesinde adeta bir turizm ziyaret merkezi haline gelecek. Adalı’mızı ziyaret edecek turistler sayesinde buradaki esnaflarımız ekonomik anlamda bir gelir elde edecekler” dedi.
Pazaryerini gezerek esnaflarla ve vatandaşlarla sohbet eden Başkan Kayda, Pazar torbası dağıtarak mahalle sakinleri ile hatıra fotoğrafı çektirdi. Adala Mahalle ziyaret programına, MHP Salihli İlçe Başkanı Mehmet Akın, Başkan Yardımcıları Ali Rıza Ünveren, Mahmut Süreyya Karaoğlu ve İbrahim Karaca, belediye daire müdürleri ve personeli ile Adala Sorumlusu Ömer Havan da eşlik etti.

 Haber Tarihi: 15.02.2019

HaberlerMİLLETVEKİLİ BAYBATUR’DAN BAŞKAN KAYDA’YA ZİYARET

...

BELEDİYESPOR'LU KARATECİLER YİNE ŞAŞIRTMADI

...

CUMHUR İTTİFAKI ADAYI ZEKİ KAYDA’YA KURTULUŞ’TA SEVGİ SELİ

...

BAŞKAN KAYDA, “ADALA’MIZA HİZMETLERİMİZ SÜRECEK.”

...

SALİHLİ BELEDİYESPOR ERKEK BASKETBOL TAKIMI ŞAMPİYON OLDU

...

SALİHLİ BELEDİYE MECLİSİ KAYDA BAŞKANLIĞINDA ŞUBAT AYI TOPLANTISINI YAPTI

...

MİLLETVEKİLİ BİLEN’DEN BAŞKAN KAYDA’YA ZİYARET

...

CUMHUR İTTİFAKI SALİHLİ’DE SEÇİM ÇALIŞMALARINA BAŞLADI

...

SALİHLİ BELEDİYESPOR’LU KARATECİLER 14 MADALYA KAZANDI

...

BELEDİYESPOR’LU HİLAL ÖZTÜRK TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLDU

...

BAŞKAN KAYDA’DAN SALİHLİ’YE (TOKİ) TOPLU KONUT MÜJDESİ

...

SALİHLİ BELEDİYESİ KARDA MAHSUR KALAN VATANDAŞI HASTANEYE ULAŞTIRDI

...

BALIKESİR’DE SALİHLİ BELEDİYESPOR FIRTINASI

...

BELEDİYESPOR'LU KARATECİLER BAŞARIYA DOYMUYOR

...

BAŞKAN KAYDA 4 MAHALLEYİ ZİYARET ETTİ

...