» Güncel  » Haberler

  

BAŞKAN KAYDA, “ADALA’MIZA HİZMETLERİMİZ SÜRECEK.”
 

Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, geleneksel hale getirdiği mahalle ziyaretleri kapsamında Adala Mahallesini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi. Mahalle sakinleri tarafından ilgiyle karşılanan Başkan Kayda, Cuma namazından sonra Adala Mahallesinde kurulan pazaryerini ziyaret ederek Pazar esnaflarına hayırlı işler diledi. 
Büyükşehir yasasıyla beldeden mahalleye dönüşen Adala Mahallesine Salihli Belediyesi tarafından tüm hizmetlerin götürüldüğünü belirten Başkan Kayda, mahallede yaşanan içme suyu sıkıntısının Büyükşehir ve MASKİ işbirliğinde kurulan arıtma su tesisi ile çözüldüğünü söyledi. Manisa Büyükşehir Belediyesi, Kula Belediyesi ve Salihli Belediyesi işbirliğinde kurulan Jeopark Belediyeler Birliğinin uluslararası çalışmaları sonucunda doğal güzelliğe sahip olan Adala Kanyonunun da Kula-Salihli Jeopark kapsamına alındığını ifade eden Başkan Kayda, “Böylelikle Adala Mahallemiz, restore edilen Atatürk Evi, jeopark müzesi olacak Nahiye Binası ve tabiat harikası kanyonu sayesinde adeta bir turizm ziyaret merkezi haline gelecek. Adalı’mızı ziyaret edecek turistler sayesinde buradaki esnaflarımız ekonomik anlamda bir gelir elde edecekler” dedi.
Pazaryerini gezerek esnaflarla ve vatandaşlarla sohbet eden Başkan Kayda, Pazar torbası dağıtarak mahalle sakinleri ile hatıra fotoğrafı çektirdi. Adala Mahalle ziyaret programına, MHP Salihli İlçe Başkanı Mehmet Akın, Başkan Yardımcıları Ali Rıza Ünveren, Mahmut Süreyya Karaoğlu ve İbrahim Karaca, belediye daire müdürleri ve personeli ile Adala Sorumlusu Ömer Havan da eşlik etti.

 Haber Tarihi: 15.02.2019

HaberlerBaşkan Kayda, “5 yılda çok çalışarak büyük işler başardık.”

...

Salihli’de 19 Mayıs’ın 100. Yıl Coşkusu

...

Başkan Kayda, Poyrazdamları Mahallesini Ziyaret Etti

...

Başkan Kayda, Taytan Mahallesinde İncelemelerde Bulundu

...

Belediyeden 'Önce Yaya' Uygulamasına Destek

...

SALİHLİ BELEDİYE MECLİSİ, KAYDA BAŞKANLIĞINDA 12 GÜNDEMİ KARARA BAĞLADI

...

BELEDİYE MECLİSİ MAYIS AYI TOPLANTISI İÇİN SALI GÜNÜ TOPLANIYOR

...

BELEDIYESPOR’LU JUDOCULAR YILMAZ VE ATILGAN TÜRKİYE 2.’Sİ OLDU

...

GELENEKSEL ARAP DEDE HAYRI YAPILDI

...

SALİHLİ BELEDİYESİ PERSONELİN 1 MAYIS BAYRAMINI KUTLADI

...

SALİHLİ OSB’DE YILIN İLK MÜTEŞEBBİS HEYET TOPLANTISI YAPILDI

...

MHP GRUP BAŞKANVEKİLİ AKÇAY’DAN BAŞKAN KAYDA’YA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

...

Salihli Belediyespor Potada Lideri Yendi

...

Salihli Belediyespor’lu Hilal Öztürk, Avrupa Şampiyonu Oldu

...

GÖKÇEKÖY’DE HAYIR YEMEĞİ PROGRAMI YAPILDI

...