» Güncel  » Haberler

  

BAKAN PAKDEMİRLİ’DEN BAŞKAN KAYDA’YA ZİYARET
 

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Salihli Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı MHP Belediye Başkan adayı Zeki Kayda’yı ziyaret ederek 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde başarılar diledi. 
Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, ilçe ziyaretleri kapsamında Salihli’ye gelen Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’yi makamında ağırladı. Belediye Hizmet Binası önünde başkan yardımcıları ve daire müdürleri ile birlikte Bakan Pakdemirli’yi karşılayan Başkan Kayda, 5 yıllık görev süresi içerisinde Salihli’ye kazandırdığı hizmetler hakkında bilgi vererek yeni dönem projelerini anlattı. Başkan Kayda, ziyaret anısı olarak Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’ye Belediye Halı Atölyesinde dokunan kilim takdim etti.
Manisa’nın büyük ilçelerinden olan Salihli’nin Başkan Zeki Kayda döneminde yapılan hizmetlerle büyük bir değişim yaşadığını ifade eden Bakan Pakdemirli, “Güzel Salihli’mizin daha da gelişerek büyümesi için Cumhur İttifakı MHP Belediye Başkan adayımız Zeki Kayda’ya tüm hemşehrilerimden destek olmalarını istiyorum. Manisa’mızı hükümette 3 bakan ve 7 milletvekilimiz ile temsil ediyoruz. Yeni dönem projeleri hazır olan mevcut belediye başkanımıza ve Cumhur İttifakı başkan adayımıza biz de her konuda yardımcı olacağız. Manisa’nın güzide ilçelerinden olan Salihli’yi hem tarımda hem de sanayide söz sahibi yapacağız” diye konuştu.
Tarım ve Orman Bakanı Pakdemirli’nin Salihli Belediye ziyaretine, Manisa Valisi Ahmet Deniz, Salihli Kaymakamı Levent Kılıç, Ak Parti Manisa Milletvekilleri Semra Kıvırcık, Uğur Aydemir ve Tamer Akkal, Ak Parti İl Başkanı Berk Mersinli, Ak Parti İlçe Başkanı Selçuk Dinç ve MHP İlçe Başkanı Mehmet Akın eşlik etti.Haber Tarihi: 27.03.2019

HaberlerBAŞKAN KAYDA, “ŞİMDİ DAHA GÜÇLÜ VE TECRÜBELİYİZ.”

...

SALİHLİ BELEDİYESİ’NDE YENİ DÖNEMİN İLK MECLİSİ ZEKİ KAYDA BAŞKANLIĞINDA YARIN TOPLANIYOR

...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ ZEKİ KAYDA MAZBATASINI ALDI

...

BAKAN PAKDEMİRLİ’DEN BAŞKAN KAYDA’YA ZİYARET

...

MİLLETVEKİLİ BAYBATUR’DAN BAŞKAN KAYDA’YA ZİYARET

...

BELEDİYESPOR'LU KARATECİLER YİNE ŞAŞIRTMADI

...

CUMHUR İTTİFAKI ADAYI ZEKİ KAYDA’YA KURTULUŞ’TA SEVGİ SELİ

...

BAŞKAN KAYDA, “ADALA’MIZA HİZMETLERİMİZ SÜRECEK.”

...

SALİHLİ BELEDİYESPOR ERKEK BASKETBOL TAKIMI ŞAMPİYON OLDU

...

SALİHLİ BELEDİYE MECLİSİ KAYDA BAŞKANLIĞINDA ŞUBAT AYI TOPLANTISINI YAPTI

...

MİLLETVEKİLİ BİLEN’DEN BAŞKAN KAYDA’YA ZİYARET

...

CUMHUR İTTİFAKI SALİHLİ’DE SEÇİM ÇALIŞMALARINA BAŞLADI

...

SALİHLİ BELEDİYESPOR’LU KARATECİLER 14 MADALYA KAZANDI

...

BELEDİYESPOR’LU HİLAL ÖZTÜRK TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLDU

...

BAŞKAN KAYDA’DAN SALİHLİ’YE (TOKİ) TOPLU KONUT MÜJDESİ

...