» Güncel  » Haberler

  

BAKAN PAKDEMİRLİ’DEN BAŞKAN KAYDA’YA ZİYARET
 

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Salihli Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı MHP Belediye Başkan adayı Zeki Kayda’yı ziyaret ederek 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde başarılar diledi. 
Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, ilçe ziyaretleri kapsamında Salihli’ye gelen Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’yi makamında ağırladı. Belediye Hizmet Binası önünde başkan yardımcıları ve daire müdürleri ile birlikte Bakan Pakdemirli’yi karşılayan Başkan Kayda, 5 yıllık görev süresi içerisinde Salihli’ye kazandırdığı hizmetler hakkında bilgi vererek yeni dönem projelerini anlattı. Başkan Kayda, ziyaret anısı olarak Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’ye Belediye Halı Atölyesinde dokunan kilim takdim etti.
Manisa’nın büyük ilçelerinden olan Salihli’nin Başkan Zeki Kayda döneminde yapılan hizmetlerle büyük bir değişim yaşadığını ifade eden Bakan Pakdemirli, “Güzel Salihli’mizin daha da gelişerek büyümesi için Cumhur İttifakı MHP Belediye Başkan adayımız Zeki Kayda’ya tüm hemşehrilerimden destek olmalarını istiyorum. Manisa’mızı hükümette 3 bakan ve 7 milletvekilimiz ile temsil ediyoruz. Yeni dönem projeleri hazır olan mevcut belediye başkanımıza ve Cumhur İttifakı başkan adayımıza biz de her konuda yardımcı olacağız. Manisa’nın güzide ilçelerinden olan Salihli’yi hem tarımda hem de sanayide söz sahibi yapacağız” diye konuştu.
Tarım ve Orman Bakanı Pakdemirli’nin Salihli Belediye ziyaretine, Manisa Valisi Ahmet Deniz, Salihli Kaymakamı Levent Kılıç, Ak Parti Manisa Milletvekilleri Semra Kıvırcık, Uğur Aydemir ve Tamer Akkal, Ak Parti İl Başkanı Berk Mersinli, Ak Parti İlçe Başkanı Selçuk Dinç ve MHP İlçe Başkanı Mehmet Akın eşlik etti.Haber Tarihi: 27.03.2019

HaberlerBAŞKAN KAYDA’DAN KAYMAKAM SAĞLAM’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

...

BAŞKAN KAYDA, EGE BELEDİYELER BİRLİĞİ MECLİS TOPLANTISINA KATILDI

...

BAŞKAN KAYDA KEMERDAMLARI MAHALLESİNİ ZİYARET ETTİ

...

BAŞKAN KAYDA, ÜNİVERSİTELİ GENÇLERİN MEZUNİYET SEVİNCİNE ORTAK OLDU

...

BAŞKAN KAYDA’DAN İYİ TATİLLER MESAJI

...

BAŞKAN KAYDA, GENEL BAŞKAN BAHÇELİ’Yİ ZİYARET ETTİ

...

BAŞKAN KAYDA DURASILLI MAHALLESİNİ ZİYARET ETTİ

...

BAŞKAN KAYDA TÜRKİYE BELEDİYELER BİRLİĞİ TOPLANTISINA KATILDI

...

SALİHLİ BELEDİYESPOR’LU 2 JUDOCU MİLLİ TAKIMDA

...

YÜZME KURSU KAYITLARI BAŞLADI

...

SALİHLİ BELEDİYESİ YAZ SPOR OKULLARI 8 BRANŞTA AÇILIYOR

...

SALİHLİ BELEDİYE MECLİSİ, HAZİRAN AYI TOPLANTISINI KAYDA BAŞKANLIĞINDA YAPTI

...

ALAN KILAVUZLUĞU EĞİTİMİ BAŞLADI

...

Başkan Kayda, “Cumhur İttifakı’nın Salihli’mize İlk Yatırımı Gümrük Müdürlüğü Oldu.”

...

Belediyespor’lu Minik Judocular İzmir’de Yarıştı

...