» Güncel  » Haberler

  

Başkan Kayda, “Cumhur İttifakı’nın Salihli’mize İlk Yatırımı Gümrük Müdürlüğü Oldu.”
 

Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Cumhur İttifakı’nın gücü sayesinde ilçeye kazandırılan ilk yatırımın Gümrük Müdürlüğü olduğunu ifade ederek, Salihli Organize Sanayi Bölgesinde kurulacak olan Gümrük Müdürlüğü’nün hayırlı olmasını diledi.
5 yılda verdikleri tüm sözleri yerine getirdiklerini ve Salihli’ye belediye tarihinde almadığı yatırımları kazandırdıklarını vurgulayan Başkan Kayda, OSB 1. Etabın tam kapasiteye ulaşmasından sonra belediyenin imkanlarıyla 2. Etabı kamulaştırdıklarını söyledi. Doğalgazın ilçeye gelmesiyle birlikte Salihli OSB’nin yatırımcıların gözdesi olduğunu ve 26 firmaya 2. Etaptan yer tahsisi yaptıklarını belirten Başkan Kayda, yeni fabrikaların temel atmaya başladıklarını söyledi. Başkan Kayda, doğalgazı ve Gümrük Müdürlüğü olan Salihli OSB’ye tüm sanayicileri ve yatırımcıları yeni fabrikalar açmaya davet etti. 
Cumhur İttifakı’nın gücü sayesinde Salihli’ye Gümrük Müdürlüğünün geldiğine dikkat çeken Başkan Kayda, “ OSB’nin içerisinde 15 dönümlük araziyi Gümrük Müdürlüğüne tahsis edeceğiz. Bugüne kadar gelmeyen Gümrük Müdürlüğü, Salihli’mize hızlı bir şekilde geliyor. İşte bu Cumhur İttifakının gücü. Bu konuda emeği geçen, Ak Parti İlçe Teşkilatımıza, MHP ve Ak Partili Manisa Milletvekillerimize, Manisalı 3 Bakanımıza ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a Salihli halkı adına teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.Haber Tarihi: 28.05.2019

HaberlerBAŞKAN KAYDA, İLKÖĞRETİM HAFTASI TÖRENİNE KATILDI

...

SALİHLİ BELEDİYESPOR YENİ SEZONU DUALARLA AÇTI

...

BAŞKAN KAYDA, BELEDİYESPOR YÖNETİMİNİ AĞIRLADI

...

BAŞKAN KAYDA KOCAÇEŞME’DE ÇALIŞMALARI İNCELEDİ

...

ÇOCUKLAR KULA-SALİHLİ JEOPARKINI ESERLERİNDE YAŞATTI

...

SALİHLİ BELEDİYESPOR ŞİRKETLEŞİYOR

...

SALİHLİ OSB 2. ETAPTA 1.700 KİŞİLİK YENİ İSTİHDAM

...

SALİHLİ BELEDİYESPOR’LU JUDOCULAR MİLLİ TAKIM KAMPINDA

...

BAŞKAN KAYDA İŞİTME ENGELLİ JUDO MİLLİ TAKIMINI AĞIRLADI

...

SALİHLİ BELEDİYESPOR İLK HAZIRLIK MAÇINI KAYBETTİ

...

KEMER’DE BİRLİK İÇİN KEŞKEK DÖĞÜLDÜ

...

BAŞKAN KAYDA ZABITA HAFTASINI KUTLADI

...

SALİHLİ’DE KURTULUŞ COŞKUSU MEYDANLARA SIĞMADI

...

SALİHLİ BELEDİYESPOR TRANSFERDE HIZ KESMİYOR

...

SALİHLİ KURTULUŞUNUN 97. YILINI COŞKUYLA KUTLADI

...