» Güncel  » Haberler

  

BAŞKAN KAYDA MİLLETVEKİLİ BİLEN VE AK PARTİ TEŞKİLATI İLE BAYRAMLAŞTI
 

Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Kurban Bayramı dolayısıyla Ak Parti Salihli İlçe Teşkilatını ziyaret ederek Ak Parti Manisa Milletvekili İsmail Bilen, İlçe Başkanı Selçuk Dinç ve Yönetimi ile bayramlaştı. 
Ak Parti İlçe Başkanı Selçuk Dinç ve yönetimi tarafından karşılanan Başkan Kayda, ilçe binasına gelen partililerin tek tek bayramını kutladı. Bayramlaşma töreninde konuşan Ak Parti İlçe Başkanı Selçuk Dinç ve MHP İlçe Başkanı Mehmet Akın, törene katılan tüm partililerin Kurban Bayramını tebrik etti. 
Cumhur İttifakı’nın Salihli’de yerel seçimlerden zaferle çıktığını belirten Başkan Kayda, Salihli’de artık yeni bir dönemin başladığını ifade ederek hükümetin gücü ile birlikte ilçenin daha büyük yatırımlara kavuşacağını söyledi. Başkan Kayda, “Başta Cumhur İttifakı’nın kurucuları Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli olmak üzere Milliyetçi Hareket Partimiz ile Ak Parti’ye gönül veren tüm partililerimizin Kurban Bayramını kutlar, sağlıklı ve uzun ömürler dilerim” dedi.
Ak Parti Manisa Milletvekili İsmail Bilen de, törene katılan herkesin bayramını kutladı. Milletvekili Bilen, “Cumhur İttifakı’nın temsilcisi olarak yeni bir dönemin başladığı Salihli’nin daha fazla yatırım alması noktasında Ankara’dan destek olup bütün işlerin takipçisi olacağız. Hükümetimizin gücünü ve desteğini alarak Salihli’mize Belediye Başkanımız ile birlikte en iyi hizmetleri kazandıracağız. Tüm hemşehrilerimin Kurban Bayramını tebrik ederim” dedi.
Öte yandan, Ak Parti’nin 18. kuruluş yıl dönümü pasta kesilerek kutlandı.
Ak Parti İlçe Teşkilatında düzenlenen bayramlaşma törenine, Ak Parti Manisa Milletvekili İsmail Bilen, Belediye Başkanı Zeki Kayda, MHP İlçe Başkanı Mehmet Akın, Başkan Yardımcıları Metin Durmaz, Mahmut Süreyya Karaoğlu ve İbrahim Karaca, Belediye Meclis Üyeleri, muhtarlar ve oda başkanları ile partililer katıldı.Haber Tarihi: 09.08.2019

HaberlerBAŞKAN KAYDA, PROTOKOL ÜYELERİ VE VATANDAŞLARLA BAYRAMLAŞTI

...

BAŞKAN KAYDA, PERSONELİ İLE BAYRAMLAŞTI

...

BAŞKAN KAYDA MİLLETVEKİLİ BİLEN VE AK PARTİ TEŞKİLATI İLE BAYRAMLAŞTI

...

BAŞKAN KAYDA HEMŞEHRİLERİNİN BAYRAMINI KUTLADI

...

SALİHLİ BELEDİYESPOR’LU ALİMENUR ONUR’A MİLLİ DAVET

...

SALİHLİ OSB YÖNETİMİ KAYDA BAŞKANLIĞINDA TOPLANDI

...

SALİHLİ BAYRAMA HAZIR

...

BAŞKAN KAYDA YILMAZ MAHALLESİNİ ZİYARET ETTİ

...

BEŞİKTAŞ’LI HALİM OKTA BAŞKAN KAYDA’YI ZİYARET ETTİ

...

ÖZLENEN SALİHLİSPOR İÇİN İLK ADIM ATILDI

...

SALİHLİ BELEDİYESPOR’ LU KARATECİLERDEN 14 ALTIN MADALYA

...

SALİHLİ'DE KURBAN KESİM EĞİTİMİ BAŞLADI

...

BAŞKAN KAYDA KORDON MAHALLESİNİ ZİYARET ETTİ

...

BAŞKAN KAYDA SALİHLİ’NİN TANITIM ELÇİLERİNE SERTİFAKALARINI VERDİ

...

BAŞKAN KAYDA, VALİ DENİZ İLE İNCELEMELERDE BULUNDU

...