» Güncel  » Haberler

  

BAŞKAN KAYDA MİLLETVEKİLİ BİLEN VE AK PARTİ TEŞKİLATI İLE BAYRAMLAŞTI
 

Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Kurban Bayramı dolayısıyla Ak Parti Salihli İlçe Teşkilatını ziyaret ederek Ak Parti Manisa Milletvekili İsmail Bilen, İlçe Başkanı Selçuk Dinç ve Yönetimi ile bayramlaştı. 
Ak Parti İlçe Başkanı Selçuk Dinç ve yönetimi tarafından karşılanan Başkan Kayda, ilçe binasına gelen partililerin tek tek bayramını kutladı. Bayramlaşma töreninde konuşan Ak Parti İlçe Başkanı Selçuk Dinç ve MHP İlçe Başkanı Mehmet Akın, törene katılan tüm partililerin Kurban Bayramını tebrik etti. 
Cumhur İttifakı’nın Salihli’de yerel seçimlerden zaferle çıktığını belirten Başkan Kayda, Salihli’de artık yeni bir dönemin başladığını ifade ederek hükümetin gücü ile birlikte ilçenin daha büyük yatırımlara kavuşacağını söyledi. Başkan Kayda, “Başta Cumhur İttifakı’nın kurucuları Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli olmak üzere Milliyetçi Hareket Partimiz ile Ak Parti’ye gönül veren tüm partililerimizin Kurban Bayramını kutlar, sağlıklı ve uzun ömürler dilerim” dedi.
Ak Parti Manisa Milletvekili İsmail Bilen de, törene katılan herkesin bayramını kutladı. Milletvekili Bilen, “Cumhur İttifakı’nın temsilcisi olarak yeni bir dönemin başladığı Salihli’nin daha fazla yatırım alması noktasında Ankara’dan destek olup bütün işlerin takipçisi olacağız. Hükümetimizin gücünü ve desteğini alarak Salihli’mize Belediye Başkanımız ile birlikte en iyi hizmetleri kazandıracağız. Tüm hemşehrilerimin Kurban Bayramını tebrik ederim” dedi.
Öte yandan, Ak Parti’nin 18. kuruluş yıl dönümü pasta kesilerek kutlandı.
Ak Parti İlçe Teşkilatında düzenlenen bayramlaşma törenine, Ak Parti Manisa Milletvekili İsmail Bilen, Belediye Başkanı Zeki Kayda, MHP İlçe Başkanı Mehmet Akın, Başkan Yardımcıları Metin Durmaz, Mahmut Süreyya Karaoğlu ve İbrahim Karaca, Belediye Meclis Üyeleri, muhtarlar ve oda başkanları ile partililer katıldı.Haber Tarihi: 09.08.2019

HaberlerSALİHLİ BELEDİYESİ 2019 YILI İÇİŞLERİ BAKANLIĞI TEFTİŞ RAPORU

...

SALİHLİ BELEDİYESİ ATIŞ POLİGONU TRAP GÜZ KUPASINA EV SAHİPLİĞİ YAPTI

...

SALİHLİ BELEDİYESPOR İNEGÖL’E SET VERMEDİ 3-0

...

BAŞKAN KAYDA BAKAN ALBAYRAK’I AĞIRLADI

...

ŞEHİDİMİZ CİHAN GÜNEŞ VATAN TOPRAĞINA EMANET EDİLDİ

...

TURİZME YÖN VEREN ACENTELERDEN SALİHLİ’YE TAM NOT

...

ŞEHİDİMİZE YÜCE ALLAH’TAN RAHMET, AİLESİNE VE SALİHLİ’MİZE BAŞ SAĞLIĞI DİLİYORUM.

...

BAŞKAN KAYDA’DAN REKTÖR ATAǒA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

...

BAŞKAN KAYDA’DAN DEKAN KARĞIN İLE MÜDÜR ALACA’YA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

...

SALİHLİ BELEDİYESPOR ARDA İLE GÜLDÜ 1-0

...

BAŞKAN KAYDA, “ÜRETİCİ PAZARIMIZ HAYIRLI OLSUN.”

...

BAŞKAN KAYDA ÜRETİM SERASINDA İŞÇİLERLE BULUŞTU

...

BAŞKAN KAYDA MHP İL BAŞKANI BAYSAL’I AĞIRLADI

...

BAŞKAN KAYDA ÖNCE YAYA UYGULAMASINA KATILDI

...

BAŞKAN KAYDA, “2020 PROJELERİMİZ HAZIR”

...