» Güncel  » Haberler

  

SALİHLİ BELEDİYESİ ATIŞ POLİGONU TRAP GÜZ KUPASINA EV SAHİPLİĞİ YAPTI
 

Salihli Belediyesi Trap Skeet Atış Poligonu, Salihli Belediyesi ve Salihli Avcılar Kulübü Derneği işbirliğinde düzenlenen ‘Trap Güz Kupası’na ev sahipliği yaptı. Türkiye’nin yedinci Ege Bölgesinin en büyük Trap Skeet Atış Poligonu’nda gerçekleştirilen Trap Güz Kupasına, Salihli, Akhisar, Saruhanlı, Alaşehir, Burdur ve Denizli bölgesinden 150 sporcu katıldı.
Büyük bir çekişmeye sahne olan Trap Güz Kupası müsabakalarını izleyen Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Türkiye´nin değişik bölgelerinden yarışmaya katılan atıcılara başarılar diledi. Salihli Belediyesi ve Salihli Avcılar Kulübü Derneği işbirliğinde, Trap Skeet Atış Poligonu´ndaki turnuvada kıyasıya mücadele eden sporcular, Süper ve Amatör kategorilerinde dereceye girmek için yarıştı. Dereceye giren sporculara ödülleri, Belediye Başkanı Zeki Kayda, Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu Manisa İl Temsilcisi Mehmet Palabıyık, Belediye Başkan Yardımcısı Mahmut Süreyya Karaoğlu, Salihli Avcılar Kulübü Derneği Başkanı Yaşar Çetin tarafından verildi.
Salihli Avcılar Kulübü Derneği Başkanı Yaşar Çetin, Türkiye’nin yedinci Ege Bölgesinin en büyük Trap Skeet Atış Poligonu’nda düzenlenen Trap Güz Kupasına verdiği katkılardan dolayı Başkan Zeki Kayda’ya tüm atıcılar adına teşekkür etti.
Uluslararası standartlara sahip olan trap skeet atış poligonunda Trap Güz , Kupasına ev sahipliği yapmanın gururunu yaşadıklarını belirten Başkan Kayda,
“Salihli´de bin 800 üyesi bulunan dernek üyelerimiz ile milli atıcılarımıza ve sporcularımıza hizmet verecek olan poligonumuz aynı zamanda uluslararası yarışmalara da ev sahipliği yapıyor. Salihli´mizin tanıtımına önemli katkılar sağlayan atış poligonumuz, ülkemize, Manisa’mıza, Salihli’mize, Salihli Avcılar Kulübü Derneğimize hayırlı olsun” dediHaber Tarihi: 14.10.2019

HaberlerSalihli Belediyespor'da Sosyal Mesafeli İlk Antrenman

...

Başkan Kayda Yenilenen Bizim Ev’de İncelemelerde Bulundu

...

Başkan Kayda Kadın Kooperatifini Ziyaret Etti

...

Başkan Kayda 1 Haziran’daki Yeni Süreç Hakkında Açıklamalarda Bulundu

...

Gümüş Kafeterya Sosyal Tesislerinde Yoğun Çalışma

...

Başkan Kayda’dan Temizlik İşçilerine Teşekkür Ziyareti

...

Salihli’de Sosyal Mesafeli İlk Cuma Namazı Kılındı

...

Salihli Belediyesi Camileri Cuma Namazı İçin Dezenfekte Ediyor

...

Başkan Kayda Şehitlikleri Ziyaret Ederek Şehit Aileleriyle Bayramlaştı

...

Salihli’de 'Sağlık İçin Evde Kal, Hareketsiz Kalma' Etkinliği Büyük İlgi Gördü

...

Başkan Kayda, “Ramazan Bayramımız Kutlu Olsun.”

...

Salihli’de 19 Mayıs Coşkusu

...

Başkan Kayda Gençlerin 19 Mayıs Bayramını Kutladı

...

Salihli’de 19 Mayıs Bayramı Çelenk Sunma Töreni İle Başladı

...

BAŞKAN KAYDA, “ KADİR GECEMİZ MÜBAREK OLSUN. ”

...