» Güncel  » Haberler

  

SALİHLİ BELEDİYESİ ATIŞ POLİGONU TRAP GÜZ KUPASINA EV SAHİPLİĞİ YAPTI
 

Salihli Belediyesi Trap Skeet Atış Poligonu, Salihli Belediyesi ve Salihli Avcılar Kulübü Derneği işbirliğinde düzenlenen ‘Trap Güz Kupası’na ev sahipliği yaptı. Türkiye’nin yedinci Ege Bölgesinin en büyük Trap Skeet Atış Poligonu’nda gerçekleştirilen Trap Güz Kupasına, Salihli, Akhisar, Saruhanlı, Alaşehir, Burdur ve Denizli bölgesinden 150 sporcu katıldı.
Büyük bir çekişmeye sahne olan Trap Güz Kupası müsabakalarını izleyen Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Türkiye´nin değişik bölgelerinden yarışmaya katılan atıcılara başarılar diledi. Salihli Belediyesi ve Salihli Avcılar Kulübü Derneği işbirliğinde, Trap Skeet Atış Poligonu´ndaki turnuvada kıyasıya mücadele eden sporcular, Süper ve Amatör kategorilerinde dereceye girmek için yarıştı. Dereceye giren sporculara ödülleri, Belediye Başkanı Zeki Kayda, Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu Manisa İl Temsilcisi Mehmet Palabıyık, Belediye Başkan Yardımcısı Mahmut Süreyya Karaoğlu, Salihli Avcılar Kulübü Derneği Başkanı Yaşar Çetin tarafından verildi.
Salihli Avcılar Kulübü Derneği Başkanı Yaşar Çetin, Türkiye’nin yedinci Ege Bölgesinin en büyük Trap Skeet Atış Poligonu’nda düzenlenen Trap Güz Kupasına verdiği katkılardan dolayı Başkan Zeki Kayda’ya tüm atıcılar adına teşekkür etti.
Uluslararası standartlara sahip olan trap skeet atış poligonunda Trap Güz , Kupasına ev sahipliği yapmanın gururunu yaşadıklarını belirten Başkan Kayda,
“Salihli´de bin 800 üyesi bulunan dernek üyelerimiz ile milli atıcılarımıza ve sporcularımıza hizmet verecek olan poligonumuz aynı zamanda uluslararası yarışmalara da ev sahipliği yapıyor. Salihli´mizin tanıtımına önemli katkılar sağlayan atış poligonumuz, ülkemize, Manisa’mıza, Salihli’mize, Salihli Avcılar Kulübü Derneğimize hayırlı olsun” dediHaber Tarihi: 14.10.2019

HaberlerSALİHLİ’DE 10 BİN FİDAN TOPRAKLA BULUŞTU

...

ATATÜRK ÖZLEM VE MİNNETLE ANILDI

...

SALİHLİLİ GENÇLER ANITKABİR’DE ATAMIZI ANDI

...

SALİHLİ OSB’DE 30. FİRMA VERGO ENERJİYE TAHSİS YAPILDI

...

“MEVLİD KANDİLİMİZ MÜBAREK OLSUN.”

...

BAŞKAN KAYDA MİLLİ JUDOCULARI ALTINLA ÖDÜLLENDİRDİ

...

BAŞKAN KAYDA, “ALACAĞIMIZ 22,5 BORCUMUZ 12,5 MİLYON TL”

...

SALİHLİ’DEKİ SEYİRCİSİZ DERBİDE GOL YOK 0-0

...

SALİHLİ’NİN SULTANLARI UZATMADA YENİLDİ 2-3

...

SALİHLİ OSB’DE TARİHİ GÜN

...

SALİHLİ CUMHURİYET İÇİN TEK YÜREK OLDU

...

SALİHLİ’DE CUMHURİYETİMİZİN 96. YILI COŞKUYLA KUTLANDI

...

SALİHLİ’DE CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMALARI BAŞLADI

...

“CUMHURİYET’İMİZ 96 YAŞINDA”

...

BAŞKAN KAYDA VATANDAŞLARI ÜRETİCİ PAZARINA DAVET ETTİ

...