» Güncel  » Haberler

  

BAŞKAN KAYDA ANKARA’DA TEMASLARDA BULUNDU
 

Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, 2 günlük Ankara programı kapsamında Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli başta olmak üzere Manisa Milletvekilleri ve hükümet yetkilileri ile temaslarda bulunarak yeni dönemde Salihli’ye kazandırılacak olan projelere destek istedi.
Salihli Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Karaca ile birlikte Ankara’da temaslarda bulunan Başkan Kayda, programın ilk gününde MHP Genel Merkezini ziyaret ederek Genel Başkan Devlet Bahçeli ve Genel Başkan Yardımcıları Sadir Durmaz ve Yaşar Yıldırım ile görüştü. Başkan Kayda, Salihli Belediyesi’nin ilçede yürüttüğü proje ve hizmetler hakkında Genel Başkan Bahçeli’ye bilgiler verdi.
Ankara programının ikinci gününde, Türkiye Büyük Millet Meclisi’ni ziyaret eden Başkan Kayda, MHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Erkan Akçay, AK Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur, Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Mustafa Aksu, Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Selim Dursun ve Manisa Milletvekili İsmail Bilen ile bir araya geldi. Salihli’nin yeni dönem projeleri ve yatırımları hakkında bilgi veren Başkan Kayda, MHP Grup Başkanvekili Akçay, AK Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Baybatur ve Manisa Milletvekili Bilen ile Bakan Yardımcıları Aksu ve Dursun’dan destek istedi. Ankara ziyaretinin çok verimli geçtiğini belirten Başkan Kayda, “Yeni dönemde Salihli’mize kazandıracağımız projeleri ve yatırımları değerlendirdik. Cumhur İttifakı çatısı altında yeni dönemde Hükümetimizin gücü, Bakanlarımızın ve Manisa Milletvekillerimizin destekleriyle hep birlikte güzel şehrimizi daha büyük hizmetlerle buluşturacağız. Bu anlamda, Salihli’mizin yeni dönem projeleriyle yakından ilgilenerek katkı sağlayacaklarını ifade eden ve bizlerden desteklerini esirgemeyen Genel Başkanımıza, Grup Başkanvekilimize, Bakan Yardımcılarımıza ve Manisa Milletvekillerimize hemşehrilerim adına teşekkürlerimi sunarım. Genel Başkanımız, Grup Başkanvekilimiz, Bakan Yardımcılarımız ve Manisa Milletvekillerimiz tüm hemşehrilerimize sevgi ve selamlarını ilettiler” dedi.Haber Tarihi: 29.11.2019

HaberlerBaşkan Kayda, MHP Grup Başkanvekili Akçay’ı Ağırladı

...

Büyükşehir’den Başkan Kayda’ ya Ziyaret

...

Başkan Kayda’dan Öğrencilere İyi Tatiller Mesajı

...

Başkan Kayda, ‘Akıllı Şehirler ve Belediyeler Kongre ve Sergisi’ne Katıldı

...

Kaymakam Sağlam’a ‘Salihli 1. Para Zirvesi’ Bilgilendirmesi

...

Salihli’de ‘1. Para Zirvesi’ Düzenlenecek

...

Salihli Belediyesi Karda Mahsur Kalan 6 Vatandaşı Kurtardı

...

‘Yaşayan Şehir Salihli’ Projesi Durasıllı Mahallesi İle Devam Etti

...

Salihli Belediyespor’lu Judoculardan 23 Madalya

...

Salihli Belediyesi Şehit Mustafa Kozak’ın İsmini Parkta Yaşatacak

...

Salihli Belediye Meclisi, Kayda Başkanlığında Yeni Yılın İlk Toplantısını Gerçekleştirdi

...

Başkan Kayda, “Salihli’nin Vizyonunu Daha Da İleriye Taşıyacağız.”

...

Salihli Belediye Meclisi, Başkan Kayda Başkanlığında Yarın Toplanıyor

...

Salihli’nin Sultanları Manisa Derbisini Kazandı

...

Salihli’de "Nöbetçi Noter" Uygulaması Başlıyor

...