» Güncel  » Haberler

  

Salihli Belediyespor’lu Judoculardan 23 Madalya
 

Salihli Belediyespor Judo Takımı, Manisa´da gerçekleştirilen Ümitler Judo İl Birinciliği ile Anadolu Yıldızlar Ligi İl Birinciliği müsabakalarında 12 altın, 5 gümüş ve 6 bronz madalya kazanarak turnuvaya damga vurdu.

Turnuvada topladığı 23 madalya ile büyük bir başarıya imza atan Belediyespor’lu judocular, Mersin’de yapılacak olan Ümitler Türkiye Şampiyonasına gitmeye hak kazandı.
Manisa Ümitler Judo İl Birinciliği müsabakalarında 40 kilogramda Nehir Ekşi 1., 44 kilogramda Ceren Yılmaz 1., 48 kilogramda Sudenaz Akgün 1., 57 kilogramda Tuğba Yılmaz 1., +70 kilogramda Duygu Dirgen 1., 50 kilogramda Kemalcan Çavdar 1., 66 kilogramda Bedirhan Yılmaz 1.’lik madalyasının sahibi olurken 40 kilogramda Aysun Ağdeve 2., 48 kilogramda Cansu Yarıcı 3., 57 kilogramda Yağmur Ece 3. ve +90
kilogramda Mehmet Emin Çolakçivi, 3.’lük madalyası kazandı.

Anadolu Yıldızlar Ligi İl Birinciliği müsabakalarında da göz dolduran Salihli Belediyespor Judo Takımından, 34 kilogramda Mehmetcan Özgan, 42 kilogramda Batın Özdemir, 50 kilogramda Süleyman Türk, 63 kilogramda Kerimenur İşbecer ve +66 kilogramda İrfan Yıldırım 1.’lik madalyasının sahibi olurken, 34 kilogramda Kaan Kozak, 36 kilogramda Duygu Yılmaz, 44 kilogramda İrem Yıldız ve 48 kilogramda Munisenur Özdemir 2.’lik madalyası, 34 kilogramda Süleyman Efe Karabulut, 48 kilogramda Buse Yüksel ve +66 kilogramda İsmail Hakkı Sezer 3.’lük madalyası kazandı.

Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Ümitler Judo ve Anadolu Yıldızlar Lig İl Birinciliği müsabakalarında madalya kazanan Belediyespor’lu judocular ile antrenörleri tebrik ederek genç sporculara Türkiye Şampiyonası’nda başarılar diledi.Haber Tarihi: 14.01.2020

HaberlerSalihli’nin Sultanları Ligi 4. Bitirdi

...

Salihli Belediyespor 3 Puanı 3 Golle Aldı

...

Salihli 6. Geleneksel Deve Güreşleri Festivali İle Renklendi

...

ÖĞRENCİLERDEN CAN DOSTLARA ZİYARET

...

Salihli Belediyesi’nden “Yüzme Bilmeyen Kalmasın” Projesine Tam Destek

...

SALİHLİ’DE ÜLKÜCÜ ŞEHİT FIRAT ÇAKIROĞLU DUALARLA ANILDI

...

Salihli’de Unutulmaz Türk Sanat Müziği Konseri

...

SALİHLİ BELEDİYESPOR LİDERE TAKILDI

...

Salihli Zabıtasından Gıda Denetimi

...

Başkan Kayda’dan Yeşil-Beyazlı Futbolculara Baklava Sürprizi

...

Salihli’de 6. Geleneksel Deve Güreşleri Festivali 23 Şubat’ta Yapılacak

...

Salihli Belediyesi Personeline İş Güvenliği Eğitimi Semineri Verdi

...

Salihli Belediyespor’lu Judoculardan 5 Altın Madalya

...

Salihli Belediyespor Gol Düellosunu Kazandı 4-3

...

Ergsan Otomotiv’den Salihli OSB’ye Yatırım

...