» Güncel  » Haberler

  

Salihli’de ‘1. Para Zirvesi’ Düzenlenecek
 

Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Manisa Valisi Ahmet Deniz ile Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ü ziyarete ederek, Manisa Celal Bayar Üniversitesi (MCBÜ) ve Salihli Belediyesi işbirliğinde 15-16 Ekim 2020 tarihlerinde ilçede düzenlenmesi planlanan uluslararası katılımlı ‘Salihli 1. Para Zirvesi’ hakkında bilgiler verdi.

Belediye Başkanı Zeki Kayda, Manisa Valisi Ahmet Deniz’i, MCBÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ramazan Gökbunar, MCBÜ İİBF Dekanı Prof. Dr. Mustafa Mıynat, MCBÜ Salihli İİBF Dekanı Prof. Dr. Mahmut Karğın ve Salihli Belediye Başkan Yardımcısı Mahmut Süreyya Karaoğlu ile birlikte ziyaret etti. Başkan Kayda, ziyarette Manisa Valiliği ile ildeki tüm kurum ve kuruluşların katılımıyla gerçekleştirilmesi planlanan ‘1. Para Zirvesi´ hakkında Vali Deniz’e bilgiler vererek destek istedi.

Manisa Valisi Ahmet Deniz de, Manisa’nın ve ilçelerinin tanıtımlarına yönelik projelere her zaman katkı vereceklerini belirterek Başkan Zeki Kayda ile beraberindekilere teşekkür etti.
Valilikten sonra Başkan Kayda ile beraberindekiler, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ü ziyaret etti. Salihli’de düzenlenmesi planlanan 1. Para Zirvesi´ hakkında bilgi veren Başkan Zeki Kayda, “Lidya Krallığı’na başkentlik etmiş, Sart ile ilgili bir projemiz var. O projeyi sizlerle paylaşmaya geldik. Sart’ı aynı zamanda sizin başkanlığını yürüttüğümüz jeoparkın içerisine aldık. Salihli’nin ev sahipliğinde sizlerin de katılımıyla para zirvesini düzenlemeyi planlıyoruz. Bu konuda sizlere, sayın valimize ve hükümetimizin bakanlarına da bilgi aktararak projeyi hayata geçirmek istiyoruz” dedi.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ise, “Ziyaretiniz için teşekkür ediyorum. Hem Salihli belediyemiz, hem üniversitemiz, hem büyükşehir belediyemizin el birliğiyle güzel çalışmaları inşallah yaparız. Bu da Manisa’nın ve Salihli’nin tanıtımına katkı sağlıyorsa ne mutlu bizlere” dedi.Haber Tarihi: 14.01.2020

HaberlerÖĞRENCİLERDEN CAN DOSTLARA ZİYARET

...

Salihli Belediyesi’nden “Yüzme Bilmeyen Kalmasın” Projesine Tam Destek

...

SALİHLİ’DE ÜLKÜCÜ ŞEHİT FIRAT ÇAKIROĞLU DUALARLA ANILDI

...

Salihli’de Unutulmaz Türk Sanat Müziği Konseri

...

SALİHLİ BELEDİYESPOR LİDERE TAKILDI

...

Salihli Zabıtasından Gıda Denetimi

...

Başkan Kayda’dan Yeşil-Beyazlı Futbolculara Baklava Sürprizi

...

Salihli’de 6. Geleneksel Deve Güreşleri Festivali 23 Şubat’ta Yapılacak

...

Salihli Belediyesi Personeline İş Güvenliği Eğitimi Semineri Verdi

...

Salihli Belediyespor’lu Judoculardan 5 Altın Madalya

...

Salihli Belediyespor Gol Düellosunu Kazandı 4-3

...

Ergsan Otomotiv’den Salihli OSB’ye Yatırım

...

Salihli Zabıtadan Fırınlara Gece Denetimi

...

Bakan Kasapoğlu Manisa Heyetini Ağırladı

...

Salihli Belediye Meclisi Şubat Ayı Toplantısını Gerçekleştirdi

...