» Güncel  » Haberler

  

Büyükşehir’den Başkan Kayda’ ya Ziyaret
 

Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu’yu makamında ağırladı. Başkan Kayda, Büyükşehir Belediyesi tarafından Salihli’de yürütülen çalışmalarla ilgili olarak Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu ile istişarelerde bulundu.

İlçe ziyaretleri kapsamında Salihli’ye gelen Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, Büyükşehir Salihli Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Orçun Abalı ve teknik personel birlikte Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda’yı ziyaret etti. Nezaket ziyaretlerinden dolayı Genel Sekreter Yardımcısı Öztozlu ile beraberindekilere teşekkür eden Başkan Kayda, Büyükşehir Belediyesi ile birlikte 5 yılda Salihli’de ilklere imza attıklarını söyledi.
Salihli’de, Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan Bülent Ecevit Köprülü kavşağında son rötuşlar yapılıyor. Modern kavşakta incelemede bulanan Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda ve Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, yan bağlantı yollarında trafik levhalama ve aydınlatma montajlarının devam ettiğini belirterek kavşaktaki çalışmalarda sona gelindiğinin altını çizdi.

Salihli’de yaşanan can ve mal kayıplarının önüne geçmek, vatandaşların güvenli bir şekilde seyahat etmesi amacıyla Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan Bülent Ecevit Köprülü Kavşağının, yan bağlantı yollarında son düzenlemeler yapılıyor. Yapılan çalışmaları, Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, Salihli Belediyesi Başkan Yardımcısı İbrahim Karaca, Manisa Büyükşehir Belediyesi Salihli Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Orçun Abalı ve teknik personel birlikte inceledi. Yan bağlantı yollarında aydınlatma ve trafik levhalama çalışmasının devam ettiğini ifade eden Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu ve Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, bu çalışmaların da önümüzdeki günlerde tamamlanacağını belirtti.

 


Haber Tarihi: 22.01.2020

HaberlerSalihli’nin Sultanları Ligi 4. Bitirdi

...

Salihli Belediyespor 3 Puanı 3 Golle Aldı

...

Salihli 6. Geleneksel Deve Güreşleri Festivali İle Renklendi

...

ÖĞRENCİLERDEN CAN DOSTLARA ZİYARET

...

Salihli Belediyesi’nden “Yüzme Bilmeyen Kalmasın” Projesine Tam Destek

...

SALİHLİ’DE ÜLKÜCÜ ŞEHİT FIRAT ÇAKIROĞLU DUALARLA ANILDI

...

Salihli’de Unutulmaz Türk Sanat Müziği Konseri

...

SALİHLİ BELEDİYESPOR LİDERE TAKILDI

...

Salihli Zabıtasından Gıda Denetimi

...

Başkan Kayda’dan Yeşil-Beyazlı Futbolculara Baklava Sürprizi

...

Salihli’de 6. Geleneksel Deve Güreşleri Festivali 23 Şubat’ta Yapılacak

...

Salihli Belediyesi Personeline İş Güvenliği Eğitimi Semineri Verdi

...

Salihli Belediyespor’lu Judoculardan 5 Altın Madalya

...

Salihli Belediyespor Gol Düellosunu Kazandı 4-3

...

Ergsan Otomotiv’den Salihli OSB’ye Yatırım

...