» Güncel  » Haberler

  

Başkan Kayda, Kızılay'ın Yardım Kampanyasına Destek Oldu
 

Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Türkiye Kızılay Derneği Salihli Şubesi’nin ilçedeki kamu kurumları ve odalar işbirliğinde "Haydi Salihli İyilik Sensiz Olmaz" sloganıyla başlattığı yardım kampanyasına katılarak destek oldu.
Belediye Başkan Yardımcısı Mahmut Süreyya Karaoğlu ile birlikte bağış çadırını ziyaret eden Başkan Zeki Kayda, “Salihli Belediyesi olarak, Elazığ ve Malatya´daki afetzedelerin bir nebzede olsa yaralarını sarmak için Türkiye Kızılay Derneği Salihli Şubesi’nin ilçedeki kamu kurumları ve odalar işbirliğinde "Haydi Salihli İyilik Sensiz Olmaz" sloganıyla başlattığı yardım kampanyasına destek olduk. Elazığ ve Malatya başta olmak üzere depremden etkilenen tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletir, yüce Allah’tan bir daha böyle acıların yaşanmamasını dileriz. Tüm hemşehrilerimizi, yardım kampanyasına destek olmaya davet ediyoruz” dedi.
Salihli Kızılay tarafından deprem bölgesi Elazığ ve Malatya’daki depremzedelere daha çok yardım ulaştırabilmek adına Milli Birlik ve Demokrasi Meydanı’nda kurulan bağış çadırında ayni ve nakdi yardımların 31 Ocak Cuma gününe kadar toplanacağı açıklandı.
Milli Birlik ve Demokrasi Meydanı’nda kurulan bağış çadırını ziyaret eden Kaymakam Mehmet Kamil Sağlam, Belediye Başkanı Zeki Kayda, İlçe Emniyet Müdürü Sayım Başaran, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İbrahim Yüksel, Ticaret Borsası Başkanı Yetiş Aksoy, Ziraat Odası Başkanı Cem Yalvaç, AK Parti İlçe Başkanı Selçuk Dinç, İlçe Müftüsü Adem Karakelebek, afetzedeler için bağışta bulunarak yardım kampanyasına destek verdi.
Öte yandan Salihli Kızılay tarafından, Elazığ depreminde hayatını kaybedenler anısına Milli Birlik ve Demokrasi Meydanı’nda lokma hayrı yapıldı.Haber Tarihi: 29.01.2020

HaberlerSalihli’nin Sultanları Ligi 4. Bitirdi

...

Salihli Belediyespor 3 Puanı 3 Golle Aldı

...

Salihli 6. Geleneksel Deve Güreşleri Festivali İle Renklendi

...

ÖĞRENCİLERDEN CAN DOSTLARA ZİYARET

...

Salihli Belediyesi’nden “Yüzme Bilmeyen Kalmasın” Projesine Tam Destek

...

SALİHLİ’DE ÜLKÜCÜ ŞEHİT FIRAT ÇAKIROĞLU DUALARLA ANILDI

...

Salihli’de Unutulmaz Türk Sanat Müziği Konseri

...

SALİHLİ BELEDİYESPOR LİDERE TAKILDI

...

Salihli Zabıtasından Gıda Denetimi

...

Başkan Kayda’dan Yeşil-Beyazlı Futbolculara Baklava Sürprizi

...

Salihli’de 6. Geleneksel Deve Güreşleri Festivali 23 Şubat’ta Yapılacak

...

Salihli Belediyesi Personeline İş Güvenliği Eğitimi Semineri Verdi

...

Salihli Belediyespor’lu Judoculardan 5 Altın Madalya

...

Salihli Belediyespor Gol Düellosunu Kazandı 4-3

...

Ergsan Otomotiv’den Salihli OSB’ye Yatırım

...