» Güncel  » Haberler

  

Başkan Kayda Yenilenen Bizim Ev’de İncelemelerde Bulundu
 

Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Salihli Belediyesi tarafından baştan aşağı yenilenen Bizim Ev Sosyal Tesislerinde incelemelerde bulundu. Başkan Yardımcısı İbrahim Karaca ile tadilat çalışmalarının devam ettiği tesisi gezen Başkan Kayda, Fen İşleri Müdürü Ercan Oyan’dan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Salihli Belediyesi işletmelerinden olan Bizim Ev Sosyal Tesislerinde Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince tadilat çalışmaları başladı. Tesisin iç ve dış mekanında gerçekleştirilen tadilat çalışmalarında incelemelerde bulunan Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Başkan Yardımcısı İbrahim Karaca ile Fen İşleri Müdürü Ercan Oyan’dan tadilat çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Korona virüs tedbirleri dolayısıyla kapatılan işletmelerden olan tesiste bu süreci tadilat yaparak değerlendirdiklerini belirten Başkan Kayda, belediye ekipleri tarafından tesisin iç mekanında mutfak, restoran bölümü, tuvaletleri ve oturma gruplarının yenilendiğini dış mekanda ise kafe korner, bahçe düzenleme çalışmaları yapılarak çocuklu aileler için çocuk oyun grubu yerleştirileceğini söyledi. Normalleşme süreciyle birlikte Salihlililere yeni dönemde daha hijyenik bir ortamda kaliteli hizmet vermek amacıyla tadilat çalışmalarına başladıklarını ifade eden Başkan Kayda, “ Belediyemize ait tüm işletmelerde yeni dönem için halkımızın sağlığını korumak amacıyla önlem alıyoruz. Bizim Ev Sosyal Tesislerinde de, korona virüs tedbirleri dolayısıyla vatandaşlarımıza daha hijyenik bir ortamda kaliteli hizmet vermek amacıyla tadilat çalışmalarına başladık. Belediye ekiplerimiz tarafından baştan aşağı yenilenen Bizim Ev Sosyal Tesislerimiz, en kısa zamanda halkımızın sağlığını korumaya yönelik alınan tüm önlemlerle değerli hemşehrilerimize ekonomik fiyatlarla hizmet vermeye başlayacaktır. Şimdiden vatandaşlarımıza hayırlı olsun”Haber Tarihi: 03.06.2020

HaberlerŞehit Aileleri Derneğinden Başkan Kayda’ya Teşekkür Ziyareti

...

Başkan Kayda, Büyükşehir Komisyon Üyelerini Ağırladı

...

Başkan Kayda’dan Vali Karadeniz’e Hayırlı Olsun Ziyareti

...

Salihli Belediyesinden Mevsimlik Tarım İşçilerine Gıda ve Giyecek Yardımı

...

“Hepimizin Kahramanı Babalarımızın, Bu Anlamlı Günü Kutlu Olsun.”

...

Salihli Belediyesinden Yeniköy’e 20 Bin Metrekare Kilit Parke Taş

...

Salihli Belediyesinden Çöp Taksi Uygulaması

...

Muhtarlardan Cengiz Başkan ve Zeki Başkana Hizmet Teşekkürü

...

Salihli Belediye Meclisi 2 Ay Sonra Kayda Başkanlığında Toplandı

...

Salihli Belediye Meclisi Kayda Başkanlığında 11 Haziran’da Toplanıyor

...

Salihli Belediyesi Meclis Salonunu Dezenfekte Etti

...

Jeopark Belediyeler Birliği Meclisi Kayda Başkanlığında Toplandı

...

Salihli Zabıtasından Normalleşme Bilgilendirmesi

...

Salihli Belediyespor'da Sosyal Mesafeli İlk Antrenman

...

Başkan Kayda Yenilenen Bizim Ev’de İncelemelerde Bulundu

...