» Güncel  » Haberler

  

Salihli Belediyespor'da Sosyal Mesafeli İlk Antrenman
 

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 8. Grup ekiplerinden Salihli Belediyespor, korona virüs önlemleri nedeniyle liglere ara verilmesinin ardından sosyal mesafeye uygun ilk antrenmanını yaptı. Teknik Direktör Ferudun Yarkın yönetiminde Belediyespor Razlı Tesislerinde gerçekleşen antrenmana Salihli’de kalan futbolcular katıldı. Yeşil-beyazlı ekibin 15 Haziran’dan itibaren tüm futbolcuların katılımıyla çalışmalara başlayacağı bildirildi.
Tüm Dünyayla birlikte ülkemizde de etkisini gösteren yeni tip korona virüs (Kovid-19) salgınının yayılmasının önlenmesine yönelik tedbirler kapsamında 20 Mart 2020 tarihinde ertelenen futbol ligleri, Türkiye Futbol Federasyonunun kararı doğrultusunda 18 Temmuz 2020 tarihinde kalan maçların oynanması için yeniden başlayacak. Belediyespor Razlı Tesislerinde toplanan Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 8. Grup ekiplerinden Salihli Belediyespor, ilk antrenmanını yaptı. Antrenman öncesinde futbolculara ve teknik heyete Salihli Belediyesi Doktoru Teksin Akyol tarafından korona virüs (Kovid-19) salgını hakkında bilgi verilerek virüsten korunma yolları anlatıldı.
Yeşil-beyazlı ekibin ilk antrenmanını Spor İşleri Müdürü Uğur Kocagöz ile birlikte izleyen Başkan Yardımcısı Mahmut Süreyya Karaoğlu, (Kovid-19) salgını nedeniyle farklı bir süreç yaşandığını ve tüm sosyal yaşantıyı etkileyen salgın tehlikesi nedeniyle spor müsabakalarına da ara verildiğini söyledi. 1 Haziran’dan itibaren normalleşme sürecinin başladığını belirten Başkan Yardımcısı Karaoğlu, “Bundan sonraki süreçte de tedbiri elden bırakmamak gerekiyor, unutmayalım ki hiçbir virüs alacağımız önlemlerden daha güçlü değildir. Her şeyin başında sağlık geliyor, kalan maçlarda takımımıza her şeyden önce sağlık ve başarı diliyorum” dedi.
Eğitim sonrasında Salihli Belediyespor’lu futbolcular, Teknik Direktör Ferudun Yarkın yönetiminde sosyal mesafeli ilk antrenmanı yaptı. Çalışmalara 15 Haziran’dan itibaren tüm futbolcuların katılacağını söyleyen Yarkın, “Ekibimiz bu süreçte elinden gelen dikkati gösterdi, bunun sonucunda da üzücü bir durumla karşılaşmadık. Salihli’de kalan futbolcularımızla antrenmana başladık. Kendi tesislerimizde kalan 4 maçımıza en iyi şekilde hazırlanıyoruz. Takımımız hazır durumda, haftaya yapacağımız antrenmanlarda tempoyu yükselteceğiz ve lige en hazır şekilde başlayacağız” ifadelerini kullandı.Haber Tarihi: 03.06.2020

HaberlerBaşkan Kayda, Personeli İle Bayramlaştı

...

Başkan Kayda’dan Hayırseverlere Teşekkür

...

Başkan Kayda, Protokol Üyeleri Ve Vatandaşlarla Bayramlaştı

...

Başkan Kayda, “İyi Bayramlar Salihli’m”

...

Gıda Bankası İle Yüzler Gülüyor

...

4 Mevsimde Ayrı Güzelliğe Bürünen Kurşunlu Vadisi Sizleri Bekliyor

...

Salihli Belediyespor’lu Judoculardan 4 Altın Madalya

...

Salihli’de 15 Temmuz Şehitleri Anıldı

...

Salihli’de 15 Temmuz Etkinlikleri Başladı

...

Salihli Belediyespor’lu Ceren Yılmaz’a Milli Görev

...

Başkan Kayda, “15 Temmuz’da Demokrasiye İnananlar Kazandı.”

...

Salihli Belediyesi Camilerde Bayram Temizliği Yaptı

...

Salihli Belediyesi Hayvan Pazarı Kurban Bayramına Hazır

...

Büyükşehir’den Salihli Kadın Kooperatifine Ziyaret

...

Kent Müzesi Gençlik Kampı Öğrencilerini Ağırladı

...