» Güncel  » Haberler

  

Salihli Belediye Meclisi Kayda Başkanlığında 11 Haziran’da Toplanıyor
 

Yeni tip korona virüs (Covid-19) salgını tedbirleri kapsamında 2 aylık aranın ardından Salihli Belediye Meclisi olağan toplantısını 11 Haziran Perşembe günü saat 21.00’da gerçekleştirecek. Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda başkanlığında gerçekleştirilecek olan haziran ayı meclis toplantısı öncesinde Belediye ekipleri, meclis salonunu baştan aşağı dezenfekte ederek meclis üyelerinin toplantıda, sosyal mesafe kurallarına göre oturmalarını sağlamak için masa düzenlemelerini kurallara uygun hale getirdi.
Meclis toplantısı öncesinde gerekli tüm önlemleri aldıklarını açıklayan Başkan Zeki Kayda, “2 aylık aradan sonra ilk meclis toplantımızı yapacağız. Korona tedbirleri kapsamında ekiplerimiz Belediye Meclis Salonumuzun dezenfeksiyon işlemlerini gerçekleştirerek hijyenik hale getirdi. Toplantı salonu, sosyal mesafe kurallarına göre oturumu sağlamak için düzenlendi” dedi.

Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda başkanlığında gerçekleştirilecek olan haziran ayı toplantısında meclis üyeleri, 14 gündem maddesini görüşüp karara bağlayacak.
Yoklama ve geçmiş meclis kararlarının dağıtılması ile başlayacak olan toplantıda ilk olarak Belediye Encümen, Plan Bütçe Komisyonu, İmar Komisyonu, Hukuk ve Tarifeler Komisyonu, Eğitim Kültür Sosyal İşler Gençlik ve Spor Komisyonu, Engelliler ve Kadın Sorunları Komisyonu üye seçimi yapılacak. Toplantıda ayrıca ilçede bulunan pazar yerlerinin işgaliye ücretlerinin yeniden değerlendirilmesi ile ilgili komisyon raporları, Caferbey Mahallesi 3297 - 3298 adalar ve 3746 ada 66-67-135 parsellerin imar planı değişikliği ile ilgili komisyon raporu görüşülürken, 2019 yılı Denetim Raporu meclise sunulacak. Belediyenin 2019 yılı kesin hesabı ve 2019 yılı faaliyet raporunun görüşüleceği toplantı korona virüs (Covid-19) salgını nedeniyle satış - ecrimisil ve kiralamadan kaynaklanan bedellerin görüşülmesiyle son bulacak.Haber Tarihi: 10.06.2020

HaberlerŞehit Aileleri Derneğinden Başkan Kayda’ya Teşekkür Ziyareti

...

Başkan Kayda, Büyükşehir Komisyon Üyelerini Ağırladı

...

Başkan Kayda’dan Vali Karadeniz’e Hayırlı Olsun Ziyareti

...

Salihli Belediyesinden Mevsimlik Tarım İşçilerine Gıda ve Giyecek Yardımı

...

“Hepimizin Kahramanı Babalarımızın, Bu Anlamlı Günü Kutlu Olsun.”

...

Salihli Belediyesinden Yeniköy’e 20 Bin Metrekare Kilit Parke Taş

...

Salihli Belediyesinden Çöp Taksi Uygulaması

...

Muhtarlardan Cengiz Başkan ve Zeki Başkana Hizmet Teşekkürü

...

Salihli Belediye Meclisi 2 Ay Sonra Kayda Başkanlığında Toplandı

...

Salihli Belediye Meclisi Kayda Başkanlığında 11 Haziran’da Toplanıyor

...

Salihli Belediyesi Meclis Salonunu Dezenfekte Etti

...

Jeopark Belediyeler Birliği Meclisi Kayda Başkanlığında Toplandı

...

Salihli Zabıtasından Normalleşme Bilgilendirmesi

...

Salihli Belediyespor'da Sosyal Mesafeli İlk Antrenman

...

Başkan Kayda Yenilenen Bizim Ev’de İncelemelerde Bulundu

...