» Güncel  » Haberler

  

Salihli OSB Müteşebbis Heyeti Vali Karadeniz Başkanlığında Toplandı
 

Salihlili Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Müteşebbis Heyeti, 2020 yılının ikinci toplantısını Manisa Valisi Yaşar Karadeniz başkanlığında gerçekleştirdi.

Vali Yaşar Karadeniz başkanlığında Salihli Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Salonu’nda yeni tip korona virüs tedbirleri alınarak sosyal mesafeli olarak gerçekleştirilen müteşebbis heyet toplantısına, Salihli Kaymakamı Mehmet Kamil Sağlam, Salihli Belediye Başkanı ve aynı zamanda Salihli OSB Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Kayda ile Salihli OSB müteşebbis heyet üyeleri katıldı. Salihli Organize Sanayi Bölgesinin 1. ve 2. Etapları ile ilgili konuların ele alındığı toplantıda, Salihli OSB Müdürü Çağrı Duygu Organize Sanayi Bölgesinde yürütülen çalışmalar ile idari bina ve sosyo kültürel etkinlik merkezi hakkında bilgi verdi.

Salihli OSB’nin yatırımcıların gözdesi olduğunu vurgulayan Salihli Belediye Başkanı ve aynı zamanda OSB Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Kayda, 2. Etapta bulunan sanayi parsellerinden sektöründe öncü olan 30 firmaya yer tahsisi yaptıklarını belirterek fabrika inşaatlarının başladığını açıkladı. Yeni kurulacak fabrikaların üretime başlamasıyla birlikte Salihli’de işsizliği önleyerek gençlere yeni iş kapıları açtıklarına dikkat çeken Başkan Kayda, “Salihli’miz sağlık, eğitim, tarım ve sanayi sektöründe yaptığı atılımlarla bölgede söz sahibi olmuştur. 2. Etap ile birlikte Organize Sanayi Bölgemiz, başlattığımız çalışmalar sonucunda yatırımcıların gözdesi oldu. Doğalgazın da geldiği Salihli’miz, her geçen gün daha da büyüyerek gelişiyor. Salihli’miz için üreten ve istihdam yaratan tüm yatırımcılarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Manisa Valisi Yaşar Karadeniz de, yatırımcıların Salihli OSB´ye ilgisinin büyük olduğunu ifade ederek, Salihli´nin konumu, sahip olduğu alt ve üst yapı imkanları ile yatırım yapmak isteyen girişimcilere önemli avantajlar sağladığını sözlerine ekledi.Haber Tarihi: 30.07.2020

HaberlerSalihli Belediye Meclisi Kayda Başkanlığında Ağustos Toplantısını Gerçekleştirdi

...

Başkan Kayda, Personeli İle Bayramlaştı

...

Başkan Kayda’dan Hayırseverlere Teşekkür

...

Başkan Kayda, “Kurban Bayramı’na erişmenin huzuru ve mutluluğu içindeyiz.”

...

'Bizim Ev Sosyal Tesisleri' Sizler İçin Yenilendi

...

Başkan Kayda, “Kurban Bayramı’na erişmenin huzuru ve mutluluğu içindeyiz.”

...

Başkan Kayda ile Vali Karadeniz, Üniversite ve Yeni Devlet Hastanesi Yolunda İncelemelerde Bulundu

...

Salihli OSB Müteşebbis Heyeti Vali Karadeniz Başkanlığında Toplandı

...

Vali Karadeniz’den Başkan Kayda’ya İade-i Ziyaret

...

Salihli Belediyesi İle Vestel İşbirliğinde İş Arayanlara Müjde

...

SALİHLİ BELEDİYESİNDEN YİNE BİR DAYANIŞMA ÖRNEĞİ

...

BAŞKAN KAYDA, “ ÜRETİCİMİZE BOL VE BEREKETLİ BİR SEZON DİLİYORUM”

...

Başkan Kayda Bakan Kasapoğlu’na Salihli’nin Taleplerini İletti

...

Salihli’de 15 Temmuz Şehitleri Anıldı

...

Başkan Kayda, 15 Temmuz Şehitlerini Andı

...