» Güncel  » Haberler

  

Salihli OSB Müteşebbis Heyeti Vali Karadeniz Başkanlığında Toplandı
 

Salihlili Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Müteşebbis Heyeti, 2020 yılının ikinci toplantısını Manisa Valisi Yaşar Karadeniz başkanlığında gerçekleştirdi.

Vali Yaşar Karadeniz başkanlığında Salihli Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Salonu’nda yeni tip korona virüs tedbirleri alınarak sosyal mesafeli olarak gerçekleştirilen müteşebbis heyet toplantısına, Salihli Kaymakamı Mehmet Kamil Sağlam, Salihli Belediye Başkanı ve aynı zamanda Salihli OSB Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Kayda ile Salihli OSB müteşebbis heyet üyeleri katıldı. Salihli Organize Sanayi Bölgesinin 1. ve 2. Etapları ile ilgili konuların ele alındığı toplantıda, Salihli OSB Müdürü Çağrı Duygu Organize Sanayi Bölgesinde yürütülen çalışmalar ile idari bina ve sosyo kültürel etkinlik merkezi hakkında bilgi verdi.

Salihli OSB’nin yatırımcıların gözdesi olduğunu vurgulayan Salihli Belediye Başkanı ve aynı zamanda OSB Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Kayda, 2. Etapta bulunan sanayi parsellerinden sektöründe öncü olan 30 firmaya yer tahsisi yaptıklarını belirterek fabrika inşaatlarının başladığını açıkladı. Yeni kurulacak fabrikaların üretime başlamasıyla birlikte Salihli’de işsizliği önleyerek gençlere yeni iş kapıları açtıklarına dikkat çeken Başkan Kayda, “Salihli’miz sağlık, eğitim, tarım ve sanayi sektöründe yaptığı atılımlarla bölgede söz sahibi olmuştur. 2. Etap ile birlikte Organize Sanayi Bölgemiz, başlattığımız çalışmalar sonucunda yatırımcıların gözdesi oldu. Doğalgazın da geldiği Salihli’miz, her geçen gün daha da büyüyerek gelişiyor. Salihli’miz için üreten ve istihdam yaratan tüm yatırımcılarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Manisa Valisi Yaşar Karadeniz de, yatırımcıların Salihli OSB´ye ilgisinin büyük olduğunu ifade ederek, Salihli´nin konumu, sahip olduğu alt ve üst yapı imkanları ile yatırım yapmak isteyen girişimcilere önemli avantajlar sağladığını sözlerine ekledi.Haber Tarihi: 30.07.2020

HaberlerBaşkan Kayda, “İnandık, Çalıştık ve Başardık.” “Salihli Temiz Enerji Doğalgaza Kavuştu”

...

Başkan Kayda, Personelin Gazeteciler Gününü Kutladı

...

Salihli’nin Sultanları Galibiyet Serisini Sürdürüyor 3-1

...

Belediye Ekipleri Hız Kesmiyor

...

Başkan Kayda, Gazeteciler Gününü Kutladı

...

Salihli Belediye Meclisi, Kayda Başkanlığında Yeni Yılın İlk Toplantısını Gerçekleştirdi

...

Salihli’nin Sultanları Aydın’da Kazandı

...

Başkan Kayda, “Yeni Yılda Da Hizmetlerimiz Kesintisiz Sürüyor”

...

Salihli Belediye Meclisi, 2021 Yılının İlk Oturumunu Kayda Başkanlığında Gerçekleştirecek

...

Salihli Belediyesi Ekipleri Yeni Yıl Kısıtlamasında Sahada Çalışıyor

...

Başkan Kayda, Personelin Yeni Yılını Kutladı

...

Salihli OSB Müteşebbis Heyeti 2020’nin Son Toplantısını Yaptı

...

Başkan Kayda, “Yeni Yılda Herkese Sağlık Dilerim.”

...

Salihli’de Meydan ve Parklar Işıl Işıl

...

Başkan Kayda, “Kısıtlamada Ekiplerimiz Sahada Olacak”

...