» Güncel  » Haberler

  

Salihli Belediyesi ve Belediyespor İşbirliğinde ‘Yaşamına Hareket Kat’ Spor Etkinliği
 

Salihli Belediyesi, Salihli Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü işbirliğinde sağlıklı yaşamı desteklemek ve sporun yaygınlaşması amacıyla düzenlediği ‘Yaşamına Hareket Kat’ projesiyle ilçe sakinlerini sabah sporunda buluşturuyor.
Her sabah Ramiz Turan Stadyumunda 07.00 ile 08.00 saatleri arasında gerçekleştirilen sabah sporu Belediyespor antrenörleri eşliğinde etkinliğe katılan vatandaşlar güne sporla başlıyor. Uzman eğitmenler eşliğinde temel ısınma hareketleri ile başlayan sabah sporu etkinliğine özellikle kadınlar yoğun ilgi gösteriyor. Etkinliğe katılan vatandaşlara tişört hediye edildi.
Kovid-19 tedbirleri kapsamında sosyal mesafe kuralına uyularak gerçekleştirilen sabah sporu ile hem güne zinde başlama hem de sağlıklı yaşama adım atma fırsatı bulan katılımcılar da düzenlenen etkinlikten dolayı Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda’ya teşekkür etti.
Etkinliğin düzenlendiği Ramiz Turan Stadyumunda vatandaşlar ile bir araya gelen Salihli Belediyesi Başkan Yardımcısı Mahmut Süreyya Karaoğlu, Belediye Spor İşleri Müdürü Uğur Kocagöz ile birlikte katılımcılara Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda’nın selamını iletti. Salihli Belediyesi olarak spora çok önem verdiklerini belirten Başkan Yardımcısı Karaoğlu, “Vatandaşlarımızın sağlıklı bir yaşama kavuşması adına Salihli Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü işbirliğinde sağlıklı yaşamı desteklemek ve sporun yaygınlaşması amacıyla ‘Yaşamına Hareket Kat’ etkinliğini düzenledik. İçinde bulunduğumuz pandemi sürecinde sağlığımızın ne kadar kıymetli olduğunu öğrendik. Hayatınıza hareket katmak için Belediyemiz ve Salihli Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü işbirliğinde uzman eğitmenler eşliğinde siz değerli vatandaşlarımıza sabah sporu hizmeti veriyoruz. Sağlıklı yaşamı destekleyen faaliyetlere devam edeceğiz. Spor yapmak isteyen tüm hemşehrilerimizi Ramiz Turan Stadyumuna bekliyoruz” dedi.Haber Tarihi: 18.09.2020

HaberlerBaşkan Kayda’dan Muhtarlara 19 Ekim Jesti

...

Salihli’nin Sultanları 2’de 2 Yaptı

...

Başkan Kayda, “Muhtarlarımız, Demokrasinin Temel Taşıdır.”

...

Başkan Kayda’dan Yeşilkavak Barajı Müjdesi

...

Salihli’de Pazaryeri Ve Otogarda Korona Denetimi

...

Jeopark Belediyeler Birliği Meclisi Kayda Başkanlığında Toplandı

...

MHP MANİSA İL BAŞKANLIĞI OLAĞAN GENEL KURULU GERÇEKLEŞTİRİLDİ

...

Salihli’nin Sultanları Lige Galibiyetle Başladı

...

Başkan Kayda Bedesten Çarşısı ile 2. El Eşya Pazarını Ziyaret Etti

...

Salihli Gar Projesi Görüşüldü

...

Başkan Kayda Yeniden Açılan Üretici Pazarını Ziyaret Etti

...

Agrobest Grup’tan Personel Alımı İş İlanı

...

Salihli Belediyesinden Kızılay'a Kan Bağışı

...

Başkan Kayda Ulaştırma Bakanı Karaismailoğlu İle Salihli’nin Projelerini Görüştü

...

Başkan Kayda, “2021 Yılı Projelerimiz Hazır”

...