» Güncel  » Haberler

  

Başkan Kayda Ulaştırma Bakanı Karaismailoğlu İle Salihli’nin Projelerini Görüştü
 

Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Ankara temasları kapsamında Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’nu makamında ziyaret etti. Salihli Belediyesi’nin ilçede gerçekleştirdiği çalışmalar hakkında Bakan Karaismailoğlu’na bilgiler veren Başkan Kayda, Salihli’nin yeni dönem projelerine destek istedi.
Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, AK Parti Manisa Milletvekili İsmail Bilen ile birlikte Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’na nezaket ziyaretinde bulundu. Bakan Karaismailoğlu’na Salihlililerin selamlarını ileten Başkan Kayda, Salihli Belediyesi’nin ilçede gerçekleştirdiği çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Salihli’nin önemli bağlantı yolları güzergahında bulunduğunu ifade eden Başkan Kayda, trafik yoğunluğunun azaltılması amacıyla Kırveli-Avar alt geçit projesi, ilçe merkezinden geçen demiryolunun şehir dışına taşınması ve istasyon bölgesinin düzenlenmesi konularında hazırladıkları proje dosyalarını Bakan Karaismailoğlu’na sunarak destek istedi. Başkan Kayda, ayrıca Manisa Celal Bayar Üniversitesi Salihli Beş Eylül Yerleşkesinde yer alan Meslek Yüksekokulu ve İktisadi İdari Bilimler Fakültesi ile Sağlık Bakanlığı tarafından ilçeye kazandırılacak olan 400 yataklı yeni devlet hastanesinin İzmir-Ankara karayolu bağlantısının sağlanacağı alternatif yollarla ilgili olarak Bakan Karaismailoğlu ile görüş alışverişinde bulundu.
Başkan Kayda, ziyaret anısı olarak, Belediye Atölyesinde hazırlanan Lidya Uygarlığına başkentlik yapan Sart’ın resmedildiği seramik bir tablo ile Salihli’nin yöresel ürünlerinden oluşan hediyeler takdim etti.
Ziyaretlerinden dolayı Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda ve AK Parti Manisa Milletvekili İsmail Bilen’e teşekkür eden Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Salihli’nin yeni dönem projelerine destek olacaklarını belirterek Salihlililere selamlarını iletti.Haber Tarihi: 09.10.2020

HaberlerBaşkan Kayda’dan Muhtarlara 19 Ekim Jesti

...

Salihli’nin Sultanları 2’de 2 Yaptı

...

Başkan Kayda, “Muhtarlarımız, Demokrasinin Temel Taşıdır.”

...

Başkan Kayda’dan Yeşilkavak Barajı Müjdesi

...

Salihli’de Pazaryeri Ve Otogarda Korona Denetimi

...

Jeopark Belediyeler Birliği Meclisi Kayda Başkanlığında Toplandı

...

MHP MANİSA İL BAŞKANLIĞI OLAĞAN GENEL KURULU GERÇEKLEŞTİRİLDİ

...

Salihli’nin Sultanları Lige Galibiyetle Başladı

...

Başkan Kayda Bedesten Çarşısı ile 2. El Eşya Pazarını Ziyaret Etti

...

Salihli Gar Projesi Görüşüldü

...

Başkan Kayda Yeniden Açılan Üretici Pazarını Ziyaret Etti

...

Agrobest Grup’tan Personel Alımı İş İlanı

...

Salihli Belediyesinden Kızılay'a Kan Bağışı

...

Başkan Kayda Ulaştırma Bakanı Karaismailoğlu İle Salihli’nin Projelerini Görüştü

...

Başkan Kayda, “2021 Yılı Projelerimiz Hazır”

...