» Güncel  » Haberler

  

Salihli Belediyesi’nin 2021 Yılı Bütçesi 142 Milyon 177 Bin Lira
 
Salihli Belediye Meclisi, Belediye Başkanı Zeki Kayda başkanlığında toplanarak 2021 yılı gelir-gider bütçesini görüştü. Salihli Belediyesi’nin 142 milyon 177 bin lira olarak belirlenen 2021 yılı bütçesi, meclis üyeleri tarafından görüşüldü. Yapılan oylamada, MHP, AK Parti, İyi Parti ve bağımsız meclis üyesi bütçeye evet oyu verirken CHP’li meclis üyeleri çekimser oy kullandı. Salihli Belediyesi’nin 2021 yılı bütçesi oy çokluğu ile kabul edildi.
Bütçe toplantısında konuşan Başkan Kayda, “Değerli hemşehrilerim, meclis üyelerim ve mesai arkadaşlarım, 2021 yılı bütçemiz şimdiden hayırlı olsun. Bu hafta Cumhuriyetimizin ilan edilişinin 97. yılını ilk günkü heyecanla kutlayacağız. Ancak pandemi nedeniyle alınan karar doğrultusunda Atatürk Caddemizde sınırlı sayıda katılımla sembolik bir kutlama yapılacak. Aynı gün, belediye, polis ve jandarma ekipleri eşliğinde saat 19.23’te şehir merkezinde kortej düzenlenecek. Korona virüs vakaları yeniden artışa geçti, tüm vatandaşlarımdan maske, sosyal mesafe ve temizliğe uymalarını istiyorum” dedi. 29 Ekim’in aynı zamanda Mevlid Kandili olduğunu da belirten Başkan Kayda, tüm hemşehrilerinin ve Türk-İslam aleminin kandilini tebrik etti.
Salihli Belediye Başkanlığında geçen ilk 5 yılda verdikleri tüm sözleri yerine getirdiğini vurgulayan Başkan Kayda, , “5 yılda ne söz verdiysek hepsini gerçekleştirdik. Salihli, bizim dönemimizde yapılamaz denilen yatırımlara kavuştu. Yeni dönemde daha da güçlüyüz ve yeni projelerimizi hayata geçireceğiz. Bütçemizi hedefe ulaştırmak için biz yine çok çalışacağız. Çünkü Salihli’mizi çok seviyoruz. Belediyemizin 2021 yılı bütçesinin Salihli’mize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.


Haber Tarihi: 28.10.2020

HaberlerHerkes İş Ararken O İlçe İlanla İşçi Arıyor

...

Salihli Belediye Meclisi Kayda Başkanlığında Bu Akşam Toplanıyor

...

Salihli’nin Sultanları Evinde Kazandı 3-1

...

Salihli Belediyesi Mahallelerde Dezenfekte Çalışmalarına Devam Ediyor

...

Salihli’de Zabıta Ekiplerinden İşletmelere Koronavirüs Denetimi

...

Salihli Belediyesi Muhtarlık Binalarını İlaçladı

...

Salihli’de Öğretmenler Günü Kutlandı

...

Başkan Kayda, “Öğretmenlerimiz, Toplumun Temel Taşlarıdır.”

...

Salihli Belediyesi'nde HES Kodu Uygulaması Başladı

...

Salihli OSB Modern Hizmet Binasına Kavuşuyor

...

Salihli’de Pazaryerlerine Yönelik Yeni Koronavirüs Önlemleri

...

Salihli Belediyesi Personeli Ata'ya Saygı Duruşunda Bulundu

...

Cumhuriyetimizin Kurucusu Büyük Önder Atatürk Özlemle Anıldı

...

“Atatürk, Bütün İnsanlığın Sevgisini Kazanmıştır.”

...

Salihli Belediye Meclisinden İzmir’e Başsağlığı Mesajı

...