» Güncel  » Haberler

  

Başkan Kayda, “Yeni Yılda Herkese Sağlık Dilerim.”
 
Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, yeni yıl dolayısıyla yayınladığı mesajında, 2021 yılında sağlık çalışanları başta olmak üzere tüm hemşehrilerine sağlıkla dolu günler ve bereketli kazançlar diledi.
Dünyayı ve ülkemizi de etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle 2020 yılında zor günler yaşandığına dikkat çeken Başkan Kayda, pandemi döneminde hayatını kaybeden vatandaşlara Allah’tan rahmet, tedavi gören vatandaşlara da acil şifalar diledi. Başkan Kayda, mesajında şu ifadelere yer verdi:
“2020 yılında bütün dünyayı etkisi altına alan Kovid-19 salgını dolayısıyla ülkemizde ve Salihli’mizde zor günler yaşadık. Sağlığın ve tek bir nefesin bile ne kadar değerli olduğunu bu zor süreçte hep birlikte öğrendik.
Salihli Belediyesi olarak yeni tip koronavirüse karşı halkımızın sağlığını korumak amacıyla ilçe genelinde toplu yaşanılan yerler ile kamusal alanlarda, şehir merkezi ve mahallelerimizde ilaçlama ve dezenfekte çalışmalarını periyodik bir şekilde yaparak tüm önleyici tedbirleri alıyoruz ve almaya da devam ediyoruz. Vatandaşlarımız da, hükümetimizin yaptığı tüm açıklamalara riayet ederek kendi önlemlerini mutlaka almalıdır. Zorunlu olmadıkça dışarıya çıkmayalım, maske takalım, sosyal izolasyonumuzu koruyalım ve temizliğe özen gösterelim. Salgın tehlikesi geçmiş değil evlerde kalmaya ve tedbirlere uymaya hep birlikte devam edelim. Bu zor günleri hep birlikte atlatacağız. Bizler Belediye ve diğer kamu kurumları olarak sahadayız ve çalışıyoruz.
Salihli’mize ilk dönemimizde kazandırdığımız hizmetlerle değer kattığımızı, kalıcı eserlerle güzel şehrimizi geleceğe taşıdığımızı görmek bizler için gurur kaynağı oldu. Yılların birikmiş sorunlarını azimle, sabırla ve yılmadan çalışarak çözmek mutlulukların en büyüğüdür. Bu şehirde hep birlikte yaşıyoruz, bu düşünceyle çalışarak Salihli sevdasından gücümüzü alıyoruz.
Bu noktada bizlere güvenen tüm hemşehrilerime bir kez daha teşekkür ediyor, Salihli’miz için ter akıtan tüm ekibime, belediye meclis üyelerimize ve belediye çalışanlarıma şükranlarımı sunuyorum.
Yeni dönemde Cumhur İttifakı olarak çok daha güçlüyüz. 2021 yılı, Salihli’mizin altın yılı olacak. Organize Sanayi Bölgemiz, doğalgazın da ilçemize gelmesinden sonra yatırımcıların gözdesi oldu. Yeni fabrikaların bir bir yükseldiği OSB’de 10 bin insanımıza yeni iş kapıları açıyoruz. Salihli’miz, hem bölgenin hem de ülkemizin parlayan yıldızı olma yolunda hızla ilerliyor.
Yeni yılda da aynı heyecan ve sevdayla güzel şehrimize daha büyük projeler ve hizmetler kazandıracağız. 2021 yılının başta Salihli’miz olmak üzere ülkemize hayırlar getirmesini temenni eder, tüm hemşehrilerime sevdikleriyle beraber sağlıkla dolu günler ve uzun ömürler dilerim.”


Haber Tarihi: 31.12.2020

HaberlerSalihli Belediyesi Yılmaz Mahallesindeki Camileri Yeniledi

...

Salihli Belediyesi Kış Soğuğunda Can Dostları Unutmadı

...

Salihli Yıllar Sonra Yağan Karla Beyaza Büründü

...

Salihli’nin Sultanları İzmir’de Kaybetti

...

Başkan Kayda, “Jeotermal Santrali Ülkemize ve Salihli’mize Hayırlı Olsun.”

...

Salihli Zabıtasından Kasap Denetimi

...

Başkan Kayda, “İnandık, Çalıştık ve Başardık.” “Salihli Temiz Enerji Doğalgaza Kavuştu”

...

Başkan Kayda, Personelin Gazeteciler Gününü Kutladı

...

Salihli’nin Sultanları Galibiyet Serisini Sürdürüyor 3-1

...

Belediye Ekipleri Hız Kesmiyor

...

Başkan Kayda, Gazeteciler Gününü Kutladı

...

Salihli Belediye Meclisi, Kayda Başkanlığında Yeni Yılın İlk Toplantısını Gerçekleştirdi

...

Salihli’nin Sultanları Aydın’da Kazandı

...

Başkan Kayda, “Yeni Yılda Da Hizmetlerimiz Kesintisiz Sürüyor”

...

Salihli Belediye Meclisi, 2021 Yılının İlk Oturumunu Kayda Başkanlığında Gerçekleştirecek

...