» Güncel  » Haberler

  

Salihli Belediyesi Pandemide İhtiyaç Sahibi Vatandaşlara Yardım Eli Uzatıyor
 
Sosyal belediyecilik anlayışı ile ihtiyaç sahibi ailelere her zaman yardım eli uzatan Salihli Belediyesi, korona virüs salgını nedeniyle yaşanan bu zor günlerde ihtiyaç sahibi vatandaşlara gıda paketi desteğinde bulundu. Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekipleri ile 4 mahalleyi ziyaret ederek gıda paketi dağıttı.
Salihli Belediyesi’nin ihtiyaç sahibi vatandaşların her zaman yanlarında olduğunu belirten Belediye Başkanı Zeki Kayda, sokağa çıkma kısıtlamasında Kale, Kemer, Kurttutan ve Kemerdamları Mahallelerini ziyaret ederek pandemi döneminde zor şartlarda geçim mücadelesi veren ihtiyaç sahibi ailelere gıda paketleri dağıttı. Salihli Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ve muhtarlar işbirliğinde ihtiyaç sahibi ailelere destek olmak amacıyla gıda paketleri dağıtımına devam ettiklerini ifade eden Başkan Kayda, ekiplerin mahalle mahalle gezerek gıda paketlerini ihtiyaç sahibi vatandaşların evlerine ulaştırdığını söyledi.
Kale, Kemer, Kurttutan ve Kemerdamları Mahallelerinde gerçekleşen gıda paketi dağıtımına katılan Başkan Kayda, “Salihli Belediyesi olarak ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın her zaman yanlarındayız. Geçen hafta sonu personelimle birlikte ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızı evlerinde ziyaret ederek gıda paketlerini dağıttık. Bu hafta sonu kısıtlamasında da Kale, Kemer, Kurttutan ve Kemerdamları Mahallelerimizde muhtarlarımız ve vatandaşlarımız ile bir araya geldik. Belediyemiz Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ve muhtarlarımız işbirliğinde özellikle pandemi döneminde zor şartlarda geçim mücadelesi veren ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza gıda paketleri ulaştırıyoruz. Bu zor günleri hep beraber en kısa zamanda atlatacağız. Biz üzerimize düşen tüm sorumlulukları yerine getirmek için canla başla çalışıyoruz. Maske, mesafe ve temizliğe dikkat edelim. Tüm hemşehrilerime, hayırlı hafta sonları ve sağlıklı günler diliyorum” diye konuştu.
Başkan Kayda, ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaştırılmak üzere gıda paketlerini Kale Mahalle Muhtarı Yıldıray Bozdağ, Kurttutan Mahalle Muhtarı Süleyman Kaya, Kemer Mahalle Muhtarı İrfan Çiğdem ve Kemerdamları Mahalle Muhtarı Ahmet Ayyıldız’a teslim etti. Muhtarlar da, “Bizi bu zor günlerimizde yalnız bırakmayan Salihli Belediye Başkanımız Zeki Kayda’ya mahallemiz adına teşekkür ediyoruz” dediler.
Başkan Kayda’nın gıda dağıtımı programına, Başkan Yardımcısı Mahmut Süreyya Karaoğlu, Sosyal Yardım İşleri Müdürü Hüsamettin Çelik, Fen İşleri Müdürü Serkan Sözer ile Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Ali Taylan da eşlik etti.


Haber Tarihi: 15.02.2021

HaberlerSalihli Belediye Meclisi, Bu Akşam Toplanıyor

...

Başkan Kayda Çocukları Sevindirdi

...

Salihli Belediyesi İhtiyaç Sahibi Vatandaşları Unutmuyor

...

Başkan Kayda, “Salihli OSB’ye Yakışan Modern Hizmet Binası Kazandırdık”

...

Salihli OSB Yönetimi Yeni Hizmet Binasında İlk Toplantısını Gerçekleştirdi

...

Salihli Belediyesi Güneş Caminde Çevre Düzenleme Çalışmaları Başlattı

...

Başkan Kayda’dan Evi Yanan Vatandaşa Geçmiş Olsun Ziyareti

...

Salihli’nin Sultanlar Evinde Rahat Kazandı 3-0

...

Belediye Ekipleri Can Dostları Unutmuyor

...

Başkan Kayda 4 Mahallede Gıda Paketi Dağıttı

...

Salihli Belediyesi Kırsal Mahallelerde Hizmetlerini Sürdürüyor

...

Başkan Kayda, Regaip Kandili’ni Kutladı

...

Başkan Kayda, “Sağlıklı Günler İçin Aşı Olalım”

...

Salihli’nin Sultanları İzmir’de Set Vermeden Kazandı

...

Salihli Belediyesi Pandemide İhtiyaç Sahibi Vatandaşlara Yardım Eli Uzatıyor

...