» Güncel  » Haberler

  

Başkan Kayda 4 Mahallede Gıda Paketi Dağıttı
 
Salihli Belediyesi’nin ihtiyaç sahibi vatandaşların her zaman yanlarında olduğunu belirten Belediye Başkanı Zeki Kayda, hafta sonu mesaisinde mahalle ziyaretleri geleneğini sürdürerek 4 mahallede gıda paketi dağıttı.
Sosyal belediyecilik anlayışı ile ihtiyaç sahibi ailelere her zaman yardım eli uzattıklarını belirten Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekipleri ile Hasalan, Kapancı, Sart ve Çaltılı Mahallelerini ziyaret ederek ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaştırılmak üzere gıda paketlerini muhtarlara teslim etti.
Başkan Zeki Kayda, sokağa çıkma kısıtlamasında Hasalan, Kapancı, Sart ve Çaltılı Mahallelerini ziyaret ederek pandemi döneminde zor şartlarda geçim mücadelesi veren ihtiyaç sahibi aileler için Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekipleri ile birlikte gıda paketleri dağıttı. Salihli Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ve muhtarlar işbirliğinde ihtiyaç sahibi ailelere destek olmak amacıyla gıda paketi dağıtımını sürdürdüklerini açıklayan Başkan Kayda, belediye ekiplerinin mahalle mahalle gezerek gıda paketlerini vatandaşların evlerine ulaştırdığını söyledi.
Hafta sonu mesaisinde mahalle ziyaretlerini geleneksel hale getirdiklerini söyleyen Başkan Kayda, “Salihli Belediyesi olarak ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın her zaman yanlarındayız. Ekibim ile birlikte mahallelerimizi ziyaret ederek muhtarlarımız ve hemşehrilerimiz ile bir araya geliyoruz. Muhtarlarımız ve vatandaşlarımız ile sohbet ederek ihtiyaçları yerinde tespit ediyoruz. Bu hafta sonu mesaimizde Hasalan, Kapancı, Sart ve Çaltılı Mahallelerimizde muhtarlarımız ve vatandaşlarımız ile buluştuk. Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ve muhtarlarımız işbirliğinde zor şartlarda geçim mücadelesi veren ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza gıda paketleri dağıtıyoruz. Bu zor günleri hep beraber en kısa zamanda atlatacağız. Biz üzerimize düşen tüm sorumlulukları yerine getirmek için canla başla çalışıyoruz. Maske, mesafe ve temizliğe dikkat edelim. Tüm hemşehrilerime, hayırlı hafta sonları ve sağlıklı günler diliyorum” diye konuştu.
Başkan Kayda, ihtiyaç sahibi vatandaşlara dağıtılmak üzere gıda paketlerini Hasalan Mahalle Muhtarı Ercan Ayyürü, Kapancı Mahalle Muhtarı Ali Ortayol, Sart Mahalle Muhtarı Metin Karaslan ve Çaltılı Mahalle Muhtarı Niyazi Zeybek’e teslim etti. Muhtarlar da, “Bizi bu zor günlerimizde yalnız bırakmayan Belediye Başkanımız Zeki Kayda’ya mahallemiz adına teşekkür ediyoruz” dediler.
Başkan Kayda’nın hafta sonu ziyaret programına, Başkan Yardımcısı Metin Durmaz, Sosyal Yardım İşleri Müdürü Hüsamettin Çelik, Fen İşleri Müdürü Serkan Sözer, Temizlik İşleri Müdürü Rasim Paşa ile Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Ali Taylan da eşlik etti.


Haber Tarihi: 22.02.2021

HaberlerSalihli Belediye Meclisi, Bu Akşam Toplanıyor

...

Başkan Kayda Çocukları Sevindirdi

...

Salihli Belediyesi İhtiyaç Sahibi Vatandaşları Unutmuyor

...

Başkan Kayda, “Salihli OSB’ye Yakışan Modern Hizmet Binası Kazandırdık”

...

Salihli OSB Yönetimi Yeni Hizmet Binasında İlk Toplantısını Gerçekleştirdi

...

Salihli Belediyesi Güneş Caminde Çevre Düzenleme Çalışmaları Başlattı

...

Başkan Kayda’dan Evi Yanan Vatandaşa Geçmiş Olsun Ziyareti

...

Salihli’nin Sultanlar Evinde Rahat Kazandı 3-0

...

Belediye Ekipleri Can Dostları Unutmuyor

...

Başkan Kayda 4 Mahallede Gıda Paketi Dağıttı

...

Salihli Belediyesi Kırsal Mahallelerde Hizmetlerini Sürdürüyor

...

Başkan Kayda, Regaip Kandili’ni Kutladı

...

Başkan Kayda, “Sağlıklı Günler İçin Aşı Olalım”

...

Salihli’nin Sultanları İzmir’de Set Vermeden Kazandı

...

Salihli Belediyesi Pandemide İhtiyaç Sahibi Vatandaşlara Yardım Eli Uzatıyor

...