» Güncel  » Haberler

  

Başkan Kayda, “Salihli OSB’ye Yakışan Modern Hizmet Binası Kazandırdık”
 
Salihli Organize Sanayi Bölgesinin (OSB) 2. Etapta yeni kurulan fabrikalarla birlikte Ege Bölgesi´nin parlayan yıldızı olma yolunda ilerlediğine dikkat çeken Salihli Belediye Başkanı ve aynı zamanda Salihli OSB Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Kayda, yatırımcıların gözdesi olan Salihli OSB’ye modern bir idare binası kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.
Manisa Vali Yardımcısı H. Volkan Köksal ve OSB Yönetim Kurulu Üyeleri İbrahim Karaca, Basri Ersoy ve İbrahim Yüksel ile modern hizmet binasında incelemelerde bulunan Başkan Kayda, OSB Müdürü Çağrı Duygu’dan yeni idare binası hakkında bilgiler aldı. Salihli Organize Sanayi Bölgesini 2014 yılında aldıklarında prefabrik bir yönetim binasında hizmet vermeye çalıştıklarını kaydeden Başkan Kayda, “Yönetim binası olarak prefabrik çok küçük bir bina vardı. Şuanda 4 bin 270 metrekare kapalı alanı olan yeni yönetim binamızın içerisinde idari yönetim odaları, toplantı salonları, organize sanayi bölgesindeki fabrikaların da toplantılarını yapabilecekleri, onlara eğitim verebilecekleri 256 kişilik bir konferans salonu, kreş, restoran ve otel bulunuyor” dedi.
Salihli OSB Şubat ayı toplantısını da yeni hizmet binasında gerçekleştirdiklerini belirten Başkan Kayda, “Salihli Organize Sanayi Bölgemize yakışan modern bir hizmet binası kazandırdık. 2. Etapta yeni kurulan fabrikalarla birlikte Ege Bölgesi´nin parlayan yıldızı olma yolunda hızla ilerleyen Salihli OSB, sektöründe öncü büyük firmalardan ve iş insanlarından yoğun talep alıyor. Yatırımcıların gözdesi olan Salihli Organize Sanayi Bölgemize eksikliği hissedilen modern bir idare binası kazandırmak için başlattığımız çalışmalarımızı tamamladık ve ilk toplantımızı yeni hizmet binasında gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Yeni hizmet binamız, Salihli OSB’mize, iş insanlarımıza ve firmalarımıza hayırlı olsun” diye konuştu.


Haber Tarihi: 25.02.2021

HaberlerSalihli Zabıtası Halkın Sağlığı İle Oynayanlara Göz Açtırmıyor

...

Başkan Kayda, “Ramazan Ayı Sağlık, Huzur, Bolluk Ve Bereket Getirsin.”

...

Salihli Belediyesi Camileri Ramazan’a Hazırlıyor

...

Salihli Belediyesi Mesir Kupasına Ev Sahipliği Yaptı

...

Başkan Kayda, Mahalleleri Gezip Sorunları Yerinde Tespit Ediyor

...

Muhtarlar Derneği Yönetiminden Başkan Kayda’ya Ziyaret

...

Başkan Kayda, Belediye Şirket İşçilerinin Maaş Ödemesi İçin Protokol İmzaladı

...

Başkan Kayda, “Salihli’mize Şeffaf Belediyecilik Anlayışı İle Hizmet Ediyoruz”

...

Başkan Kayda, “Türk Polis Teşkilatı, Gurur Kaynağımızdır.”

...

Salihli Belediye Meclisi, Salı Günü Toplanıyor

...

Salihli’de Başbuğ Alparslan Türkeş Anıldı

...

Başkan Kayda, “Her Can Bizim İçin Değerlidir”

...

“Başbuğ Alparslan Türkeş Gönüllerimizde Yaşıyor”

...

Başkan Kayda Mahalle Ziyaretlerini Sürdürüyor

...

Salihli Belediyesi Personeline Hizmet İçi Eğitim Verdi

...