» Güncel  » Haberler

  

Vali Karadeniz ve Başkan Kayda Kadın Kooperatifini Ziyaret Etti
 
Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, Salihli Belediyesinin de ortak olarak yer tahsis ettiği S.S. Salihli Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifini ziyaret etti. Kaymakam Mehmet Kamil Sağlam ve Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda ile birlikte kooperatifi ziyaret eden Vali Karadeniz, Kooperatif Başkanı Yasemin Ademoğlu ile kooperatif üyelerinden yaptıkları çalışmalarla ilgili bilgiler aldı.
Salihli Belediyesi’nin yer tahsis ederek kooperatifin kurulmasına verdiği desteklerden dolayı Belediye Başkanı Zeki Kayda’ya teşekkür eden Vali Karadeniz, kooperatifte sergilenen ürünleri inceleyerek hem aile bütçelerine hem de ilçe ve ülke ekonomisine katkı sağlayan üreten kadınlara kolaylıklar diledi.
Salihli Belediyesi’nin de ortak olduğu kooperatif çatısı altında üreten kadınları buluşturduklarını belirten Başkan Kayda, “Her alanda başarılı olan üretken kadınlarımızı, toplumsal yaşama katılmalarını ve el emeklerini değerlendirmelerini sağlamak amacıyla Belediyemizin de ortak olduğu kooperatif çatısı altında buluşturarak, yetiştirdikleri organik ürünler ve hazırladıkları hediyelik eşyalarla aile bütçesine katkı sağlamalarına destek olduk. Tarihi, doğal ve kültürel güzellikleri, verimli ovalarında yetişen tarım ürünleriyle adından söz ettiren Salihli’mizi tanıtmak için kooperatif üyelerimiz ile beraber ortak projeler hazırlıyoruz. Kadın kooperatifimiz çatısı altında birleşerek özveriyle emek harcayan tüm üyelerimize teşekkür eder, çalışmalarında kolaylıklar dilerim” dedi.
Kooperatif Başkanı Yasemin Ademoğlu da, Manisa Valisi Yaşar Karadeniz’e nezaket ziyaretinden dolayı kooperatif üyeleri adına teşekkür etti.


Haber Tarihi: 01.04.2021

HaberlerSalihli Zabıtası Halkın Sağlığı İle Oynayanlara Göz Açtırmıyor

...

Başkan Kayda, “Ramazan Ayı Sağlık, Huzur, Bolluk Ve Bereket Getirsin.”

...

Salihli Belediyesi Camileri Ramazan’a Hazırlıyor

...

Salihli Belediyesi Mesir Kupasına Ev Sahipliği Yaptı

...

Başkan Kayda, Mahalleleri Gezip Sorunları Yerinde Tespit Ediyor

...

Muhtarlar Derneği Yönetiminden Başkan Kayda’ya Ziyaret

...

Başkan Kayda, Belediye Şirket İşçilerinin Maaş Ödemesi İçin Protokol İmzaladı

...

Başkan Kayda, “Salihli’mize Şeffaf Belediyecilik Anlayışı İle Hizmet Ediyoruz”

...

Başkan Kayda, “Türk Polis Teşkilatı, Gurur Kaynağımızdır.”

...

Salihli Belediye Meclisi, Salı Günü Toplanıyor

...

Salihli’de Başbuğ Alparslan Türkeş Anıldı

...

Başkan Kayda, “Her Can Bizim İçin Değerlidir”

...

“Başbuğ Alparslan Türkeş Gönüllerimizde Yaşıyor”

...

Başkan Kayda Mahalle Ziyaretlerini Sürdürüyor

...

Salihli Belediyesi Personeline Hizmet İçi Eğitim Verdi

...