» Güncel  » Haberler

  

Başkan Kayda, Festivale Destek Olan Sponsorlara Plaket Verdi
 
Salihli’nin düşman işgalinden kurtuluşunun 99. yıl dönümü etkinlikleri kapsamında Salihli Belediyesi, Ticaret Borsası, Ziraat Odası, Denizbank ve Bahçeşehir Koleji işbirliğinde düzenlenen ve dört gün süren “Kurtuluş Günü 2. Kuru Üzüm Şenliği ve Tarım Festivali” ödül töreni ile sona erdi.
Gümüşçayı Rekreasyon Alanında dört gün devam eden festivalde, tarım aletleri ve ekipmanları, yöresel lezzetler, hediyelik eşyalar, yazar-şair imza ve söyleşiler ile çeşitli etkinlikler ve konserler gerçekleştirildi. Festival etkinlikleri kapsamında düzenlenen konserlerde, Ece Seçkin, Ece Mumay, Kolpa ve Emre Kaya sahne alarak Salihlililerin kurtuluş günü coşkusuna ortak oldu. Festivalin son gününde alana kurulan stantları ziyaret eden Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, katılımcı firmalara desteklerinden dolayı teşekkür etti.
Sponsorlara Plaket Verildi
Emre Kaya’nın verdiği konser ile sona eren festivalin final gününde sponsor firma ve kurumlara plaket verildi. Kaymakam Mehmet Kamil Sağlam ve Belediye Başkanı Zeki Kayda, Kurtuluş Günü 2. Kuru Üzüm Şenliği ve Tarım Festivaline ana sponsor olarak katkı sunan Ticaret Borsası Başkanı Yetiş Aksoy, Ziraat Odası Başkanı Cem Yalvaç, Denizbank Çiftçievi Şube Müdürü Erkan Başocak ve Bahçeşehir Koleji Genel Müdürü Serdar Elmacı’ya teşekkür ederek plaket verdi. Festivale destek sağlayan Halsan Halı sahibi adına Nurettin Kelem, İlçe Tarım Müdürü Ali Demir, Halil İbrahim Önal, Murat Semerci, Coşkun Şahin, Murat Agaya, Murat Barut ve Hasan Hüseyin Barut’a protokol üyeleri ve şenlik komitesi tarafından plaket verildi.
Öte yandan festivalde düzenlenen kuru üzüm yarışmasında birinci olan Hidayet Öztürk, ikinci olan Niyazi Kaçar ve üçüncü olan Emin Demiray’a da ödülleri protokol üyeleri tarafından verildi.


Haber Tarihi: 09.09.2021

HaberlerBaşkan Kayda, MHP Salihli Teşkilatı İle İstişare Toplantısı Yaptı

...

Başkan Kayda, “Geleneksel Kemer Keşkek Festivali Hayırlı Olsun”

...

Salihli’de 19 Eylül Gaziler Günü Kutlandı

...

Salihli Belediyesi’nden Doğalgaz Açıklaması

...

Başkan Kayda, İlköğretim Haftası Törenine Katıldı

...

Salihli Belediyespor’un Milli Judocusu Hilal Öztürk Avrupa 3. Oldu

...

Başkan Kayda Asfalt Çalışmalarını İnceledi

...

Salihli’de Kurtuluş Festivali Emre Kaya İle Final Yaptı

...

Başkan Kayda, Festivale Destek Olan Sponsorlara Plaket Verdi

...

Salihlili Gençler Kolpa İle Coştu

...

Salihli Belediyesi Şehit Doğan Sakarya’nın İsmini Parkta Yaşatacak

...

Kurtuluş Coşkusu Ece Mumay İle Devam Etti

...

Kaymakam Sağlam Zabıta Haftasını Kutladı

...

Ece Seçkin Salihlililerin Kurtuluş Coşkusuna Ortak Oldu

...

Salihli 2. Kuru Üzüm Şenliği Ve Tarım Festivali Etkinlikleri Başladı

...