» Güncel  » Haberler

  

Başkan Kayda, MHP Salihli Teşkilatı İle İstişare Toplantısı Yaptı
 
Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Salihli İlçe Teşkilatı ve MHP’li belediye meclis üyeleri ile birlik ve beraberlik toplantısı yaptı. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli liderliğinde Salihli’de güçlü bir teşkilata sahip olduklarını vurgulayan Başkan Kayda, “Parti teşkilatımız, Ülkü Ocaklarımız, meclis üyelerimiz ve belediye personelimiz ile Salihli’mize gece gündüz demeden hizmet ediyoruz. Ekibim ve Teşkilatımızla beraber Salihli’mizi daha da ileriye taşıyacağız” dedi.
MHP Salihli İlçe Teşkilatı ve MHP’li belediye meclis üyeleri, Belediye Başkanı Zeki Kayda’nın düzenlediği istişare toplantısında bir araya geldi. MHP Salihli İlçe Başkanı Mehmet Akın, Kadın Kolları Başkanı Tülay Köse, Ülkü Ocakları Başkanı Musa Şentürk, İlçe Teşkilatı yöneticileri, meclis üyeleri ile Belediye Başkan Yardımcıları Metin Durmaz, Mahmut Süreyya Karaoğlu ve İbrahim Karaca’nın katıldığı toplantıda konuşan Başkan Kayda, “Teşkilatımızın değerli başkanları, yöneticileri ve meclis üyelerimiz ile bir ve beraber olarak şehrimize hizmet ediyoruz. 2014 yılından bugüne Milliyetçi Hareketin bayrağını Salihli’de dalgalandırıyoruz. Bunu hep birlikte başardık” dedi.
Salihli’yi değiştirmek için 2014 yılında yola çıktıklarını belirten Başkan Zeki Kayda, “Geride bıraktığımız 7,5 yılda Modern Pazaryeri ve otopark, köprülü kavşak, Atatürk Spor Salonu ve Yarı Olimpik Yüzme Havuzu, Uluslararası Trap ve Skeet Atış Poligonu, dur-geç köprüleri, yağmur suyu, masal ormanı parkı, prestij caddelerini hayata geçirip, Salihli’yi fakülte ve doğalgaz ile buluşturduk. Yeni dönemde, Kent Meydanı düzenleme çalışması, Gümüşçayı ve Sarıpınar köprüleri, Kurtuluş Pazaryeri ve Türk Dünyası Parkı projelerimizi ilçemize kazandıracağız. Birlik ve beraberlik içinde olduğumuz zaman neleri başardığımızı herkes gördü. Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Bey’in liderliğinde ‘Üretken Belediyecilik’ ilkemize bağlı kalarak güzel şehrimize hayal dahi edilemeyen büyük projeler kazandırdık. Artık Cumhur İttifakı ile çok daha güçlüyüz” diye konuştu. Başkan Kayda, birlik ve beraberlik toplantılarının devam edeceğini sözlerine ekledi.


Haber Tarihi: 21.09.2021

HaberlerBaşkan Kayda, “Muhtarlarımız, Demokrasinin Temel Taşıdır.”

...

Salihli MHP Kadın Kolları Yönetiminden Birlik Ve Beraberlik Toplantısı

...

“Mevlid Kandilimiz Mübarek Olsun”

...

Belediye Ekipleri Kemerdamları Mahallesine Parke Taşı Döşüyor

...

Salihli Belediyesi’nden Doğalgaz Açıklaması

...

Başkan Kayda, “2022 Performans Programı Hayırlı Olsun”

...

Başkan Kayda, “Kırveli Pazaryeri Hayırlı Olsun”

...

Sanko ve Belediye’den ‘Patili Dostlara’ Beslenme İstasyonları

...

Başkan Kayda, “ Can Dostlar Bize Emanet”

...

Salihli’de Diyanet Gençlik Merkezi ve Okuma Salonu Açıldı

...

Salihli’de Can Dostlar İçin “Haybulans” Hizmete Başladı

...

Başkan Kayda, “Köseali Mahallemize Hayırlı Olsun”

...

Başkan Kayda, MHP Salihli Teşkilatı İle İstişare Toplantısı Yaptı

...

Başkan Kayda, “Geleneksel Kemer Keşkek Festivali Hayırlı Olsun”

...

Salihli’de 19 Eylül Gaziler Günü Kutlandı

...