» Güncel  » Haberler

  

Başkan Kayda, “2022 Performans Programı Hayırlı Olsun”
 
Salihli Belediye Meclisi, Ekim ayı olağan toplantısını Belediye Başkanı Zeki Kayda başkanlığında gerçekleştirirken, meclis üyeleri 2022 Yılı Performans Programını oy birliği ile kabul etti. Başkan Kayda, Performans Programını hazırlayan mesai arkadaşlarına teşekkür ederek hayırlı olmasını diledi.
Yoklama ve geçmiş meclis kararların dağıtılması ile başlayan toplantının açılış konuşmasını yapan Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, “Salihli Belediye Meclisi olarak Ekim ayı toplantımızı gerçekleştiriyoruz. Aldığımız kararların hayırlı olmasını diliyorum. Belediyemizin yeni dönemde yapacağı projelerinin yer aldığı 2022 Performans Programı, meclis üyelerimiz tarafından oy birliği ile kabul edildi. Emeği geçen tüm personelime teşekkür ediyorum. Biz yeni dönemimizde de, Salihli’miz için çalışmaya ve daha büyük hizmetler kazandırmaya devam edeceğiz” dedi.
Salihli Belediyesi’nin 2022 Yılı Performans Programının görüşüldüğü toplantıda açıklamalarda bulunan Başkan Kayda, geçen dönemde büyük projelere imza attıklarını belirterek yeni dönem projelerinden olan Kent Meydanı düzenlemesi, Türk Dünyası Parkı ve Gümüşçayı Köprü yapım çalışmalarının başladığını söyledi. Başkan Kayda, Çarşamba Pazaryerindeki açık kalan alanların üzerinin kapanması için ihale sürecinin başladığını dile getirdi.
Sanko ile Belediye işbirliğinde sosyal sorumluluk projesi kapsamında Kurtuluş Mahallesine 15 dükkan, Pazar tezgahları, sosyal etkinlik alanları ve otoparkın yer aldığı modern bir çarşı yapacaklarını ifade eden Başkan Kayda, Kurşunlu Vadisinde Sanko tarafından tüm maliyetleri karşılanan 505 metre derinlikte ve 140 derece sıcaklığa sahip yeni bir kuyu açıldığını söyledi.
12 gündem maddesinin görüşüldüğü toplantıda, ilgili komisyonlardan gelen raporlar meclis üyeleri tarafından oy birliği ile kabul edildi. Salihli Belediyesi’nin 2022 yılı ve izleyen iki yıla ilişkin bütçe konusu, Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edilirken, meclis 22 Ekim Cuma günü saat 18.00’da bütçeyi görüşmek için yeniden toplanacak.


Haber Tarihi: 07.10.2021

HaberlerBaşkan Kayda, “Muhtarlarımız, Demokrasinin Temel Taşıdır.”

...

Salihli MHP Kadın Kolları Yönetiminden Birlik Ve Beraberlik Toplantısı

...

“Mevlid Kandilimiz Mübarek Olsun”

...

Belediye Ekipleri Kemerdamları Mahallesine Parke Taşı Döşüyor

...

Salihli Belediyesi’nden Doğalgaz Açıklaması

...

Başkan Kayda, “2022 Performans Programı Hayırlı Olsun”

...

Başkan Kayda, “Kırveli Pazaryeri Hayırlı Olsun”

...

Sanko ve Belediye’den ‘Patili Dostlara’ Beslenme İstasyonları

...

Başkan Kayda, “ Can Dostlar Bize Emanet”

...

Salihli’de Diyanet Gençlik Merkezi ve Okuma Salonu Açıldı

...

Salihli’de Can Dostlar İçin “Haybulans” Hizmete Başladı

...

Başkan Kayda, “Köseali Mahallemize Hayırlı Olsun”

...

Başkan Kayda, MHP Salihli Teşkilatı İle İstişare Toplantısı Yaptı

...

Başkan Kayda, “Geleneksel Kemer Keşkek Festivali Hayırlı Olsun”

...

Salihli’de 19 Eylül Gaziler Günü Kutlandı

...