» Güncel  » Haberler

  

Başkan Kayda, “Mutlu Yıllar Salihli’m”
 
Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, yeni yıl dolayısıyla yayınladığı mesajında, 2022 yılında tüm hemşehrilerine sağlıkla, mutlulukla dolu günler ve bereketli kazançlar diledi.
Dünyayı ve ülkemizi de etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle 2021 yılında zor günler yaşandığını vurgulayan Başkan Kayda, pandemi döneminde hayatını kaybeden vatandaşlara Allah’tan rahmet, tedavi gören hastalara da acil şifalar diledi. Başkan Kayda, mesajında şu ifadelere yer verdi:
“Üzüntüleriyle ve sevinçleriyle bir yılı daha geride bıraktık. Ülkemiz ve Salihli’miz için güzel gelişmelerin yaşanacağına inandığım 2022 yılını, siz değerli hemşehrilerimle birlikte karşılamanın mutluluğunu yaşıyorum.
2021 yılı, tüm dünyada ve ülkemizde zorlu süreçlerden geçtiğimiz bir yıl oldu. Özellikle koronavirüs salgınının yayılması, doğal afetler, orman yangınları, sel baskınları ve depremler hayatımızı olumsuz yönde etkiledi. Salgın tehlikesi hala geçmiş değil evlerde kalmaya ve tedbirlere uymaya hep birlikte devam edelim. Bu zor günleri hep birlikte atlatacağız. Bizler Belediye ve diğer kamu kurumları olarak sahadayız ve çalışıyoruz. Bu yıl yaşanan olumsuzlukların hepsinin yeni yılda son bulmasını yürekten temenni ediyorum.
Geçmiş yıllarda olduğu gibi 2022 yılında da Salihli Belediyesi tüm birimleriyle halkımızın daima yanında olacaktır. Bizlere inanan, bizlere güvenen tüm hemşehrilerime çok teşekkür ediyor, Salihli’miz için ter akıtan bütün çalışanlarıma ve belediye meclis üyelerimize şükranlarımı sunuyorum.
Yeni yılda da aynı heyecan ve çalışma azmiyle güzel şehrimize daha büyük projeler ve hizmetler kazandıracağız. 2022 yılının tüm hemşehrilerime sağlık, mutluluk, bereket ve bol kazanç getirmesini temenni ediyor, Ülkemizin huzuru ve milletimizin birliği adına her türlü bölücü faaliyetlerin son bulmasını diliyorum. Bütün hemşehrilerimin yeni yılı kutlu olsun. Mutlu yıllar Salihli’m.”


Haber Tarihi: 03.01.2022

HaberlerBelediye Ekipleri Kardan Kapanan Yoları Ulaşıma Açtı

...

Salihli Belediyesi Beyaz Baston Görme Engelliler Haftasında Minik Öğrencileri Unutmadı

...

Başkan Kayda’dan 100. Yıl Açıklaması

...

Başkan Kayda, “Kültür ve Sanata Desteğimiz Artarak Devam Ediyor”

...

Başkan Kayda, Gazeteciler Gününü Kutladı

...

Salihli’de Adam Olacak Çocuklar Barış Manço’yu Şarkılarıyla Andı

...

Salihli'nin Genç Sultanları Manisa Şampiyonu Oldu

...

Salihli Belediye Meclisinden Duru Bebeğe Yardım Çağrısı

...

Salihli Belediye Meclisi, Kayda Başkanlığında Yeni Yılın İlk Toplantısını Gerçekleştirdi

...

Salihli Belediyesi Evde Temizlik Hizmeti İle Yüz Güldürüyor

...

Başkan Kayda Hemşehrilerinin Yeni Yılını Kutladı

...

Başkan Kayda, “Mutlu Yıllar Salihli’m”

...

Salihli'de Bin 364 Çift “Mutluluğa Evet” Dedi

...

Salihli'de Üreten Kadınlar Kurutma Tesisine Kavuşuyor

...

Salihli’de Zabıta Ekipleri Marketlerde Fiyat Denetimi Yaptı

...