» Güncel  » Haberler

  

Salihli Belediyesi 23 Nisan Şenlikleri İle Çocukları Sevindirdi
 
Salihli Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlediği 23 Nisan Şenlikleri ile hem çocukları sevindirdi hem de bayramlarını kutladı.
Salihli Belediyesi Zafer Keskiner Tiyatro Salonunda düzenlenen şenlikte, Belediye Piyano, Ney-Kaval ve Jimnastik Kursu öğrencilerinin Piyano Eğitmeni Gülmira Ustalar, Ney-Kaval Eğitmeni Yalçın Kutkaya ve Jimnastik Eğitmeni Esra Kavaklıyazı yönetiminde hazırladığı muhteşem gösteri, izleyenlerden büyük alkış aldı. 23 Nisan Şenlikleri kapsamında öğrenciler salonu dolduran izleyicilere piyano eşliğinde dans gösterisi, Türk Halk Müziğinin klasik eserlerinden oluşan ney dinletisi ve birbirinden güzel akrobatik hareketlerinin yer aldığı jimnastik gösterisi sundu. Öğrencilerin hazırladığı ve bir saat süren gösteri, izleyenler tarafından ayakta alkışlandı.
23 Nisan Şenliklerine katılan çocuklara ve ailelere seslenen Belediye Başkanı Zeki Kayda, muhteşem bir gösteriye imza atan öğrencilere ve eğitmenlere teşekkür ederek, “Büyük Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklarımıza armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında, Belediyemiz Piyano, Ney-Kaval ve Jimnastik Kursu öğrencilerimiz tarafından hazırlanan 23 Nisan Şenlikleri programına katılarak çocuklarımızın bayram sevinçlerine ortak olduk. Yarınımızın umudu, geleceğimizin teminatı, bizlerin en büyük hazinesi olan sevgili çocuklarımızı çok seviyoruz. Bayramınız kutlu olsun sevgili çocuklar” diye konuştu.
Salihli Belediyesi’nin düzenlediği 23 Nisan Şenlikleri programı, öğrencilerin hep birlikte söylediği ‘Türkiye için vatanımız için, bayrağımız için geleceğimiz için hep beraber başaracağız’ şarkısı ile sona erdi.
Programa, Belediye Başkanı Zeki Kayda, Başkan Yardımcısı Mahmut Süreyya Karaoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut Yenen, İlçe Gençlik Spor Müdürü Oktay Ayaz, Belediye daire müdürleri, aileler ve çocuklar katıldı.


Haber Tarihi: 25.04.2022

HaberlerSalihli’de 19 Mayıs Coşkusu Yaşandı

...

Başkan Kayda, “Türk Milletinin ve Gençlerimizin 19 Mayıs Bayramı Kutlu Olsun”

...

Salihli Belediyesi THM Korosu, Türkülerle Dolu Bir Etkinlik Düzenledi

...

Minik Eller Kent Müzesinde Çömlek İle Tanıştı

...

Başkan Kayda, “Başımızın Tacı Annelerimizin Günü Kutlu Olsun”

...

Salihli Belediyesi Lise Öğrencilerine Yönelik Eğitim Semineri Düzenledi

...

Salihli Belediyesi’nden Annelere ‘Hoş Geldin Bebek’ Ziyareti

...

Salihli Belediyespor Uşak Maçını da 3-2 Kazandı

...

Salihli Belediyespor Çeyrek Finale Galibiyetle Başladı 3-2

...

Başkan Kayda, Belediye Meclisinden Emekliye Ayrılan Personel İçin Kredi Yetkisi Aldı

...

Salihli Belediye Meclisi, Mayıs Ayı Toplantısını Bu Akşam Gerçekleştirecek

...

Başkan Kayda, “1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü Kutlu Olsun”

...

Salihli Belediyesi’nden Öğrencilere 23 Nisan Etkinliği

...

Salihli Belediyespor U18 Takımı Manisa Şampiyonu Oldu

...

Başkan Kayda, Makamını Zeynep Ersoy’a Bıraktı

...