» Güncel  » Haberler

  

Salihlili Gençler 19 Mayıs Bayram Coşkusunu Hande Ünsal İle Yaşadı
 
Salihli Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle Türk Pop Müziğinin sevilen ismi Hande Ünsal’ı Salihlili hayranlarıyla buluşturdu. Salihlili gençlerin 19 Mayıs Bayramı coşkusuna verdiği konser ile ortak olan pop müziğin sevilen sanatçısı Hande Ünsal, seslendirdiği 30 şarkı ile genç hayranlarına unutulmaz bir akşam yaşattı.
 
19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenledikleri Gençlik Şölenine katılan Salihlili gençlere seslenen Belediye Başkanı Zeki Kayda, “Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk´ün, 19 Mayıs 1919´da Samsun´da başlattığı ulusal kurtuluş mücadelemizin 103. yıl dönümünü kutlamanın onuru ve mutluluğunu yaşıyoruz. Salihli Belediyesi olarak gençlerimizin en iyi şekilde yetişmesi, bedenen ve ruhen sağlıklı bireyler olması için her türlü sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetlerine destek oluyoruz. Çünkü gençler bizim geleceğimiz ve Cumhuriyetimizin teminatıdır. Sizleri çok seviyorum ve bütün gençlerimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramını yürekten kutluyorum” dedi. Salihli’nin 19 Mayıs Bayramı coşkusuna ortak olan Hande Ünsal’a teşekkür eden Başkan Kayda, genç sanatçıya çiçek takdim etti.
 
19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle kendisini Salihlili hayranlarıyla buluşturan Belediye Başkanı Zeki Kayda’ya teşekkür ederek konsere başlayan pop müziğin sevilen sanatçısı Hande Ünsal, birbirinden güzel 30 şarkısını gençler için söyledi. Binlerce kişinin izlediği ve sahne ışıklarıyla birlikte adeta görsel şölen havasında geçen konserde, genç şarkıcı sevilen şarkıları seslendirirken, alanı dolduran gençler de 19 Mayıs Bayramı coşkusunu doyasıya yaşadı. Salihli’yi çok sevdiğini dile getiren ve 2 saatten fazla kaldığı sahnede gençlerin isteklerini geri çevirmeyen Hande Ünsal, söylediği şarkılarla hayranlarını doyasıya eğlendirdi. Genç hayranları, konser boyunca pop müziğin sevilen sanatçısı Hande Ünsal’ın seslendirdiği bütün şarkılara hep birlikte eşlik etti.


Haber Tarihi: 20.05.2022

HaberlerAvar Caddesinde Doğalgaz Hat Döşeme Çalışmaları Başladı

...

Salihli’de Çocuklarından Babalarına Özel Futbol Turnuvası

...

Başkan Kayda, Babalar Günü’nü Kutladı

...

Başkan Kayda Öğrencilere Karne Dağıtarak İyi Tatiller Diledi

...

Salihli Kadın Kooperatifi Kurutma Tesisinde Üretime Başladı

...

BELEDİYEDEN JANDARMAYA KUTLAMA ZİYARETİ

...

Büyükşehir ve Salihli Belediyesi’nden Geçmiş Olsun Ziyareti

...

BAŞKAN KAYDA, ÜNİVERSİTELİ GENÇLERİN MEZUNİYET SEVİNCİNE ORTAK OLDU

...

MİNİK YETENEKLERE BÜYÜK ALKIŞ

...

Salihli Belediye Meclisi 9 Maddeyi Karara Bağladı

...

Salihli’de Dünya Bisiklet Günü’nde Pedallar Çevrildi

...

Kent Müzesi Ziyaretçilerini Zaman Yolculuğuna Çıkarıyor

...

Salihli’ye Yapılacak Hizmetler Değerlendirildi Büyükşehir’den Başkan Kayda’ ya Ziyaret

...

Salihli Belediyesi Mesir Kupasına Ev Sahipliği Yaptı

...

Salihli Belediyesi THM Korosundan ‘Yurdumun Türküleri-2’ Konseri

...