» Güncel  » Haberler

  

BAŞKAN KAYDA, ÜNİVERSİTELİ GENÇLERİN MEZUNİYET SEVİNCİNE ORTAK OLDU
 
Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Manisa Celal Bayar Üniversitesi (MCBÜ) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ve Salihli Meslek Yüksekokulu’nun (MYO) Mezuniyet Törenine katılarak eğitimlerini tamamlayan gençlerin mezuniyet sevincine ortak oldu. Salihli Beş Eylül Yerleşkesinde düzenlenen mezuniyet törenine, İlçe Kaymakamı Mehmet Kamil Sağlam, Belediye Başkanı Zeki Kayda, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof.Dr. Ramazan Gökbunar, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç.Dr. Süleyman Emre Özcan, Salihli Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof.Dr. Cihangir Alaca, İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Mesut Doğan, İlçe Jandarma Komutanı Yzb. Doğukan Karaaslan, Başkan Yardımcıları Metin Durmaz ve İbrahim Karaca, MHP İlçe Başkanı Mehmet Akın, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut Yenen, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Fatma Ünlü, Salihli Ticaret Borsası Başkanı Yetiş Aksoy, Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Odası Başkanı Erdal Tunca, Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Yardımcısı Günay Topkaya, belediye daire müdürleri, öğretim üyeleri, veliler ve öğrenciler katıldı.
 
Mezuniyet töreninde konuşan Başkan Kayda, Salihli Belediyesi olarak eğitime her zaman destek olduklarını belirterek, “ Gençler, yıllarca eğitim camiasında birçok öğrenci yetiştirdim. Salihli Meslek Yüksek Okulu, Manisa Celal Bayar Üniversitesi içerisinde marka bir okul oldu. Burada öğrendiğiniz bilgilerle hayat mücadelesine atılacaksınız. Vizyonumuzun çok yükseklerde olması gerekir. Buradan aldığımız bilgileri bir üste katlayarak bunun devamını getirmeniz gerekir. Salihli halkımızın ve sivil toplum kuruluşlarının birlikteliğinde Salihli’mize İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesini kazandırdık. Beş Eylül Yerleşkemize yeni fakülteler açarak inşallah Salihli’mize Beş Eylül Üniversitesini kazandırırız. Sevgili gençler yolunuz ve bahtınız açık olsun” dedi.
 
Salihli İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ve Salihli MYO Mezuniyet Töreninde dereceye giren öğrencilere, protokol üyeleri tarafından diplomaları verildi.


Haber Tarihi: 13.06.2022

HaberlerAvar Caddesinde Doğalgaz Hat Döşeme Çalışmaları Başladı

...

Salihli’de Çocuklarından Babalarına Özel Futbol Turnuvası

...

Başkan Kayda, Babalar Günü’nü Kutladı

...

Başkan Kayda Öğrencilere Karne Dağıtarak İyi Tatiller Diledi

...

Salihli Kadın Kooperatifi Kurutma Tesisinde Üretime Başladı

...

BELEDİYEDEN JANDARMAYA KUTLAMA ZİYARETİ

...

Büyükşehir ve Salihli Belediyesi’nden Geçmiş Olsun Ziyareti

...

BAŞKAN KAYDA, ÜNİVERSİTELİ GENÇLERİN MEZUNİYET SEVİNCİNE ORTAK OLDU

...

MİNİK YETENEKLERE BÜYÜK ALKIŞ

...

Salihli Belediye Meclisi 9 Maddeyi Karara Bağladı

...

Salihli’de Dünya Bisiklet Günü’nde Pedallar Çevrildi

...

Kent Müzesi Ziyaretçilerini Zaman Yolculuğuna Çıkarıyor

...

Salihli’ye Yapılacak Hizmetler Değerlendirildi Büyükşehir’den Başkan Kayda’ ya Ziyaret

...

Salihli Belediyesi Mesir Kupasına Ev Sahipliği Yaptı

...

Salihli Belediyesi THM Korosundan ‘Yurdumun Türküleri-2’ Konseri

...