» Güncel  » Haberler

  

Büyükşehir ve Salihli Belediyesi’nden Geçmiş Olsun Ziyareti
 
Salihli’de ilçe genelinde ve özellikle yüksek kesimlerde etkili olan fırtına ve aşırı yağış nedeni ile yolları kapanan 5 mahalle, Manisa Büyükşehir Belediyesi, MASKİ ve Salihli Belediyesi yetkilileri tarafından ziyaret edilerek vatandaşlara ve muhtarlara geçmiş olsun dileğinde bulunuldu.
Salihli’de etkili olan fırtına ve sağanak yağış sonrası ilçeye bağlı Kordon, Köseali, Burhan, Yağmurlar ve Çakaldoğan Mahallelerinde sel ve toprak kaymaları nedeniyle ulaşıma kapanan yollar, Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Salihli Belediyesi ekiplerinin işbirliğinde gerçekleştirdiği çalışmalar sonucunda yeniden ulaşıma açılmıştı.
Salihli Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Karaca, Büyükşehir Belediyesi Salihli Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Mustafa Gün ve MASKİ heyeti ile birlikte aşırı yağmurdan etkilenen Kordon, Köseali, Burhan, Yağmurlar ve Çakaldoğan Mahallelerini ziyaret etti. Kordon Mahalle muhtarı Adem Sevi, Köseali Mahalle muhtarı Hüseyin Deniz, Burhan Mahalle muhtarı Yahya Akkol, Yağmurlar Mahalle muhtarı Turan Can ve Çakaldoğan Mahalle muhtarı Ali Özyürek ile mahalle sakinlerine geçmiş olsun dileklerini ileten heyet, aşırı yağıştan etkilenen bölgede incelemelerde bulunarak ekiplerin gerçekleştirdiği çalışmaları denetledi.
Büyükşehir Belediyesi ile koordinasyon halinde bölgede çalışmalar yaptıklarını ve aşırı yağıştan etkilenen mahalleleri ziyaret ederek muhtarların ve vatandaşların taleplerini dinleyip bilgi aldıklarını belirten Başkan Yardımcısı İbrahim Karaca “İlçemiz genelinde hafta sonu etkili olan yağışlar dolayısıyla özellikle yüksek bölgelerdeki 5 mahallemizin yolu ulaşıma kapanmıştı. Büyükşehir ve Belediye ekiplerimizin ortak çalışmalarıyla kapanan mahalle yollarımızı yeniden ulaşıma açtık. Büyükşehir, MASKİ ve Belediye ekiplerimiz ile birlikte bölgede incelemeler yaparak vatandaşlarımıza ve muhtarlarımıza geçmiş olsun ziyaretinde bulunduk” dedi.


Haber Tarihi: 17.06.2022

HaberlerAvar Caddesinde Doğalgaz Hat Döşeme Çalışmaları Başladı

...

Salihli’de Çocuklarından Babalarına Özel Futbol Turnuvası

...

Başkan Kayda, Babalar Günü’nü Kutladı

...

Başkan Kayda Öğrencilere Karne Dağıtarak İyi Tatiller Diledi

...

Salihli Kadın Kooperatifi Kurutma Tesisinde Üretime Başladı

...

BELEDİYEDEN JANDARMAYA KUTLAMA ZİYARETİ

...

Büyükşehir ve Salihli Belediyesi’nden Geçmiş Olsun Ziyareti

...

BAŞKAN KAYDA, ÜNİVERSİTELİ GENÇLERİN MEZUNİYET SEVİNCİNE ORTAK OLDU

...

MİNİK YETENEKLERE BÜYÜK ALKIŞ

...

Salihli Belediye Meclisi 9 Maddeyi Karara Bağladı

...

Salihli’de Dünya Bisiklet Günü’nde Pedallar Çevrildi

...

Kent Müzesi Ziyaretçilerini Zaman Yolculuğuna Çıkarıyor

...

Salihli’ye Yapılacak Hizmetler Değerlendirildi Büyükşehir’den Başkan Kayda’ ya Ziyaret

...

Salihli Belediyesi Mesir Kupasına Ev Sahipliği Yaptı

...

Salihli Belediyesi THM Korosundan ‘Yurdumun Türküleri-2’ Konseri

...