» Güncel  » Haberler

  

Başkan Kayda Öğrencilere Karne Dağıtarak İyi Tatiller Diledi
 
Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, 2021-2022 Eğitim ve Öğretim yılı yaz tatili dolayısıyla Fahriye Hanım İlkokulu’nda düzenlenen karne dağıtım törenine katıldı. İlçe genelinde eğitim gören 30 bin öğrenciye iyi tatiller dileyen Başkan Kayda, öğrencilere karne dağıtarak onların mutluluğuna ortak oldu.
Fahriye Hanım İlkokulu’nda düzenlenen karne dağıtım törenine katılan Başkan Zeki Kayda, Kaymakam Mehmet Kamil Sağlam, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut Yenen, İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Mesut Doğan ve Okul Müdürü Turan Kardeş ile birlikte sınıfları gezip öğrencilere karne vererek mutluluklarını paylaştı. Öğrencilerin yoğun sevgi gösterilerini karşılıksız bırakmayan Başkan Kayda, karne sevinci yaşayan çocuklar ve aileleriyle hatıra fotoğrafı çektirdi.
Başkan Kayda, “Sevgili öğrencilerimiz ve saygıdeğer meslektaşlarım; özveriyle sürdürdüğünüz bir öğretim yılını daha tamamladınız. Geleceğimizi emanet edeceğimiz gençlerimizin en iyi şekilde yetişmesi bizim öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Eğitim ve öğretimde başarının temel sırrı, sistemli, planlı çalışma ve disiplindir.
Sevgili Öğrenciler, notlarınız ne olursa olsun umudunuzu, cesaretinizi, inancınızı ve kendinize olan güveninizi daima diri tutarak iyi bir tatil geçirin. Değerli meslektaşlarım, insan yetiştirmek kutsal bir görevdir ve bu onurlu görevi ifa eden öğretmenler, hiç şüphesiz saygıya ve övgüye fazlasıyla layıktırlar. Türkiye’nin geleceğini emanet edeceğimiz çocuklarımız sizlerin eseri olacaktır. Öğrencilerimizi, öğretmenlerimizi ve ailelerimizi gayretlerinden ve fedakârlıklarından dolayı bir kez daha kutluyor, huzur dolu bir yaz tatili geçirmelerini temenni ediyorum” dedi.


Haber Tarihi: 17.06.2022

HaberlerAvar Caddesinde Doğalgaz Hat Döşeme Çalışmaları Başladı

...

Salihli’de Çocuklarından Babalarına Özel Futbol Turnuvası

...

Başkan Kayda, Babalar Günü’nü Kutladı

...

Başkan Kayda Öğrencilere Karne Dağıtarak İyi Tatiller Diledi

...

Salihli Kadın Kooperatifi Kurutma Tesisinde Üretime Başladı

...

BELEDİYEDEN JANDARMAYA KUTLAMA ZİYARETİ

...

Büyükşehir ve Salihli Belediyesi’nden Geçmiş Olsun Ziyareti

...

BAŞKAN KAYDA, ÜNİVERSİTELİ GENÇLERİN MEZUNİYET SEVİNCİNE ORTAK OLDU

...

MİNİK YETENEKLERE BÜYÜK ALKIŞ

...

Salihli Belediye Meclisi 9 Maddeyi Karara Bağladı

...

Salihli’de Dünya Bisiklet Günü’nde Pedallar Çevrildi

...

Kent Müzesi Ziyaretçilerini Zaman Yolculuğuna Çıkarıyor

...

Salihli’ye Yapılacak Hizmetler Değerlendirildi Büyükşehir’den Başkan Kayda’ ya Ziyaret

...

Salihli Belediyesi Mesir Kupasına Ev Sahipliği Yaptı

...

Salihli Belediyesi THM Korosundan ‘Yurdumun Türküleri-2’ Konseri

...