» Güncel  » Haberler

  

Avar Caddesinde Doğalgaz Hat Döşeme Çalışmaları Başladı
 
Salihli Belediyesi ve AKSA Manisa Doğalgaz işbirliğinde Avar Caddesinde doğalgaz alt yapı hat döşeme çalışmaları başladı. Doğalgaz alt yapı hat döşeme çalışmaları kapsamında, Avar Caddesinde bulunan tüm bina girişlerine doğalgaz servis kutuları konularak cadde üzerinde yer alan 130 apartman ile işyerlerinin doğalgaz hat bağlantıları kısa zamanda tamamlanıp evlere ve işyerlerine doğalgaz verilecek.
2022 yılı yatırımları kapsamında Avar Caddesinde doğalgaz alt yapı hat döşeme çalışmalarının başladığını belirten AKSA Manisa Doğalgaz Salihli Şube Şefi Erdem Eren, caddenin her iki tarafında yürütülen çalışmalar kapsamında binaların girişlerine servis kutuları konularak doğalgaz hat bağlantılarının yapılacağını söyledi.
Salihli´ye ve Salihli Organize Sanayi Bölgesine doğalgazın gelmesi için çok büyük emek verdiklerini işaret eden Belediye Başkanı Zeki Kayda, “İnandık, çalıştık ve Salihli’mizi doğalgaza kavuşturduk” dedi. Avar Caddesinde doğalgaz alt yapı hat döşeme çalışmalarının başladığı müjdesini veren Başkan Kayda, “Belediyemiz ve AKSA Manisa Doğalgaz işbirliğinde Avar Caddemizde doğalgaz alt yapı hat döşeme çalışmalarına hayırlısıyla başladık. Doğalgaz alt yapı hat döşeme çalışmaları kapsamında, Avar Caddemizde bulunan tüm bina girişlerine doğalgaz servis kutuları konularak cadde üzerinde yer alan 130 apartman ile işyerlerinin doğalgaz hat bağlantıları kısa zamanda tamamlanacak. Avar Caddemizde ikamet eden vatandaşlarımız, bu kış evlerinde ve işyerlerinde temiz ve çevreci enerji doğalgaz kullanmaya başlayacaklar. Avar Caddemizde yaşayan tüm hemşehrilerimize hayırlı, uğurlu olsun” diye konuştu.


Haber Tarihi: 27.06.2022

HaberlerSÖZ VERDİK, SAĞLIK OCAĞI YAPIYORUZ...

...

Salihli Çarşamba Pazaryerinin Açık Alanı Membran İle Kapatıldı

...

Başkan Kayda ve Vali Karadeniz Dedetaşı ve Beş Eylül Mahallesine Yapılacak Aile Sağlığı Merkezi Protokolünü İmzaladı

...

Başkan Kayda, İktisat Fakültesi’nin Yeni Dekanı Koçtürk’ü Ağırladı

...

Salihli’de 4. Modifiye Festivalinde Araçlar Görücüye Çıktı

...

Salihli Belediyesi’nde “En İyi Narkotik Polis Anne” Eğitimi Verildi

...

Şehit Polis Mehmet Uyar’ın İsmi Caddeye Verildi

...

Salihli’de 15 Temmuz Şehitleri Anıldı

...

Salihli Belediyesi’nden Hayvan Üreticilerine Yem Desteği

...

Başkan Kayda, “15 Temmuz’da Demokrasiye İnananlar Kazandı.”

...

SALİHLİ BELEDİYE BAŞKANI KAYDA’DAN HAYIRSEVERLERE TEŞEKKÜR.

...

Başkan Kayda, “Kurban Bayramımız Kutlu Olsun”

...

Başkan Kayda, İlçe Protokolü Ve Vatandaşlar İle Bayramlaştı

...

Başkan Kayda, Personeli İle Bayramlaştı

...

Salihli Bayrama Hazır

...