» Güncel  » Haberler

  

Salihli’de 4. Modifiye Festivalinde Araçlar Görücüye Çıktı
 
Salihli Belediyesi ve Cadde Salihli işbirliğinde düzenlenen “Salihli 4. Modifiye Festivali”, modifiyeli araç tutkunlarını bir araya getirerek renkli görüntülere sahne oldu.
Durasıllı Mahallesi Atatürk Stadyumunda gerçekleşen festivalde, desibel, güzellik, ticari güzellik yarışmaları, DJ performansı ve sponsor tanıtımları yapılarak özel kaplamalı modifiyeli araçların renkleri, motor kuvvetleri, revize ses sistemleri gibi özellikleri düzenlenen şovlarla meraklılarına tanıtıldı.
Türkiye’nin modifiye alanındaki ünlü isimleri, Tanju Akdoğan, Cüneyt Durkut, Okan Çekiç, Özden Soydaş, ünlü DJ Janti, Sponzi, Dora ve Umut Ziyan, Salihli’de modifiye araç tutkunları ile buluşarak festivale renk kattı.
Bu yıl dördüncüsü düzenlenen festivali ziyaret eden Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, araçların sergilendiği stantları gezerek modifiyeli araçlar hakkında bilgiler aldı. Başkan Kayda, “Modifiye çok farklı bir kültür ve görüyorum ki sizler için artık bir yaşam tarzı haline gelmiş. Salihli Belediyesi olarak kültürel etkinliklere her zaman destek oluyoruz ve olmaya da devam edeceğiz. Belediyemiz ve Cadde Salihli işbirliğinde düzenlediğimiz festival, modifiyeli araç tutkunu gençlerimize keyifli bir hafta sonu yaşattı. Hepinize katılımlarınız için teşekkür eder, önümüzdeki yıl, daha da büyük bir organizasyonda buluşmak dileğiyle, tüm modifiye tutkunlarına selamlarımı sunarım” diye konuştu.
Konuşmasının ardından Salihli 4. Modifiye Festivali’ne verdiği katkılardan dolayı Belediye Başkanı Zeki Kayda’ya fuara katılan firmalar adına teşekkür plaketi takdim edildi.
Modifiye araç tutkunlarının katıldığı festivalde, çeşitli yarışmalar ve çekilişler de düzenlenerek dereceye girenlere ödüller verildi.


Haber Tarihi: 26.07.2022

HaberlerSalihli Belediye Meclisi, Ekim Ayı Toplantısında 10 Maddeyi Karara Bağlayacak

...

Mersinli Mahallesinde Yollar Kilit Parke Taşıyla Buluştu

...

Belediye Ekipleri, Şirinyer Mahallesinde 5 Bin Metrekare Taş Döşedi

...

Başkan Kayda, “Mevlid Kandilimiz Mübarek Olsun”

...

2. Salihli-Sart Para Kongresi Tarihi Gymnasiumda Yapıldı

...

Başkan Kayda’dan Vali Ünlü ve Rektör Kibar’a Hayırlı Olsun Ziyareti

...

Salihli’de Gazilerin Gurur Günü 19 Eylül Törenle Kutlandı

...

Başkan Kayda’dan Gaziler Günü Mesajı

...

Çarşamba Pazaryeri İle Bedesten Arasındaki Açık Alan Kapatıldı

...

Başkan Kayda Şampiyon Öğrencileri Ağırladı

...

Hacıdır Mahallesinde Yollara Kilit Parke Taşı Döşendi

...

Başkan Kayda, İlköğretim Haftası Kutlama Programına Katıldı

...

UNESCO’nun 2024 Toplantısı Kula-Salihli Jeoparkında Yapılacak

...

Kula-Salihli Jeoparkı 2024 Yılı UNESCO Toplantısına Evsahipliği Yapacak

...

Salihli Belediye Meclisi 12 Maddeyi Görüşüp Karara Bağladı

...