» Güncel  » Haberler

  

Salihli’de 4. Modifiye Festivalinde Araçlar Görücüye Çıktı
 
Salihli Belediyesi ve Cadde Salihli işbirliğinde düzenlenen “Salihli 4. Modifiye Festivali”, modifiyeli araç tutkunlarını bir araya getirerek renkli görüntülere sahne oldu.
Durasıllı Mahallesi Atatürk Stadyumunda gerçekleşen festivalde, desibel, güzellik, ticari güzellik yarışmaları, DJ performansı ve sponsor tanıtımları yapılarak özel kaplamalı modifiyeli araçların renkleri, motor kuvvetleri, revize ses sistemleri gibi özellikleri düzenlenen şovlarla meraklılarına tanıtıldı.
Türkiye’nin modifiye alanındaki ünlü isimleri, Tanju Akdoğan, Cüneyt Durkut, Okan Çekiç, Özden Soydaş, ünlü DJ Janti, Sponzi, Dora ve Umut Ziyan, Salihli’de modifiye araç tutkunları ile buluşarak festivale renk kattı.
Bu yıl dördüncüsü düzenlenen festivali ziyaret eden Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, araçların sergilendiği stantları gezerek modifiyeli araçlar hakkında bilgiler aldı. Başkan Kayda, “Modifiye çok farklı bir kültür ve görüyorum ki sizler için artık bir yaşam tarzı haline gelmiş. Salihli Belediyesi olarak kültürel etkinliklere her zaman destek oluyoruz ve olmaya da devam edeceğiz. Belediyemiz ve Cadde Salihli işbirliğinde düzenlediğimiz festival, modifiyeli araç tutkunu gençlerimize keyifli bir hafta sonu yaşattı. Hepinize katılımlarınız için teşekkür eder, önümüzdeki yıl, daha da büyük bir organizasyonda buluşmak dileğiyle, tüm modifiye tutkunlarına selamlarımı sunarım” diye konuştu.
Konuşmasının ardından Salihli 4. Modifiye Festivali’ne verdiği katkılardan dolayı Belediye Başkanı Zeki Kayda’ya fuara katılan firmalar adına teşekkür plaketi takdim edildi.
Modifiye araç tutkunlarının katıldığı festivalde, çeşitli yarışmalar ve çekilişler de düzenlenerek dereceye girenlere ödüller verildi.


Haber Tarihi: 26.07.2022

HaberlerSÖZ VERDİK, SAĞLIK OCAĞI YAPIYORUZ...

...

Salihli Çarşamba Pazaryerinin Açık Alanı Membran İle Kapatıldı

...

Başkan Kayda ve Vali Karadeniz Dedetaşı ve Beş Eylül Mahallesine Yapılacak Aile Sağlığı Merkezi Protokolünü İmzaladı

...

Başkan Kayda, İktisat Fakültesi’nin Yeni Dekanı Koçtürk’ü Ağırladı

...

Salihli’de 4. Modifiye Festivalinde Araçlar Görücüye Çıktı

...

Salihli Belediyesi’nde “En İyi Narkotik Polis Anne” Eğitimi Verildi

...

Şehit Polis Mehmet Uyar’ın İsmi Caddeye Verildi

...

Salihli’de 15 Temmuz Şehitleri Anıldı

...

Salihli Belediyesi’nden Hayvan Üreticilerine Yem Desteği

...

Başkan Kayda, “15 Temmuz’da Demokrasiye İnananlar Kazandı.”

...

SALİHLİ BELEDİYE BAŞKANI KAYDA’DAN HAYIRSEVERLERE TEŞEKKÜR.

...

Başkan Kayda, “Kurban Bayramımız Kutlu Olsun”

...

Başkan Kayda, İlçe Protokolü Ve Vatandaşlar İle Bayramlaştı

...

Başkan Kayda, Personeli İle Bayramlaştı

...

Salihli Bayrama Hazır

...