» Güncel  » Haberler

  

Salihli Çarşamba Pazaryerinin Açık Alanı Membran İle Kapatıldı
 
Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Salihli Belediyesi işbirliğinde yürütülen çalışmalar sonucunda Salihli’deki Çarşamba Pazaryerinin 2.200 m² büyüklüğündeki açık alanı, asma germe membran malzeme ile kapatılarak pazaryeri esnaflarının hizmetine sunuldu. Pazaryerinin ışık almasını sağlayan orta alandaki 1.750 m²’lik şeffaf bölüm de file gölgelik ile kapatılarak esnafların ve vatandaşların sıcaktan etkilenmesi önlendi.
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda arasında Çarşamba Pazarının üstü açık kalan kısımlarının kapatılması için protokol imzalanmasından sonra çalışmaların başladığı Çarşamba Pazarında, 2.200 m² büyüklüğündeki açık alan, asma germe membran malzeme ile kapatılarak pazaryeri esnaflarının hizmetine sunuldu. Pazaryerinin üstü açık bölümlerinin kapatılmasından dolayı memnuniyetlerini dile getiren pazarcı esnafları da, yapılan çalışmalar nedeniyle Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda’ya teşekkür etti.
Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından Salihli’ye kazandırılan Bedesten Çarşısı, Otopark ve Pazaryeri projesinin açık kalan kısımlarının imzalanan protokol kapsamında Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Salihli Belediyesi işbirliğinde kapatıldığını belirten Belediye Başkanı Zeki Kayda, “Projenin ihalesi Salihli Belediyesi tarafından yapıldı. Projenin maliyetini Büyükşehir ile Belediyemiz ortaklaşa finanse etti. Pazaryerinin Ankara asfaltı tarafında bulunan 2.200 m² büyüklüğündeki açık alan, asma germe membran malzeme ile kapatıldı. Pazaryerinin ışık almasını sağlayan orta alandaki 1.750 m²’lik şeffaf bölüm de file gölgelik ile kapatılarak esnaflarımızın ve vatandaşlarımızın sıcaktan etkilenmesi önlendi. Kışın yağışlardan yazın da sıcaktan etkilenen esnaflarımız ve vatandaşlarımız için güzel bir çalışma yaptık ve pazaryeri esnaflarımız da bu düzenlemeden oldukça mutlu oldu. Halkımızın taleplerinin yerine getirilmesi için Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün ile birlikte çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Pazaryeri esnaflarımıza ve vatandaşlarımıza hayırlı olsun” dedi.


Haber Tarihi: 03.08.2022

HaberlerSÖZ VERDİK, SAĞLIK OCAĞI YAPIYORUZ...

...

Salihli Çarşamba Pazaryerinin Açık Alanı Membran İle Kapatıldı

...

Başkan Kayda ve Vali Karadeniz Dedetaşı ve Beş Eylül Mahallesine Yapılacak Aile Sağlığı Merkezi Protokolünü İmzaladı

...

Başkan Kayda, İktisat Fakültesi’nin Yeni Dekanı Koçtürk’ü Ağırladı

...

Salihli’de 4. Modifiye Festivalinde Araçlar Görücüye Çıktı

...

Salihli Belediyesi’nde “En İyi Narkotik Polis Anne” Eğitimi Verildi

...

Şehit Polis Mehmet Uyar’ın İsmi Caddeye Verildi

...

Salihli’de 15 Temmuz Şehitleri Anıldı

...

Salihli Belediyesi’nden Hayvan Üreticilerine Yem Desteği

...

Başkan Kayda, “15 Temmuz’da Demokrasiye İnananlar Kazandı.”

...

SALİHLİ BELEDİYE BAŞKANI KAYDA’DAN HAYIRSEVERLERE TEŞEKKÜR.

...

Başkan Kayda, “Kurban Bayramımız Kutlu Olsun”

...

Başkan Kayda, İlçe Protokolü Ve Vatandaşlar İle Bayramlaştı

...

Başkan Kayda, Personeli İle Bayramlaştı

...

Salihli Bayrama Hazır

...