» Güncel  » Haberler

  

Salihli Belediyesi’nin 2023 Yılı Bütçesi 554 Milyon Lira
 
Salihli Belediye Meclisi, Belediye Başkanı Zeki Kayda başkanlığında toplanarak 2023 yılı gelir-gider bütçesini görüştü. Salihli Belediyesi’nin tahmini 554 milyon 589 bin lira olarak belirlenen 2023 yılı bütçesi, meclis üyeleri tarafından görüşülerek oy çokluğu ile kabul edildi.
Belediye Meclis Salonunda gerçekleşen toplantıda, Salihli Belediyesi’nin 2023 yılı ve izleyen iki yıla ilişkin bütçesi görüşüldü. Toplantının açılış konuşmasını yapan Başkan Kayda, “Değerli hemşehrilerim, meclis üyelerim ve mesai arkadaşlarım; Belediyemizin 554 milyon 589 bin lira olarak belirlenen 2023 yılı bütçesi, Salihli’mize hayırlı ve uğurlu olsun. Güzel şehrimize en iyi hizmetleri kazandırmak ve 5 yıllık Stratejik Planımızda belirlediğimiz hedeflerimizi gerçekleştirmek için ekibim ve meclis üyelerimiz ile birlikte çalışıyoruz. Belediyemizin 2023 yılı bütçesinin Salihli’mize hayırlı olmasını diliyor, emeği geçen mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.
Salihlili hemşehrilerinin Cumhuriyet Bayramını kutlayan Başkan Kayda, “Bu hafta sonu 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızı baştan aşağı yenilediğimiz Kent Meydanımızda hep birlikte coşkuyla kutlayacağız. Tüm hemşehrilerimi, Belediyemizin Cumartesi günü saat 19.23’te Atatürk Anıtı önünden başlayacak olan Fener Alayı yürüyüşümüze davet ediyorum. Cumhuriyetimizin 99. Yılı kutlu olsun” diye konuştu.
Bütçe toplantısında söz alan MHP Grup sözcüsü İsa Yıldırım, AK Parti Grup sözcüsü Mehmet Uyğun, CHP Grup sözcüsü Abdülkadir Yavuz Özdem ve İYİ Parti Grup sözcüsü Ulvi Murat Tunca, emeği geçenlere teşekkür ederek 2023 yılı bütçesinin Salihli’ye hayırlı olması temennisinde bulundu. Yapılan oylamada, Salihli Belediyesi’nin 2023 yılı bütçesi, AK Parti, MHP ve İYİ Partinin kabul oyu, CHP’nin çekimser oy kullanması sonucunda oy çokluğu ile kabul edildi.


Haber Tarihi: 25.10.2022

HaberlerSalihli OSB Müteşebbis Heyeti 2022 Yılının Son Toplantısını Yaptı

...

Salihli’de Meydanlar Işıl Işıl Oldu

...

Salihli’de Zabıta ve İlçe Tarımdan Kasap Denetimi

...

Kent Müzesi Seramik Sergisine Evsahipliği Yapıyor

...

Salihli’de Yalan Makinası Oyunu Seyircilerle Buluştu

...

Salihli’de Kurtuluşun 100. Yılında Sporun Yıldızları Ödüllendirildi

...

Salihli’de Zabıta Pastane ve Tatlı İmalathanelerini Denetledi

...

Salihli’de Kadın Kooperatifleri Projeleri Değerlendirdi

...

Başkan Kayda, İlk Mezun Olan Kursiyerlere Sertifika Verdi

...

Kültür Gezisinde 3. Kafile Ankara’ya Uğurlandı

...

Atatürk Evi Göz Kamaştırıyor

...

Salihli Belediye Meclisi Yılın Son Toplantısını Gerçekleştirdi

...

Salihlili Gençler Ankara’da Anıtkabir İle Tarihi Yerleri Gezdi

...

Salihli Belediye Meclisi, Aralık Ayı Toplantısını Bu Akşam Gerçekleştirecek

...

Liseli Gençlerde 2. Kafile Ankara’ya Uğurlandı

...