» Güncel  » Haberler

  

Başkan Kayda, İlköğretim Haftası Kutlama Programına Katıldı
 
Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, 2023-2024 Eğitim ve Öğretim yılı dolayısıyla Atatürk Anıtı’nda düzenlenen çelenk sunma töreni ile Milli Egemenlik Ortaokulu’nda düzenlenen İlköğretim Haftası Kutlama Programına katıldı.
Başkan Zeki Kayda, “İlçe protokolümüz ile birlikte, 2023-2024 Eğitim ve Öğretim Yılı dolayısıyla Atatürk Anıtı’nda düzenlenen çelenk sunma töreni ile Milli Egemenlik Ortaokulu’nda düzenlenen İlköğretim Haftası programına katıldık. Yeni eğitim ve öğretim yılında, sevgili öğrencilerimize üstün başarılar, değerli öğretmenlerimize ve kıymetli velilerimize kolaylıklar dilerim. Yeni eğitim ve öğretim yılımız, Salihli’mize ve ülkemize hayırlı olsun” dedi.
Milli Egemenlik Ortaokulu’nda saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan programda, günün anlam ve önemini belirten konuşmayı İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut Yenen yaptı. Programa katılan Kaymakam Mehmet Kamil Sağlam, törende yaptığı konuşmada, öğrencilerin ve öğretmenlerin İlköğretim Haftasını kutlayıp başarılar diledi.
İlköğretim Haftası dolayısıyla düzenlenen programda, Milli Egemenlik Ortaokulu öğrencileri tarafından şiirler okunarak halk oyunları ve zeybek gösterileri sunuldu. İlköğretim Haftası dolayısıyla düzenlenen yarışmalarda dereceye giren öğrencilere, ilçe protokolü tarafından ödül verildi.
Kutlama programına, Kaymakam Mehmet Kamil Sağlam, Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Cumhuriyet Başsavcısı Orhan Al, Belediye Başkan Yardımcısı Mahmut Süreyya Karaoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut Yenen, İlçe Emniyet Müdürü Burhan Demirkıran, Salihli Ülkü Ocakları İlçe Başkanı Fatih İşlek, kurum ve okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.


Haber Tarihi: 13.09.2023

HaberlerSalihli Belediye Meclisi, Ekim Ayı Toplantısında 10 Maddeyi Karara Bağlayacak

...

Mersinli Mahallesinde Yollar Kilit Parke Taşıyla Buluştu

...

Belediye Ekipleri, Şirinyer Mahallesinde 5 Bin Metrekare Taş Döşedi

...

Başkan Kayda, “Mevlid Kandilimiz Mübarek Olsun”

...

2. Salihli-Sart Para Kongresi Tarihi Gymnasiumda Yapıldı

...

Başkan Kayda’dan Vali Ünlü ve Rektör Kibar’a Hayırlı Olsun Ziyareti

...

Salihli’de Gazilerin Gurur Günü 19 Eylül Törenle Kutlandı

...

Başkan Kayda’dan Gaziler Günü Mesajı

...

Çarşamba Pazaryeri İle Bedesten Arasındaki Açık Alan Kapatıldı

...

Başkan Kayda Şampiyon Öğrencileri Ağırladı

...

Hacıdır Mahallesinde Yollara Kilit Parke Taşı Döşendi

...

Başkan Kayda, İlköğretim Haftası Kutlama Programına Katıldı

...

UNESCO’nun 2024 Toplantısı Kula-Salihli Jeoparkında Yapılacak

...

Kula-Salihli Jeoparkı 2024 Yılı UNESCO Toplantısına Evsahipliği Yapacak

...

Salihli Belediye Meclisi 12 Maddeyi Görüşüp Karara Bağladı

...