» Güncel  » Haberler

  

Salihli Belediyesi Ev Sahipliğinde Küçükler Masa Tenisi Türkiye Grup Şampiyonası Başladı
 
Salihli Belediyesi ev sahipliğinde ilçede düzenlenen Küçükler Masa Tenisi Türkiye Grup Şampiyonası başladı. Belediye Başkanı Zeki Kayda’nın milli sporcu Mustafa Yıldırım ile yaptığı açılış maçı ile başlayan Türkiye Grup Şampiyonasına 14 ilden 14 kulüp ve 150 masa tenisi sporcusu katıldı.
Gençlik ve Spor Bakanlığı, Türkiye Masa Tenisi Federasyonu ve Salihli Belediyesi işbirliğinde 14-15 ve 16 Kasım 2023 tarihleri arasında düzenlenen Küçükler Masa Tenisi Türkiye Grup Şampiyonası Salihli’de başladı.
Atatürk Spor Salonunda düzenlenen Türkiye Grup Şampiyonası, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Törenin açılış konuşmasını yapan Belediye Başkanı Zeki Kayda, “Gençlik ve Spor Bakanlığımız, Türkiye Masa Tenisi Federasyonumuz ve Belediyemiz işbirliğinde Salihli’mizde ev sahipliği yaptığımız Küçükler Masa Tenisi Türkiye Grup Şampiyonasına hoş geldiniz. Atatürk Spor Salonumuzda 14-15 ve 16 Kasım tarihlerinde 14 il, 14 kulüp ve 150 sporcumuzun katılımıyla 3 gün sürecek Türkiye Grup Şampiyonasında mücadele edecek kulüplerimizi ve sporcularımızı güzel şehrimizde ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Geleceğimizin emanet edildiği sevgili gençlerimiz, Cumhuriyetimizin kurucusu büyük önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün adının verdiğimiz spor salonumuzda düzenlediğimiz Türkiye Grup Şampiyonasına katılan takımlarımıza ve sporcularımıza başarılar diliyorum” dedi.
Konuşmaların ardından Başkan Kayda, milli sporcu Mustafa Yıldırım ile açılış maçı yaparak şampiyonayı başlattı. Küçükler Masa Tenisi Türkiye Grup Şampiyonasının ilk iki günü olan 14 ve 15 Kasım’daki karşılaşmalarda kulüp takımları mücadele edecek. Şampiyonanın son günü olan 16 Kasım’da sporcular ferdi müsabakalarda birbirleriyle mücadele edecek.


Haber Tarihi: 14.11.2023

HaberlerSalihli Belediye Meclisi Yılın Son Toplantısını Gerçekleştirdi

...

Salihli Belediye Meclisi, Yılın Son Toplantısını Bu Akşam Gerçekleştirecek

...

Başkan Kayda’dan 14 Amatör Kulübe 480 Bin Lira Destek

...

Başkan Kayda, Öğretmenler Günü’nü Kutladı

...

Salihli’de 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlandı

...

Başkan Kayda’dan Öğretmenlere Çiçekli Kutlama

...

Başkan Kayda, Öğretmenler İle Buluştu

...

Salihli’de Çocuklar Günü’nde Anlamlı Etkinlik

...

Salihli’de 2. Öğrenci Kafilesi Ankara’ya Uğurlandı

...

Başkan Kayda, Liseli Gençleri Ankara’ya Uğurladı

...

Salihli Belediyesi Ev Sahipliğinde Küçükler Masa Tenisi Türkiye Grup Şampiyonası Başladı

...

Salihli Belediye Başkanlığı Atatürk’ü Anma Kupası’nda Ödüller Sahiplerini Buldu

...

Salihli’de Atatürk Sevdiği Şarkılarla Anıldı

...

Salihli Belediyesi Çalışanları Atatürk’ü Özlemle Andı

...

Salihli’de Büyük Önder Atatürk Saygı ve Özlemle Anıldı

...