» Güncel  » Haberler

  

Başkan Kayda’dan 14 Amatör Kulübe 480 Bin Lira Destek
 
Salihli Belediyesi, Süper Amatör, 1. Amatör ve 2. Amatör liglerde mücadele eden 14 futbol kulübüne nakdi ve ayni olmak üzere 480 bin lira tutarında yardımda bulundu. Belediye Başkanı Zeki Kayda, Salihli’yi Süper Amatör Liginde temsil eden 3 kulübe 20’şer bin lira, 1. Amatör Ligde temsil eden 11 kulübe ise 15’şer bin lira maddi destek çeklerini kulüp başkanlarına vererek sezon boyunca başarılar diledi.
Sporun ve sporcunun her zaman yanında yer alarak destek olduklarını ifade eden Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, ilçede sporun gelişmesi ve ülkeye başarılar kazandıracak sporcuların yetişmesine yönelik çalışmaların sürdürüleceğini belirterek amatör spor kulüplerine yönelik yardımların da devam edeceğini söyledi.
İlçede sportif faaliyetlerini sürdüren amatör spor kulüplerine nakdi ve ayni yardımlarla destek olacaklarını belirten Başkan Zeki Kayda, "Daima sporun ve sporcunun yanındayız. Elimizden gelen bütün imkânlarla kulüplerimize ve sporcularımıza destek oluyoruz. Renklerimiz farklı olsa da sevdamız Salihli diyerek ilçemizi temsil eden 14 amatör spor kulübümüze maddi anlamda katkı sunarak takımlarımızı daha iyi yerlerde görmek istiyoruz" dedi.
Gümüş Kafeteryada düzenlenen amatör spor kulüplerine destek toplantısında konuşan Manisa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Erol Timur, Salihli’yi Süper Amatör ve 1. Amatör Liginde temsil eden takımlara sağladığı maddi ve ayni desteklerinden dolayı Belediye Başkanı Zeki Kayda’ya tüm kulüpler adına teşekkür ederek çiçek verdi.
Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda’nın ev sahipliğinde gerçekleşen amatör kulüplere destek toplantısına, Manisa ASKF Başkanı Erol Timur, Salihli Belediye Başkan Yardımcıları Metin Durmaz, Mahmut Süreyya Karaoğlu ve Serkan Sözer, Ülkü Ocakları İlçe Başkanı Fatih İşlek, İlçe Gençlik Spor Müdürü Oktay Ayaz, Kurtuluşspor Kulüp Başkanı Veli Aysu, Adalaspor Kulüp Başkanı Suat Pekçolak, Salihli 45 FK Başkanı İsmail Özcan, Salihli Belediyespor Kulüp Başkanı Ekrem Aysu, Salihlispor Kulüp Başkanı Abdullah Türkan, Keli Zaferspor Kulüp Başkanı Alim Teker, Seyrantepespor Kulüp Başkanı Süleyman Yıldız, Poyrazdamlarıspor Kulüp Başkanı İsmail Akça, Beyliklispor Kulüp Başkanı Melih Ongu, Kapancıspor Kulüp Başkanı Ali Ortayol, Kemerdamlarıspor Kulüp Başkanı Mehmet Palas, 1984 Salihlispor Kulüp Başkanı Muzaffer Uysal, Taytanspor Kulüp Başkanı Cafer Morbel ve Gençlerbirliğispor Kulüp Başkanı Mehmet Ali Karaaslan ile kulüp yöneticileri ve antrenörler katıldı.


Haber Tarihi: 27.11.2023

HaberlerSalihli Belediyesi THM Korosundan Türkülerle Türkiye Konseri

...

Başkan Kayda, “Berat Kandilimiz Mübarek Olsun”

...

Salihli’de Uzak Doğu Esintileri 2 Fotoğraf Sergisi Açıldı

...

Salihli Belediyesi’nde Davullu Zurnalı Toplu Sözleşme Sevinci

...

Salihlili Çocuklara Karne Hediyesi

...

Başkan Kayda’dan Öğrencilere İyi Tatiller Mesajı

...

Salihli Belediyesi’nde En Düşük İşçi Ücreti 25 Bin Lira Oldu

...

Başkan Kayda’dan Regaip Kandili ve Üç Aylar Mesajı

...

Salihli’de Barış Manço Şarkılarıyla Anıldı

...

Başkan Kayda, Gazeteciler Gününü Kutladı

...

Salihli Belediyesi ‘Arama-Kurtarma Ekibi’ Kuruyor

...

Salihli Belediye Meclisi, Kayda Başkanlığında 2024’ün İlk Toplantısını Gerçekleştirdi

...

Salihli'de Bin 221 Çift “Mutluluğa Evet” Dedi

...

Salihli’de Yeni İmar Düzenlemesiyle Keli, Dedetaşı ve Gümüş Mahallelerinde İnşaat İzni 5 Kat Oldu

...

Recep Tayyip Erdoğan Türk Dünyası Parkı Kafeteryası Açılışa Gün Sayıyor

...